Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. regjistri i kontabilitetit të stomatologjisë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 585
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

regjistri i kontabilitetit të stomatologjisë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?regjistri i kontabilitetit të stomatologjisë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Secili person këshillohej me një dentist të paktën një herë në jetën e tij. Institucionet e reja mjekësore po hapen kudo - si multidisiplinare me një listë të madhe të shërbimeve mjekësore të ofruara, ashtu edhe shumë të specializuara. Për shembull, klinikat dentare dhe stomatologjia. Ndodh që institucione të tilla në agimin e aktiviteteve të tyre nuk mendojnë veçanërisht për mbajtjen e shënimeve. Besohet se mjafton thjesht të regjistroni dokumentacionin dhe të mbani një regjistër dentar. Fatkeqësisht, kjo nuk është plotësisht e vërtetë. Ndoshta, në fazën fillestare, kjo qasje ndaj kontabilitetit është vërtet e përshtatshme. Një numër i vogël i klientëve, vëllime të vogla - të gjithë këta faktorë ndikojnë në metodat e biznesit të ndërmarrjes (regjistrimi manual i pacientit në stomatologji). Sidoqoftë, me rritjen e vëllimit të punës dhe me rritjen e popullaritetit të stomatologjisë ose institucionit tjetër mjekësor, si dhe rritjen e numrit të klientëve, menaxhmenti i stomatologjisë përballet me një pyetje akute të nevojës për të optimizuar proceset e biznesit.

Arsyeja për këtë është mungesa e kohës për të përpunuar një sasi gjithnjë e më të madhe informacioni, pasi dentistët, të mësuar të mbajnë shënime manualisht, me kalimin e kohës habiten kur zbulojnë se në vend që të kryejnë detyrat e tyre të drejtpërdrejta, ata shkojnë drejt plotësimit të dokumentacionit . Për shembull, plotësoni një ditar të klientit ose regjistrin dentar të rrezeve X dhe rregulloni këto imazhe sipas shënimeve në regjistër. Përpjekjet e menaxherit për të mbledhur informacion në lidhje me rezultatet e aktiviteteve të stomatologjisë kthehen në një dhimbje koke të vërtetë për punonjësit e saj të zakonshëm. Mënyra për të dalë nga kjo situatë është kalimi i klinikës në një libër të automatizuar të kontabilitetit. Dokumenti më i mirë i kontabilitetit për optimizimin e proceseve të biznesit për mirëmbajtjen e ditarëve elektronikë të klientëve dhe ditareve me rreze X në stomatologji në një ndërmarrje konsiderohet me të drejtë aplikacioni i kontabilitetit USU-Soft.

Zhvillimi ynë është softueri për menaxhimin e kontabilitetit dhe përdoret me sukses nga kompani të të gjitha llojeve, përfshirë klinikat dentare dhe zyrat dentare për mirëmbajtjen e ditarëve elektronikë të kontabilitetit të klientëve dhe një regjistër të imazheve me rreze X në stomatologji. USU-Soft është i njohur jo vetëm në Republikën e Kazakistanit, por edhe jashtë vendit. Funksionaliteti i regjistrit të kontabilitetit USU-Soft për mbajtjen e një regjistri të pacientëve është shumë i ndryshëm dhe ndërfaqja është e përshtatshme. Libri i kontabilitetit të stomatologjisë mund të përdoret nga një person me çfarëdo niveli të aftësive kompjuterike personale. Aplikimi i kontabilitetit USU-Soft ndihmon në mirëmbajtjen e një libri elektronik të pacientëve dentarë dhe lehtëson punëtorët e dhëmbëve nga nevoja për të ruajtur një vëllim të madh të dokumenteve të letrës, si dhe bën të gjithë punën e përditshme të mërzitshme dhe rutinë për ta, duke i liruar ata zgjidhin probleme më të rëndësishme. Më poshtë ne sjellim në vëmendjen tuaj vetëm disa tipare të ditarit të kontabilitetit duke përdorur shembullin e softuerit të mirëmbajtjes së librave elektronikë të kontabilitetit të pacientit dhe një ditar të imazheve me rreze X në stomatologji.

Libri i stomatologjisë i kontabilitetit USU-Soft është i domosdoshëm për menaxherët. Me të keni një kontroll të plotë mbi punën e dentistit. Ju e dini se cilat të ardhura sjell secili mjek, si dhe efikasitetin e administratorëve. Ju keni shansin të kërkoni pikat e forta dhe të dobëta në punën e specialistëve: konsultat e të cilëve nuk kthehen në trajtim etj. Analiza e të gjithë punonjësve me inteligjencë artificiale dhe njoftimi i ndryshimeve të dyshimta nuk do t'ju lejojë të humbni kontrollin mbi aktivitetet që ndodhin në stomatologjinë tuaj. Ju nuk keni nevojë të llogaritni vetë pagat e punonjësve tuaj. Aplikacioni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për detyrën falë aftësisë së tij për të bërë zero gabime. Për më tepër, ju mund të parashikoni ngarkesën e stomatologjisë dhe të caktoni pacientët dhe punonjësit në përputhje me rrethanat për të siguruar efektivitetin më të lartë të stomatologjisë.

Libri i kontrollit të stomatologjisë në USU-Soft është miku më i mirë për administratorët. Nëse menaxhoni me lehtësi dhe lehtësi oraret e dentistëve tuaj, atëherë jeni i sigurt se çfarë po ndodh në stomatologjinë tuaj dhe kjo është një shenjë e kontrollit dhe rregullit. Përveç kësaj, ju mund të kërkoni për kohë të lirë me librin e kontabilitetit të menaxhimit të organizatës dentare dhe të regjistroni pacientët sa më lehtë të jetë e mundur. Sigurisht, aplikacioni përshpejton dokumentet. Pasja e shablloneve të gatshme zvogëlon kohën e shërbimit të pacientit dhe zvogëlon gabimet e mundshme. Shtypja e faturave dhe pranimi i pagesës për trajtimin e dhënë mund të bëhet në regjistrin e kontabilitetit. Pas disa kohësh operacioni, me siguri do të vëreni rritjen e të ardhurave tuaja. Ne jemi të vetëdijshëm që ju dhe specialisti juaj i marketingut dini dhjetëra mënyra për të rritur të ardhurat e kompanisë përmes mjeteve të marketingut dhe ndryshimeve operacionale. Libri i kontabilitetit plotëson këto mënyra. Për shembull, regjistrimi online u kursen pacientëve kohën dhe nervat.

Kjo i jep një shtysë karmës së stomatologjisë tuaj dhe numrit të operacioneve përmes ditarit të kontabilitetit. Njoftimet me push në aplikacionin celular dhe gazetat e postës elektronike ju mbajnë në një bazë të shkurtër me mjekët dhe pacientët: ju u kujtoni atyre promovime dhe ulje, shpërndani lajme, si dhe procedura. Një program bonus rrit besnikërinë e klientit dhe ju inkurajon të bëni veprime më të synuara. Sistemi i referimit ju lejon të tërheqni pacientë të rinj në një numër të madh me kosto minimale. Ne ju japim një shans për të arritur dëshirat tuaja për ta sjellë organizatën të cilën ju kontrolloni në nivelin e ri të suksesit!