Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti i klinikës dentare
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 697
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti i klinikës dentare

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti i klinikës dentare
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Puna e një klinike dentare ka nevojë për kontabilitet të mirë dhe menaxhim në kohë të klientëve, dentistëve dhe administratorëve. Softueri i kontabilitetit të klinikës dentare është një sistem funksional i kontabilitetit i cili ndihmon si administratorët ashtu edhe kokë dentistin. Për të hyrë në aplikacionin e kontabilitetit të kontrollit të klinikës dentare, thjesht duhet të shkruani emrin tuaj të përdorimit, të mbrojtur nga një fjalëkalim personal dhe të shtypni një ikonë në tavolinën e kompjuterit tuaj. Shtuar kësaj, secili përdorues i softuerit të kontabilitetit të klinikës dentare ka të drejta të caktuara të hyrjes, të cilat kufizojnë sasinë e të dhënave që përdoruesi sheh dhe përdor. Automatizimi i një klinike dentare fillon me caktimin e një takimi nga klientët. Këtu, anëtarët e stafit tuaj përdorin programin e kontabilitetit të klinikës dentare për të caktuar një takim me një klient. Për të regjistruar një pacient duhet të klikoni dy herë mbi kohën e nevojshme në skedën e një mjeku të nevojshëm në dritaren e regjistrimeve të klinikës dentare dhe të tregoni shërbimet që mund të zgjidhen nga një listë çmimesh e para-konfiguruar.

I gjithë informacioni ruhet dhe mund të redaktohet në aplikacionin e klinikës dentare, duke marrë parasysh specifikat e organizatës tuaj. Softueri i kontabilitetit për kontrollin e klinikës dentare ka një seksion 'Raporte' që është shumë i dobishëm për titullarin e institucionit. Në këtë seksion të kontrollit të klinikës dentare, ju bëni raporte të ndryshme në kontekstin e çdo periudhe kohore. Për shembull, raporti i vëllimit të shitjeve tregon se sa është shpenzuar për një procedurë të veçantë. Raporti i marketingut pasqyron rezultatet e reklamave. Raporti i kontrollit të stokut tregon se cilat artikuj së shpejti do të duhet të porositen përsëri për ta bërë magazinën tuaj të plotë. Aplikimi i klinikës dentare është jo vetëm i përshtatshëm për të gjithë personelin mjekësor, por gjithashtu ju lejon të krijoni marrëdhënie me furnizuesit e mallrave, pronarët e pronave dhe kompanitë e sigurimeve. Ju mund të shkarkoni një version falas të softuerit të kontabilitetit për një klinikë dentare nga faqja jonë e internetit. Automatizoni organizatën tuaj me ndihmën e programit të kontabilitetit të klinikës dentare!

Kontrolli i rezultateve dhe monitorimi i të gjitha proceseve është çelësi për vendosjen e rendit në klinikën dentare. Rritja e të ardhurave dhe zvogëlimi i kostos do të bëhen një ngjarje e rastësishme nëse nuk mbani shënim rezultatet. Programi i kontabilitetit kap treguesit në të gjitha pikat e kontrollit, ndërton dinamikën e ndryshimeve dhe marrëdhëniet shkak-pasojë, dhe pastaj shfaq informacionin e përpunuar në formën e raporteve dhe rekomandimeve. Kjo siguron qëndrueshmëri të rezultateve. Sa i përket shkallëzimit të biznesit - kjo është diçka për të cilën ëndërron çdo menaxher i një klinike dentare. Imagjinoni që keni arritur në pikën ku biznesi juaj është shumë i vogël në kushtet aktuale. Dhe zgjerimi i biznesit tuaj ka kuptim vetëm në formatin e shitoreve shtesë të shërbimeve. Ju keni zgjidhur problemin me qiranë, pajisjet dhe punësimin e punonjësve. Por një pyetje tjetër mbetet: Si të trajnoni punonjësit, t'u jepni të gjithë informacionin dhe përvojën që keni fituar tashmë? Si e kontrolloni punën e tyre? Si i vendosni planet dhe si i kontrolloni rezultatet? Automatizimi i biznesit zgjidh të gjitha këto pyetje.

Programi i kontabilitetit USU-Soft është ndërtuar mbi parimin e ndarjes së funksioneve - në varësi të rolit nën të cilin është regjistruar punonjësi. Ekzistojnë role themelore ('Drejtori', 'Administratori', 'Dentisti'), por përveç kësaj ju mund të krijojë role dhe llogari për punonjësit e tjerë të klinikës, të tilla si 'Kontabilist', 'Specialist i marketingut', 'Specialist i zinxhirit të furnizimit' etj. Roli për hyrjen në programin e kontabilitetit përcaktohet nga profesioni, i cili përcaktohet kur krijoni një kartë dhe një llogari (fjalëkalimi për hyrjen në programin e kontabilitetit) për secilin punonjës. Pra, duhet të plotësoni informacionin në lidhje me punonjësin. Informacioni minimal i kërkuar është emri, mbiemri dhe profesioni. Për të specifikuar një profesion, klikoni me të djathtën në fushën 'Zgjidhni profesionin' dhe shtoni një opsion nga lista e sugjeruar (direktoria 'Profession' është plotësuar tashmë nga ne në fazën e instalimit të programit të kontabilitetit, por ju mund ta redaktoni atë). Nëse një punonjës ka disa profesione, nuk ka nevojë të krijoni disa karta. Mjafton të specifikoni të gjitha profesionet e tij / saj në një. Për ta bërë këtë, klikoni me të djathtën në fushën e profesionit dhe shtoni një opsion nga lista e sugjeruar.

Aplikimi ka shumë raporte për të pasqyruar situatën e zhvillimit të klinikës dentare. Raporti i 'Rrjedhës së parasë' tregon hyrjet dhe daljet e parave dhe ju lejon t'i kontrolloni ato. Nëse raporti i parave të ditës është i njëjtë me raportin e gjeneruar në programin e kontabilitetit, mund të thuash me besim se të gjitha porositë dhe pagesat janë kryer përmes programit të kontabilitetit dhe të dhënave financiare mund të besohen.

Raporti 'Të ardhurat sipas zonave të veprimtarisë' ju lejon të shihni se sa para po sjell secila zonë e klinikës dhe secili dentist. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë për të mbajtur nën kontroll borxhet dhe përparimet e pacientit, numrin e kthimeve, ri-trajtimet nën garanci, numri i shërbimeve të faturuara, shuma e paguar dhe metrika të tjera të rëndësishme financiare. Raportet e emërimeve ju ndihmojnë të monitoroni kohën e kaluar të pacientit në klinikë. Ky është një grup shumë i rëndësishëm i raporteve. Puna aktive me ta ju lejon të arrini një nivel të ri shërbimi dhe të përmirësoni performancën e mjekëve dhe administratorëve, dhe kështu të rrisni fitimin e klinikës. Raporti 'Ngarkesa e Mjekëve' tregon nëse orari krijohet në mënyrë efikase, sa i dobishëm është çdo mjek për klinikën dhe cili mjek sjell më shumë të ardhura.