Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabilitet në stomatologji
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 249
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabilitet në stomatologji

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabilitet në stomatologji
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Klinikat dentare kanë qenë gjithmonë shumë të njohura. Nëse më parë shërbimet e stomatologëve ofroheshin në poliklinika, tani ekziston një tendencë për shfaqjen e shumë institucioneve mjekësore me profil të ngushtë, përfshirë stomatologjinë. Ai siguron një gamë të gjerë shërbimesh, nga diagnostikimi te proteza. Kontabiliteti në stomatologji ka veçoritë e veta, siç është lloji i aktivitetit të trajtimit të vetë njerëzve. Këtu, një rol të rëndësishëm luan llogaria e magazinës, kontabiliteti i ilaçeve, llogaritja e punonjësve, llogaritja e kostos së shërbimeve, pagat e personelit, gjenerimi i llojeve të ndryshme të raporteve të brendshme dhe procedurat e tjera. Shumë organizata dentare përballen me domosdoshmërinë për të futur automatizimin në procesin e kontabilitetit. Zakonisht, detyrat e një llogaritari përfshijnë monitorimin e plotë të situatës, aftësinë për të kontrolluar kohën jo vetëm të punës së tyre, por edhe të anëtarëve të tjerë të stafit. Në mënyrë që llogaritari i stomatologjisë të kryejë detyrat e tij ose të saj në mënyrë sa më efikase, automatizimi i procesit të kontabilitetit bëhet thelbësor. Sot, tregu i teknologjisë së informacionit ofron shumë programe të ndryshëm të kontabilitetit të stomatologjisë që e bën punën e një llogaritari dentar më të përshtatshëm. Programi më i mirë i kontabilitetit të stomatologjisë me të drejtë mund të konsiderohet aplikacioni USU-Soft. Ka shumë pro që na ndihmuan të fitojmë në konkurrencën në treg në shumë vende. Programi i kontabilitetit të stomatologjisë dallohet nga lehtësia e përdorimit, besueshmëria dhe paraqitja vizuale e informacionit. Përveç kësaj, mbështetja teknike e aplikacionit USU-Soft kryhet në një nivel të lartë profesional. Kostoja e softuerit të kontabilitetit të stomatologjisë me siguri do t'ju kënaqë. Le të shohim disa nga tiparet e USU-Soft që përdoret si një program kontabël në stomatologji.

Provoni programin tonë të ri. Isshtë një nga aplikacionet më fitimprurëse dhe teknikisht të përparuara në treg. Kurseni kohë dhe zhvilloni biznesin tuaj me një softuer të thjeshtë për tu përdorur, të menaxhimit të stomatologjisë. Zbuloni tipare të fuqishme të kombinuara në një rrjedhë të thjeshtë pune dhe ndërfaqe intuitive të përdoruesit. Bëni më shumë me më pak klikime dhe për më pak para. Aplikimi USU-Soft është ideal për mjekët, pasi ata kursejnë deri në 70% të kohës së tyre duke plotësuar të dhëna mjekësore, ditarë dhe fatura në vetëm disa minuta me softuerin e menaxhimit të stomatologjisë. Orari i takimeve është gjithmonë afër, dhe përkujtesat lejojnë që mjeku dhe pacientët të harrojnë kohën e caktuar. Llogaritja automatike e planit të trajtimit zvogëlon kohën e emërimeve të pacientit. Raportimi transparent i punës së përfunduar sigurohet falë sistemit të kontabilitetit të stomatologjisë, si dhe llogaritjes së shpejtë të shpërblimeve të lidhura me punën e punonjësve. Integrimi me një gamë të gjerë pajisjesh ju jep edhe më shumë mjete për ta bërë stomatologjinë tuaj edhe më efektive. Programi i kontabilitetit të stomatologjisë mbështet regjistrat online të parave të gatshme dhe sistemet e rrezeve x.

Detyrat rutinë dhe veprimet rutinë përmbushen nga aplikacioni. Numëroni sa kohë shpenzojnë mjekët dhe recepsionistët për të plotësuar të dhënat e pacientëve, faturat, raportet, kontratat, ofertat komerciale dhe dokumentet e tjera? Dhe sa orë janë shpenzuar duke i mësuar një të porsaardhuri këto mençuri? Automatizimi i proceseve standarde dhe rutinore u jep punonjësve kohë të vlefshme për punën themelore. Llogaritjet komplekse kryhen në sekonda. Gabimi i një punonjësi të vetëm në llogaritjet komplekse ose plotësimin e raporteve jo standarde mund ta privojë një kompani nga një pjesë e konsiderueshme e të ardhurave të saj. Administratori nuk bën një gabim me qëllim të keq; është një gabim i zakonshëm njerëzor. Softueri nuk është njerëzor, nuk bën gabime. Prandaj shfrytëzojeni këtë mundësi dhe hiqni qafe gabimet përgjithmonë. Caktimi i kohës së punonjësve është gjithashtu një tipar shumë i dobishëm i programit të kontabilitetit të stomatologjisë. Shtë e rëndësishme të planifikoni orarin e secilit punonjës. Për shembull, ndërtoni një zinxhir të tillë të takimeve të një pacienti në mënyrë që mjeku të bëjë punën pa u ngutur në çdo takim. Duke vepruar kështu, zinxhiri nuk do të ketë asnjë vrimë në orar dhe as orë të humbura të punës.

Çfarë është sistemi i monitorimit të trafikut të ilaçeve? Sistemi i unifikuar i kontabilitetit është krijuar për të mbrojtur konsumatorët nga ilaçet e paligjshme dhe t'u sigurojë qytetarëve dhe organizatave një shërbim për të kontrolluar shpejt ligjshmërinë e ilaçeve. Përveç kësaj, futja e sistemit të kontabilitetit të stomatologjisë siguron informacion të detajuar mbi lëvizjen e paketës, si dhe informacion që e bën të pamundur qarkullimin e mëtejshëm (për shembull, informacioni se paketa është shitur ose tërhequr nga qarkullimi për të tjera arsye).

Wiseshtë e mençur të mos mbështetesh në programet e kontabilitetit të stomatologjisë që ofrohen në internet falas. Një menaxher i zgjuar e kupton që një biznes i mirë kërkon një aplikim cilësor. Sidoqoftë, nuk ka as një aluzion të cilësisë në një aplikacion që është falas. Ne ju ofrojmë diçka të veçantë dhe të dobishme në punën e stomatologjisë tuaj. Ne kemi fituar përvojë dhe mund t'ju sigurojmë për cilësinë më të lartë të programit të kontabilitetit të stomatologjisë, si dhe të ekipit të mbështetjes teknike. Profesionistët tanë janë gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojnë në problemet tuaja, si dhe t'ju ofrojnë disa funksionalitete të reja të avancuara në paketën e funksioneve tashmë të fituara të aplikacionit USU-Soft. E vetmja gjë që ndan klinikën tuaj dhe këtë program është vendimi që ju duhet të merrni vetë. Ne ju kemi treguar se çfarë mund të arrini me sistemin, pjesa tjetër varet nga ju!