Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. accountig për fermerët
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 243
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

accountig për fermerët

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?accountig për fermerët
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kontabiliteti për fermerët duhet të kryhet në mënyrë korrekte dhe kompetente. Në mënyrë që të arrini rezultate të rëndësishme në një proces të tillë, do të duhet të instaloni softuer të përshtatshëm për qëllimet e përcaktuara. Përdorni shërbimet e një ekipi profesional programuesish nga kompania e zhvillimit të softuerit USU. Softueri ynë ju udhëzon përmes kontabilitetit të fermerëve të bagëtive siç duhet. Programi nuk do të bëjë gabime gjatë procesit të zyrës për shkak të faktit se ai ndërvepron me informacionin duke përdorur metoda të automatizuara.

Metodat kompjuterike të bashkëveprimit me rrjedhat e informacionit janë karakteristike për të gjitha aplikacionet që ekipi ynë lëshon për përdoruesit tanë. Ju mund të kryeni kontabilitetin e menaxhimit në fermë në mënyrë të patëmetë nëse instaloni aplikacionin tonë në kompjuterët personal të kompanisë suaj. Ky aplikacion mban rekordin e tregut për performancën dhe optimizmin. Falë funksionimit të tij, ju do të jeni në gjendje të fitoni një avantazh serioz në natyrën konkurruese të tregut të fermerëve. Askush nga rivalët nuk do të jetë në gjendje t'i kundërvihet asgjë ndërmarrjes që operon një aplikacion kaq të përparuar të kontabilitetit në fermë.

Produkti ynë gjithëpërfshirës ju ndihmon të zvogëloni vëllimin e fitimeve të humbura. Dhe, siç e dini, fitimi i humbur është humbja e të ardhurave. Pra, duke operuar kompleksin tonë për llogaritjen e fermerëve, ju mund të rritni rrënjësisht nivelin e përfitimit nga aktivitetet e ndërmarrjes. Zgjidhja jonë e kontabilitetit të fermës së bagëtive fund-për-fund është liderja absolute e tregut për më shumë sesa thjesht optimizmin. Ky program ofrohet për një çmim rekord të ulët dhe, në të njëjtën kohë, ka përmbajtje mbresëlënëse funksionale.

Nëse jeni të angazhuar në kontabilitetin e menaxhimit në një fermë, thjesht nuk mund të bëni pa kompleksin tonë adaptiv, ky aplikacion ju lejon të zgjidhni me shpejtësi probleme të ndryshme dhe t'i përgjigjeni shpejt situatave të rrezikshme që dalin. Ju do të jeni në gjendje të shmangni zhvillimet kritike në biznesin e fermerit tuaj duke përdorur këtë aplikacion profesional. Fermerët do të jenë të lumtur nëse llogaritja kryhet duke përdorur programin tonë, për shkak të sa efikas është.

Fermerët duhet të funksionojnë në mënyrë të patëmetë nëse i kushtohet vëmendja e duhur menaxhimit të kontabilitetit të fermerëve. Softueri ynë i përparuar do t'ju ndihmojë të mbani një vështrim mbi vizitat e rëndësishme. Njoftimi në kohë shfaqet në desktopin e operatorit përgjegjës. Për më tepër, sistemi i njoftimit është optimizuar mirë dhe nuk ndërhyn në punën e fermerëve. Njoftimi jo vetëm që bëhet i tejdukshëm, por gjithashtu është grupuar në mënyrë të përshtatshme sipas llojit në mënyrë që të mos mbingarkohet hapësira e punës.

Në kontabilitetin e menaxhimit, ju do të udhëheqni, duke tejkaluar të gjithë konkurrentët në treg. Fermerëve do t'u jepet liria e veprimit, që do të thotë se ata do të jenë në gjendje të përballen me kundërshtarët më të fuqishëm në kushte të barabarta. Ju do të jeni në gjendje të kryeni menaxhim brenda fermës në nivelin e duhur të cilësisë nëse instaloni zgjidhjen tonë të plotë në kompjuterët personalë.

Ky produkt kompleks për bashkëveprim me materialet e informacionit udhëheq tregun për faktin se ka një optimizim rekord të lartë. Ju do të jeni në gjendje ta çoni kompaninë tuaj në një pozitë udhëheqëse dhe t'u siguroni fermerëve kushtet më të mira të punës. Kujdesuni për kontabilitetin e menaxhimit të rrjedhës së punës në nivelin e duhur të cilësisë, pa humbur nga detajet më të rëndësishme. Programi ynë i përgjegjshëm ju ndihmon të bëheni lider duke e mbajtur atë në planin afatgjatë dhe nga kolona e duhur për Forbes. Mbi të gjitha, kompania duhet të jetë në gjendje të rrisë ndjeshëm nivelin e të ardhurave buxhetore, që do të thotë, të përmirësojë gjendjen për financat e kompanisë.

Nëse jeni të angazhuar në punë zyre në mbarështimin e bagëtive, instaloni softuer të specializuar nga ekipi, një Softuer USU. Produkti ynë i kontabilitetit të fermerëve ju jep aftësinë për të analizuar biznesin tuaj në shkallë botërore nëse është e nevojshme. Për këtë, sigurohet ndërveprimi me hartat e botës, ku shënohen vendet përkatëse aktuale.

