Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti për zogjtë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 577
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti për zogjtë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti për zogjtë
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Çdo fermë moderne e zogjve duhet, pa dështuar, të mbajë një regjistër të zogjve të saj, i cili, para së gjithash, ndikon në kontabilitetin, sepse në këtë mënyrë do të jetë shumë më e lehtë të nxjerrësh konkluzione në lidhje me përfitimin e ndërmarrjes në tërësi. Kontabiliteti i zogjve mund të organizohet në shumë mënyra, organizata të ndryshme ende përdorin revista të kontabilitetit të letrës si bazë për llogaritjet e kontabilitetit, në të cilat punonjësit e fermave të zogjve regjistrojnë manualisht të gjithë informacionin e nevojshëm dhe mbajnë tabela të veçanta. Sidoqoftë, mund të zgjidhet një mënyrë tjetër e organizimit të kontrollit, në të cilën në punën e një personi ata do të zëvendësojnë softuerin për automatizim. Ju lejon të kryeni të gjitha funksionet e njëjta të përditshme shumë herë më shpejt dhe më mirë.

Për të filluar, llogaritja e zogjve nënkupton kontrollin e shumë operacioneve të prodhimit, të cilat duhet të regjistrohen në kohë, dhe informacioni i marrë duhet të përpunohet shpejt. Një person që varet gjithmonë nga rrethanat e jashtme dhe faktorë të jashtëm, siç është ngarkesa e punës, nuk mund të sigurojë një cilësi të garantuar dhe të qëndrueshme të kontabilitetit. Për shkak të varësisë së tij, informacioni që futet në fletëllogaritjet për llogaritjen e zogjve mund të shtrembërohet, futet në kohë të papërshtatshme, ose punonjësi mund të shpërqendrohet plotësisht dhe të mos fusë të dhënat e nevojshme. Duke përdorur një aplikacion kompjuterik, ju minimizoni të gjitha këto rreziqe, pasi inteligjenca artificiale e softuerit funksionon pa ndërprerje dhe gabime, pavarësisht nga faktorët e renditur më sipër.

Me këtë qasje ndaj biznesit, ju garantohet një llogari e pastër dhe transparente e zogjve, mbajtja, ushqimi dhe prodhimi i tyre. Vlen të përmendet gjithashtu se përdorimi i një programi kompjuterik për menaxhimin e aktiviteteve të zogjve ndihmon në transferimin e plotë të kontabilitetit në një avion dixhital, i cili ndodh për shkak të pajisjeve kompjuterike të vendeve të punës, e cila është e pashmangshme gjatë automatizimit. Përveç kompjuterëve, punëtorët e fermës së zogjve duhet të jenë në gjendje të përdorin pajisje të një natyre tjetër të sinkronizuar me softuer në prodhim. Për pjesën më të madhe në industri, ato përdoren për kontrollimin e depove ku ushqehen zogjtë dhe ruhen produktet e zogjve. Zbatimi i kontabilitetit dixhital ka përparësitë e tij, me një studim të hollësishëm të të cilit bëhet e qartë se një qasje e tillë ndaj menaxhimit është e vetmja e saktë. Të dhënat dixhitale mund të ruhen në bazën e të dhënave të instalimit të sistemit për një kohë të gjatë duke mbetur lehtësisht të arritshme për anëtarët e stafit, kështu që në rast të ndonjë situate të diskutueshme, ju lehtë mund t'i zgjidhni ato me një bazë të gjerë provash. Përveç kësaj, ruajtja e informacionit në një aplikacion të automatizuar për kontabilitetin e zogjve u lejon atyre të sigurojnë siguri dhe konfidencialitet, sepse jo vetëm që shumica e programeve modernë kanë një sistem mbrojtjeje në shumë faza, por gjithashtu mund të konfiguroni hyrjen në to për secilin përdorues veç e veç. Nëse tashmë keni vendosur ta transferoni biznesin tuaj në kontroll të automatizuar, atëherë hapi tjetër për ju do të jetë zgjedhja e softuerit optimal, nga të cilët ka një numër të madh për momentin.

