Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti i zyrës dentare
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 700
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti i zyrës dentare

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti i zyrës dentare
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kontabiliteti i zyrës dentare është shumë i rëndësishëm! Automatizimi i zyrave dentare hap një listë të plotë të mundësive të reja për çdo specialist! Softueri i kontabilitetit të zyrës dentare mbështet llogaritjen, menaxhimin dhe madje kontrollin e inventarit. Disa përdorues mund të punojnë në sistemin e kontabilitetit të zyrës dentare menjëherë. Në të njëjtën kohë, në seksionin e aplikacionit të kontabilitetit të zyrës dentare 'Audit', gjithmonë mund të zbuloni se cili nga përdoruesit ka shtuar këtë apo atë rekord ose e ka fshirë atë. Me ndihmën e programit të kontabilitetit të punës së zyrës dentare, recepsionistët mund të pranojnë shpejt pagesën. Pagesa mund të bëhet sipas një liste specifike çmimesh; mund të jetë një listë e përgjithshme çmimesh ose një listë çmimesh me zbritje ose shpërblime. Programi i monitorimit dhe kontabilitetit të zyrës dentare ofron funksione të veçanta për administratorët, dentistët dhe teknikët, sepse secili prej tyre punon me fushën e tij të veprimtarisë. Përveç kësaj, programi i kontabilitetit të funksionimit të zyrës dentare mund të personalizohet individualisht në secilin institucion: ju mund të vendosni logon e klinikës në dritaren kryesore, emrin e zyrës dentare në titullin e programit të kontabilitetit dhe të vendosni tuajin tema e ndërfaqes. Ju mund të familjarizoheni në mënyrë të pavarur me programin e kontabilitetit të monitorimit të punës së zyrës dentare. Për ta bërë këtë, shkarkoni versionin demo nga faqja jonë e internetit dhe filloni! Ju do të pëlqeni programin e llogaritjes kompjuterike të zyrës dentare, mund të jeni i sigurt! Puna me një zyrë dentare bëhet e thjeshtë dhe e përshtatshme.

Stabiliteti i procesit të zyrës tuaj dentare sigurohet falë aplikimit të kontabilitetit. Në biznes, situatat e forcës madhore janë të zakonshme. Një administrator mund të sëmuret dhe i gjithë komunikimi me pacientët është i lidhur me të; një punonjës me të gjitha të dhënat dha dorëheqjen një ditë dhe nuk kishte kohë që t’ia kalonte të gjithë informacionin të tjerëve; është e parëndësishme që thjesht të harrosh ose të humbasësh këtë ose atë informacion. Automatizimi i proceseve të biznesit siguron nga situata të tilla. I gjithë informacioni regjistrohet në programin e kontabilitetit të kontrollit të zyrës dentare, proceset rregullohen dhe vendosen qartë, të dhënat për pacientët dhe projektet ruhen në aplikacionin tuaj të kontabilitetit. Stabiliteti nuk prishet edhe kur një punonjës i ri futet në proces. Ai ose ajo ka qasje në të gjithë historikun në bazën e të dhënave, dhe programi i kontabilitetit të menaxhimit të zyrës dentare nxit hapat dhe trajnimi nuk kërkon shumë kohë. Në mënyrë që të sigurohemi që në të ardhmen oraret e punës së mjekëve të mos 'shkrihen' në orar, dhe që administratori të regjistrojë lehtësisht pacientët, ju rekomandojmë që të vendosni një ngjyrë tjetër për secilin mjek. Për ta bërë këtë, klikoni në 'Ndrysho ngjyrën', zgjidhni atë që dëshironi, klikoni një herë me butonin e majtë të miut dhe konfirmoni zgjedhjen tuaj duke klikuar 'OK'. Nëse klinika juaj ka më shumë mjekë sesa ka ngjyra në programin e kontabilitetit të menaxhimit të zyrës dentare, mund të caktoni një ngjyrë në disa mjekë - për shembull, ata që nuk punojnë në të njëjtën ditë. Nëse keni një klinikë me degë dhe në të njëjtën kohë një bazë të dhënash të përbashkët për pacientët, do të shfaqet gjithashtu një fushë shtesë ku do t'ju duhet të specifikoni në cilën degë (ose degë) punon punonjësi. Pasi të keni futur të gjitha të dhënat e nevojshme, ruani kartelën e punonjësve dhe të gjitha ndryshimet në të.

Me ndihmën e raporteve, drejtori ose menaxheri mund të analizojnë gjendjen e punëve në zyrën stomatologjike pa humbur ndonjë pikë të rëndësishme. Për të marrë informacion në pak sekonda se sa trajtim është faturuar sot dhe që nga fillimi i muajit, sa është paguar për faturat, të cilat mjekët janë duke udhëhequr në shumën e faturave, sa pacientë të rinj janë shfaqur që nga fillimi të muajit, sa i dendur është rekordi për ditët dhe javët në vijim, shkoni te raporti special. Për specialistët me rolin e 'Drejtorit', ajo hapet kur filloni programin e kontabilitetit të menaxhimit të zyrës dentare. Ju do të shihni një fushë të ndarë në seksione me grafikë dhe numra - këto janë raporte përmbledhëse mbi treguesit kryesorë të klinikës. Raporti 'Pacientët' përdoret për të segmentuar bazën e të dhënave të klientit tuaj sipas parametrave të ndryshëm, të tilla si mosha, gjinia, adresa, numri i takimeve, kur është bërë takimi i parë, sasia e trajtimit, statusi i llogarisë personale, si kanë marrë vesh për klinikën , dhe kështu me radhë. Me këtë raport, ju mund të mbani të gjithë pacientët, përfshirë ata që nuk kanë vizituar klinikën tuaj për një kohë të gjatë, dhe të kryeni shpërndarjen SMS (nëse keni një marrëveshje me qendrën SMS) me informacion në lidhje me promovimet dhe ofertat speciale.

Raporti 'Zbritje' është krijuar për të analizuar punën e zbritjeve - të gjitha së bashku dhe secili veç e veç. Në veçanti, për të ndjekur të gjitha uljet nga punonjësit, për të parë se cila zonë ka marrë më shumë zbritje për të kuptuar nëse po humbni para për shkak të kësaj dhe kështu me radhë. Me raportin 'Faturat dhe Pagesat', ju mund të shihni të gjitha depozitat në para, llogari të pa mbyllura, të gjurmoni rimbursimet e pacientëve dhe të shihni saktësisht se në cilën arkë është bërë pagesa. Me raportin 'Shërbimet e Ofruara', ju shihni informacionin mbi të gjitha shërbimet e ofruara, kontrolloni nëse ato janë llogaritur në mënyrë korrekte për pacientët dhe analizoni koston mesatare të trajtimit të një dhëmbi të veçantë.

Programi i ekipit të specialistëve shumë profesionalë të USU-Soft ofron shumë mundësi për zhvillimin e organizatës suaj mjekësore. Përdorni këto mundësi dhe vendosni rregull në institucionin tuaj mjekësor.