Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për prodhimin bimor dhe blegtoral
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 459
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për prodhimin bimor dhe blegtoral

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për prodhimin bimor dhe blegtoral
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kontabiliteti për prodhimin bimor dhe blegtoral. Edhe vetë emri i kësaj procedure shumë të rëndësishme dhe të domosdoshme duket rraskapitës dhe i vështirë për individët e pa trajnuar. Sigurisht, si çdo proces tjetër, ai mund të përvetësohet dhe madje të përvetësohet në mënyrë të përsosur. Por probabiliteti i gabimeve mbetet gjithmonë në një nivel mjaft të lartë. Si të jesh? Si të shmangni rreziqet pothuajse të pashmangshme dhe të arrini sukses të garantuar? Në fakt, gjithçka është mjaft e thjeshtë. Që kontrolli i prodhimit të kulturave bujqësore dhe blegtorale të jetë i arritshëm dhe efektiv, duhet të përdoren mjetet e duhura të kontabilitetit. Mund të jenë aplikacione informacioni dhe aplikacione të specializuara për bujqësi.

Softueri USU ofron një nga zhvillimet më të mira në këtë fushë. Funksionaliteti i fuqishëm dhe fleksibël i aplikacionit të kontabilitetit të produktit ju lejon të organizoni me kompetencë aktivitetet e çdo organizate, qofshin ato një fermë, një fermë fshatarësh, një çerdhe ose një fermë pulash. Aftësitë e tij të larmishme integrohen shpejt me prodhimin e manaxhimit të kulturave bujqësore ose blegtorale. Hapi i parë këtu është krijimi i një baze të dhënash të gjerë që mbledh informacione të shpërndara në lidhje me punën tuaj. Secilit përdorues i jepet hyrja dhe fjalëkalimi i tij personal për të hyrë në rrjetin e korporatave. Vetëm një person lejohet ta përdorë atë në të njëjtën kohë. Gjithashtu, kreut të ndërmarrjes, si përdoruesi kryesor, i lejohet të konfigurojë në mënyrë të pavarur të drejtat e hyrjes për punonjësit e zakonshëm. Kjo qasje justifikon plotësisht veten, pasi ju lejon të siguroni një nivel të lartë të sigurisë së informacionit.

Programi për llogaritjen e prodhimeve bimore dhe blegtorale pasqyron informacion të azhurnuar në lidhje me financat e organizatës, aktivitetet veterinare, dinamikën e zhvillimit dhe efektivitetin e personelit. Bazuar në këtë informacion financiar, menaxheri i organizatës planifikon buxhetin për të ardhmen, zgjedh rrugët më të mira të zhvillimit, eliminon mangësitë e mundshme dhe merr masa për t'i parandaluar ato. Funksioni i kërkimit kontekstual ju ndihmon të gjeni shpejt hyrjen e dëshiruar. Për ta bërë këtë, thjesht duhet të futni disa shkronja ose numra, dhe sistemi shfaq automatikisht përputhjet ekzistuese. Dhe në mënyrë që asnjë nga shënimet e rëndësishme për kontabilitetin për prodhimin në prodhimin bimor ose rritjen e bagëtive të mos humbet, ne kemi parashikuar praninë e magazinimit rezervë. Ai ruan kopjet rezervë të dokumenteve nga baza e të dhënave kryesore.

Platforma gjeneron automatikisht një numër të madh të raporteve të menaxhimit të biznesit. Ju nuk keni më nevojë të përpiqeni të analizoni tabela të pafundme dhe të zvogëloni debitin në kredi, ju mund t'i besoni operacioneve mekanike me siguri një aplikacioni elektronik. Në të njëjtën kohë, ndërfaqja e thjeshtë është intuitive edhe për përdoruesit më të papërvojë. Dhe një gamë e gjerë gjuhësh dhe modelesh të dritares së punës do të kënaqin çdo përdorues të shquar dhe do ta bëjnë rutinën e përditshme shumë më të këndshme. Gjithashtu, programi për llogaritjen e prodhimeve bimore dhe blegtorale mund të plotësohet me funksione interesante dhe të dobishme për një porosi individuale. Për shembull, azhurnoni aftësitë tuaja menaxheriale me biblën e liderit modern. Ajo do t'ju mësojë të lundroni në mënyrë profesionale në botën e ekonomisë së tregut dhe llogaritjeve komplekse. Zgjidhni softuerin USU dhe hidhni një hap drejt progresit të shpejtë. Një bazë e të dhënave voluminoze mbledh të gjitha mbetjet e kontabilitetit. Këtu mund të gjeni gjërat më të rëndësishme. Instalimi mund të integrohet me sukses në praktikën e secilës fermë fshatare, ferma, ferma shpendësh, çerdhe, klube qenish, etj.

Programi për llogaritjen e prodhimeve bujqësore dhe blegtorale ka një gamë të gjerë realiteti të aftësive që nevojiten në të gjitha fazat e punës tuaj. Ky program llogarit kur duhet të bëni blerjen e radhës të ushqimit dhe cilat mallra duhet të blihen më parë. Ju mund të formoni një dietë individuale për secilën kafshë, si dhe të monitoroni koston e saj dhe të zgjidhni opsionet më fitimprurëse. Softueri USU ju lejon të regjistroni bagëti, kuaj, dele dhe dhi, pula, mace dhe qen, madje edhe lepuj. Funksionalitet i thjeshtë dhe efikas. Pa kombinime të komplikuara, komanda të nxjerra dhe xhingël të panevojshëm.

Të gjitha llojet e raporteve të menaxhimit dhe financiar gjenerohen automatikisht këtu, prandaj nuk duhet të humbni kohë në një rutinë monotone.

Nuk kërkon aftësi të veçanta ose trajnim të gjatë. Mjafton të shikoni videon e trajnimit në faqen tonë të internetit ose të merrni këshilla nga specialistët kryesorë të Softuerit USU. Aplikimi për kontabilitetin e të korrave dhe bagëtisë mbështet një larmi të madhe të formateve të dokumenteve. Dërgoni skedarin tuaj direkt për tu shtypur pa u shqetësuar për importimin dhe kopjimin. Menaxhimi i motivimit të stafit është shumë më i lehtë me një asistent biznesi dixhital në majë të gishtave tuaj. Le të shohim se çfarë funksionaliteti tjetër Software USU u ofron klientëve të saj.

Diagnostifikimi i vazhdueshëm do të ndihmojë në identifikimin e punonjësve më aktivë dhe shpërblen në mënyrë adekuate zellin e tyre. Përmirësimi i shpejtësisë së përgjigjes ndaj ndryshimeve në nevojat e konsumatorëve që janë të interesuar për produktet tuaja, dhe, si rezultat, zgjerimi i bazës ekzistuese të klientëve. Një numër shtesash interesante në zbatimin thelbësor. Merrni edhe më shumë mundësi për vetë-zhvillim dhe përparim. Versioni falas i aplikacionit është i disponueshëm në një formë të një versioni demo për këdo që mund ta shkarkojë. Ai punon për dy javë në një konfigurim bazë të softuerit USU. Funksione edhe më interesante ju presin në versionin e plotë të programit për kontabilitetin e prodhimeve bimore dhe blegtorale.