Një version i shkëlqyeshëm i një aplikacioni kompjuterik për automatizimin e çdo lloj aktiviteti është një produkt unik nga zhvilluesit e mirënjohur me përvojë shumë vjeçare, kompania e zhvillimit të softuerit USU. Quhet Softuer USU dhe ekziston në tregun e teknologjisë për mbi 8 vjet. Aplikimi është i shkëlqyeshëm si për numërimin e zogjve ashtu edhe për kontrollin e aspekteve të tjera të aktiviteteve prodhuese në fermën e një zogu. Me ndihmën e tij, ju mund të kontrolloni lehtësisht personelin, llogaritjen dhe llogaritjen e pagave, lëvizjet financiare, sistemin e magazinimit dhe magazinimit të ushqimit, si dhe produkte të ndryshme, të zhvilloni drejtimin e CRM dhe shumë më tepër. Për më tepër, konfigurimi i Softuerit USU për kontabilitetin e shpendëve nuk është tipari i vetëm i tij, sepse prodhuesit përfaqësojnë më shumë se njëzet konfigurime të ndryshme programesh prej tyre, të zhvilluara posaçërisht për menaxhim të automatizuar të sektorëve të ndryshëm të biznesit. Softueri kompjuterik i licencuar zyrtarisht është shumë i lehtë për t’u përdorur dhe instaluar. Mund të bëhet ndërsa jeni ulur në zyrë, pa pasur nevojë të shkoni diku, sepse programuesit tanë punojnë në distancë dhe mund të konfigurojnë softuerin edhe në distancë, për të cilën ju thjesht duhet të siguroni qasje në kompjuterin tuaj dhe të siguroni një lidhje interneti. Kjo u jep specialistëve të USU Software një avantazh të madh sepse në këtë mënyrë ata mund të bashkëpunojnë me kompani të ndryshme në botë pa asnjë pengesë. Dizajni i arritshëm i ndërfaqes së programit ju lejon të filloni të punoni në të pa ndonjë përgatitje ose trajnim, kështu që një punonjës me ndonjë kualifikim mund të përdorë Softuerin USU. Çuditërisht, edhe menuja e këtij programi multitasking përbëhet nga vetëm tre seksione, të tilla si ‘Reports’, ‘Modulet dhe Referencat. Në secilën prej tyre, janë paraqitur edhe disa nënseksione të tjera që ndihmojnë në kryerjen e aktiviteteve të kontabilitetit në mënyrë më të detajuar. Të gjitha operacionet e vazhdueshme të nevojshme për zbatimin e kontabilitetit të zogjve regjistrohen në seksionin Modulet, ku ka kontroll mbi secilin emër ose temë në formën e krijimit të regjistrave ose tabelave të veçanta elektronike. Në vetvete, kjo pjesë mund të paraqitet si fletëllogaritëse multi-funksionale e kontabilitetit për kontabilitetin e zogjve, parametrat e të cilave përshtaten me nevojat e secilit përdorues. Ata mund të fusin çdo informacion mbi të gjitha operacionet e prodhimit në vazhdim, duke ndjekur statusin e çështjeve aktuale. Në mënyrë që llogaritja të mbahet me të vërtetë automatikisht, para se të filloni punën në Softuerin USU, është e nevojshme të kushtoni kohë për të plotësuar seksionin Referencat ’, i cili në thelb formon strukturën nominale të vetë ndërmarrjes. Këtu mund të shtoni modele të zhvilluara për dokumentacionin tuaj të brendshëm; listat e të punësuarve, zogjve, ushqimit për kafshë, ilaçeve; oraret e ndërrimit të punonjësve; oraret e ushqimit të shpendëve dhe aktivitete të ndryshme veterinare, etj.