Një kompleks modern për llogaritjen e fermerëve nga Softueri USU bën të mundur përballimin e shpejtë të detyrave të prodhimit. Një audit i fermës së bagëtive do të kryhet në mënyrë të përsosur nëse produkti ynë gjithëpërfshirës hyn në lojë. Ky program bën të mundur shënimin e çdo vendi në hartë, i cili siguron një shfaqje të qartë të informacionit. Nëse i jepni llogari menaxhmentit është e duhur, instaloni një produkt modern për fermerët e bagëtive. Falë një zgjidhje gjithëpërfshirëse nga USU Software, ferma juaj duhet të jetë në gjendje të drejtojë tregun dhe të mos ju japë konkurrentëve një shans të vetëm kundër jush. Përdorni një motor kërkimi të modeluar mirë që ju lejon të gjeni informacione edhe kur vetëm një pjesë e informacionit është e disponueshme.

Aplikacioni nga projekti USU Software udhëheq tregun për faktin se ka një optimizim rekord të lartë dhe, në të njëjtën kohë, është mjaft i lirë. Softueri i kontabilitetit të fermerëve nga USU Software ju jep mundësinë për të hartuar një larmi detyrash prodhimi me piktograme dhe elementë të tjerë të vizualizimit. Zgjidhjet moderne të integruara për kontabilitetin e fermerëve ju ndihmojnë të menaxhoni shpejt një numër të madh detyrash ndërsa nuk humbni asnjë burim financiar të institucionit të fermerëve.

Ferma juaj do të funksionojë në mënyrë të përsosur dhe të dhënat e nevojshme do të ruhen në memorien e kompjuterit tuaj personal. Edhe nëse keni vetëm një lidhje të dobët në Internet, informacioni mund të ruhet në një kompjuter personal dhe të përdoret për qëllimin e tij të synuar.

Produkti gjithëpërfshirës i kontabilitetit të fermerëve të USU Software ju fuqizon të bëheni sipërmarrësi më i suksesshëm që shfrytëzon burimet e parave në mënyrë të patëmetë. Auditimi mbi fermerët e bagëtive kryhet gjithmonë si duhet dhe biznesi juaj nuk do të humbasë fitimet. Kryeni kontabilitetin e menaxhimit për fermerët dhe në të njëjtën kohë kryeni analizën e aktiviteteve reklamuese. Softueri ynë për fermat e bagëtive ju ndihmon të menaxhoni shpejt detyrën e promovimit të logos së kompanisë.

Vetë logo mund të përdoret për të krijuar një stil të unifikuar të korporatave në formimin e çdo lloji të dokumentacionit. Vendosja e një logo në formën e sfondit në dokumentet që krijohen do t'ju japë mundësinë për të kryer aktivitete reklamuese. Ndërgjegjësimi i markës rritet në mënyrë dramatike, dhe bashkë me të, besimi i klientëve tuaj në institucion do të rritet. Softueri modern për menaxhimin e kontabilitetit të fermerëve të bagëtive bën të mundur punën me një numër të madh të porosive, shpërndarjen e tyre sipas statusit të tyre. Në kompaninë tuaj, gjërat shkojnë përpjetë nëse kompleksi nga kompania jonë ju ndihmon në zbatimin e gamës së nevojshme të detyrave urgjente. Ju gjithashtu mund të përdorni harta të botës për të shënuar njësitë tuaja strukturore dhe vendndodhjet e kundërshtarëve në to.

Përfitoni nga softueri i avancuar i kontabilitetit të menaxhimit për fermerët e bagëtive dhe atëherë nuk do të jeni në gjendje të humbni nga sytë porositë më të rëndësishme. Një ikonë do të pulsojë në hartë, e cila simbolizon të jesh vonë. Do të jetë e mundur të merren masa në kohë dhe t'i shërbejmë klientit që ka aplikuar sa më shpejt të jetë e mundur. Kompania juaj mund të drejtojë tregun për faktin se kompleksi ynë ju ofron raportimin më të duhur analitik dhe kompetent.

Ekipi i Softuerit USU përdori teknologjitë më të përparuara për të siguruar që raportet janë të azhurnuara dhe funksionojnë në mënyrë të përsosur. Një produkt gjithëpërfshirës për regjistrimin e fermerëve të bagëtive është produkti që ju lejon t'i përgjigjeni në mënyrë adekuate shfaqjes së situatave potencialisht të rrezikshme. Veprimet e menaxhimit në fermë kryhen në mënyrë të përsosur, që do të thotë që ju do të jeni në gjendje të konkurroni në kushte të barabarta me kundërshtarët më të suksesshëm. Një produkt i specializuar kompleks, i cili u krijua posaçërisht për menaxhimin e kontabilitetit të fermerëve të bagëtive, ju ndihmon të përdorni tiparin e shtypjes së kartave speciale të profilit.

Ju do të jeni në gjendje të përdorni printerin për të nxjerrë dokumentacionin në letër në një kohë rekord.

Optimizoni kompaninë tuaj dhe aktivitetet e specialistëve me ndihmën e zhvillimit tonë dhe më pas, niveli i të ardhurave do të jetë sa më i lartë që të jetë e mundur. Ky program është i pajisur me një menu kryesore të dizajnuar mirë. Ka një panel kontrolli intuitiv që ju lejon të eksploroni raportime të hollësishme. Softueri ynë i kontabilitetit për menaxhimin e fermerëve të bagëtive është zgjidhja më e volitshme në treg. Ferma funksionon në mënyrë të patëmetë pasi të gjithë punëtorët janë në gjendje të bashkëveprojnë me grupin aktual të treguesve të informacionit të siguruar nga aplikacioni adaptues i zhvillimit të rrjedhës së punës.