Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti i dentistit
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 833
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti i dentistit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti i dentistit
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Një ditar i kontabilitetit të punës së dentistëve mund të quhet një lloj dokumenti që çdo dentist duhet të ketë në mënyrë që të kontrollojë veprimtaritë dhe operacionet e specialistëve. Libri i llogaritjes së dentistit ortoped mund të mos kontrollohet siç duhet, pasi specialisti thjesht nuk mund të jetë në kohë, të harrojë ose të mos dëshirojë të kryejë llogari ditore të punës së tij ose të saj, sepse jo të gjithë kanë kohë, dëshirë. Përveç kësaj, faktorë të tjerë gjithashtu ndërhyjnë. Për fat të mirë, ekziston një zgjidhje për këto probleme. Falë kësaj zgjidhje, llogaritja e përditshme e punës së dentistëve mund të plotësohet automatikisht. Dhe, në të njëjtën kohë, kjo bëhet një rutinë që është e detyrueshme të bëhet, dhe në të njëjtën kohë ju dhe mjeku juaj nuk humbni kohë. Po flasim për një sistem unik që ju ofron funksione të kontabilitetit dentist dhe ju lejon të monitoroni punësimin e secilit specialist - ky është softueri i kontabilitetit USU-Soft. Aplikimi është një analog elektronik i një libri manual, në të cilin një mjek fut rezultatet e punës. Punonjësit që kanë autorizimin mund të futin ndryshime në programin e kontabilitetit të dentistit dhe, kështu, llogaritja e orëve të punës ose emërimi i pacientëve sistemohen dhe ju gjithmonë mund të kontrolloni punonjësit me ndihmën e një programi kaq të dobishëm të kontabilitetit të dentistëve. Të gjitha veprimet e regjistruara në programin e kontabilitetit të dentistit ruhen, ndërsa tregohet punonjësi që ka bërë hyrjen në softuer, si dhe ora dhe data.

Programi i kontabilitetit dentist funksionon automatikisht; thjesht duhet të futni shërbimin, anëtarin e stafit që do të merret me klientin, kohën dhe datën e takimit. Shtuar kësaj, nëse tregoni çmimin për konsum material kur kryeni një shërbim, programi i kontabilitetit të dentistit mban shënime të materialeve dhe i shkruan ato nga depoja automatikisht. Softueri ka aftësinë të lidhet me telefoninë, e cila ju siguron një shpejtësi të lartë të punës me klientët. Përveç kësaj, aplikacioni USU-Soft ka funksionin të personalizohet në kontekstin e modeleve të diagnozave, ankesave dhe detajeve të tjera që përdoren në ofrimin e shërbimeve për klientët. Kjo ju lejon të sillni ekuilibër në punën për plotësimin e dosjeve. Harta e dhëmbëve, e cila është e disponueshme në softuer, ju ndihmon të regjistroni rezultatet e operacioneve të caktuara. Përveç kësaj, ju tregoni absolutisht çdo dhëmb dhe bëni një përshkrim për teknikët me të njëjtën hartë. Me ndihmën e USU-Soft, ju automatikisht mbani një regjistër për secilin punonjës, ndërsa mund të kufizoni mundësinë e ndryshimit dhe fshirjes së të dhënave, dhe kështu të kontrolloni punonjësit. Softueri është një sistem i gjeneratës së re të kontabilitetit dentist që ju ndihmon të rrisni stomatologjinë dhe të sillni nivelin e zhvillimit në lartësi të papara dhe të ofroni shërbim cilësor për klientët tuaj.

Raporti 'Para-regjistrimi' tregon të dhëna se sa emërime janë aktualisht në regjistër. Ky informacion regjistrohet nga programi i kontabilitetit dentist çdo ditë në të njëjtën kohë. Meqenëse ulja e numrit të takimeve nganjëherë shoqërohet me sezonalitet ose me disa pushime dhe ngjarje në qytet, është më indikative të shikohet mostra për një periudhë mjaft të gjatë, për shembull nga viti i kaluar (dhe muaji i ngjashëm me atë aktual) ditën aktuale. Në tabelën që rezulton mund të shihni se sa përpara është ngarkuar orari - numri i takimeve me secilin mjek, dhe në kllapa numri i pacientëve të regjistruar për këto takime (vizita primare dhe e përsëritur). Grafiku poshtë tabelës tregon se si ndryshon situata e ngarkesës së punës me kalimin e kohës. Në filtrin 'Status', ju mund të zgjidhni se cilët pacientë ju interesojnë - 'Vizita Primare' ose 'Vizita e Përsëritur'. Për shembull, ju keni një promovim dhe doni të dini nëse funksionon dhe tërheq pacientë të rinj - atëherë vendosni 'Vizita Primare' në status (pacientët kryesorë janë ata që nuk kanë pasur ende takim.)

Shabllonët e gatshëm të regjistrimeve ambulatore ju ndihmojnë të zvogëloni ndjeshëm kohën që duhet për të plotësuar regjistrin tuaj ambulator. Për më tepër, të kesh modele siguron që të gjithë mjekët të plotësojnë të dhëna ambulatore duke përdorur të njëjtin model. Për ta bërë më të lehtë plotësimin e regjistrit ambulator, programi i kontabilitetit të dentistit gjithashtu konfiguron si parazgjedhje marrëdhëniet midis 'Diagnostifikimit' dhe modeleve të tjera. Në përputhje me diagnozën e zgjedhur, programi i kontabilitetit të dentistit filtron 'Ankesat', 'Anamneza', të përshtatshme. Ju mund t'i ndryshoni këto korrelacione. Kur një pacient vjen për herë të parë në klinikën e dentistit, informacioni për gjendjen e pacientit (ankesat, diagnoza, gjendja dentare dhe orale) mund të futet në programin e kontabilitetit të dentistit. Për ta bërë këtë ju duhet të krijoni dokumentin fillestar të provimit. Për të dhënë udhëzime për pacientin në lidhje me koston e trajtimit është një mënyrë për të orientuar pacientin në variantet e kostos së trajtimit të ardhshëm afatgjatë dhe / ose të shtrenjtë. Kjo i lejon mjekut të bëjë rekomandime në lidhje me mundësitë e trajtimit, duke i mbështetur ato me llogaritjet. Kjo ju ndihmon të bëni një shërbim cilësor dhe të mbillni secilin pacient butësinë e punës së brendshme të klinikës dentare. Përveç kësaj, vëmendja ndaj detajeve është e sigurt se do të fitojë besimin e pacientëve tuaj dhe si rezultat ata do të respektojnë reputacionin që mund të fitoni me programin e përparuar të kontabilitetit dhe menaxhimit të dentistëve USU-Soft.