Po kështu, i rëndësishëm në instalimin e softuerit për kontabilitetin e zogjve është seksioni Modulet, i cili është përgjegjës për funksionet analitike në aktivitetet e prodhimit. Falë funksionalitetit të tij, ju mund të shpejt dhe me efikasitet, dhe ç'është më e rëndësishmja, të analizoni në detaje çdo aspekt që ju intereson, të përpiloni statistika bazuar në analizën dhe ta shfaqni atë për qartësi në formën e dëshiruar, të tilla si spreadsheets, grafikët, grafikët, diagramet . Gjithashtu në këtë bllok, bëhet e mundur gjenerimi dhe përgatitja automatike e pasqyrave financiare dhe të kontabilitetit, e cila luan një rol kryesor në kontabilitet. Jo vetëm që mund të përpilohet nga programi më vete, por gjithashtu do t'ju dërgohet me e-mail në kohën e duhur. Me kaq shumë mjete të dobishme në arsenalin e tij, Softueri USU duhet të bëhet një ndihmës i domosdoshëm për çdo menaxher ose pronar.

Si përfundim, unë do të doja të them se aplikacioni ynë i automatizuar për kontabilitetin e zogjve jo vetëm që ka funksionalitet të gjerë dhe konfigurim të thjeshtë, por edhe një çmim mjaft demokratik për zbatim; sistemi i zgjidhjes së zhvilluesve të USU nuk nënkupton përdorimin e tarifave të pajtimit, prandaj, përdorimi i softuerit gjatë gjithë kohës është absolutisht falas.

Në Softuerin USU, puna me zogjtë dhe mbajtja e tyre kryhet vazhdimisht, pasi që gjithmonë mund të shikoni operacionet e paraqitura për atë ditë në bazën e të dhënave. Kur punoni me tabela, mund të personalizoni parametrat e tyre në mënyrën tuaj, duke ndryshuar numrin e rreshtave dhe qelizave, t'i fshini ose t'i ndërroni ato, të renditni përmbajtjen e informacionit në kolona në rendin ngjitës ose zbritës. Falë krijimit automatik të pasqyrave financiare, ju jeni të garantuar t'i përgatisni dhe dorëzoni ato në kohë dhe pa gabime. Në fletët e kontabilitetit, kur i plotësoni, është e mundur të përdorni çdo gjuhë të disponueshme për të kuptuar, kur blini një version ndërkombëtar të softuerit kompjuterik. Për lehtësinë e llogaritjes së informacionit për përmbajtjen e tyre në aplikacion, mund të krijoni çdo numër deposh.

Menaxhimi elektronik i biznesit në Softuerin USU ju lejon të merrni informacionin më të saktë, të besueshëm dhe të azhurnuar për kontabilitetin gjatë gjithë kohës. Do të jetë shumë më e lehtë për të kontrolluar masat veterinare për zogjtë nëse përdorni detektorin e detyrave të integruar në aplikim. Kostoja e produkteve të prodhuara në fermën e zogjve llogaritet nga programi automatikisht, bazuar në të dhënat e kostos në dispozicion, e cila është shumë e përshtatshme për llogaritjen. Në fletëllogaritjet, sistemi mund të përmbajë jo vetëm informacione rreth zogjve, pasardhësve të tyre dhe produkteve, por edhe bazën e klientëve të kompanisë. Duke krijuar një bazë të të dhënave të klientit, softueri gjeneron karta personale për secilën prej tyre, ku fut të gjithë informacionin e disponueshëm për këtë person. Ju mund të zhvilloni modelet që do të përdorni për të formuar vetë rrjedhën e dokumenteve në organizatë ose për të marrë një shembull të caktuar nga shteti.

Parametrat e tabelave në 'Modulet' mund të ndryshohen vetëm nga ata përdorues që kanë marrë fuqi të ngjashme dhe qasje nga menaxheri. Menaxhimi i fermës së zogjve mund të rregullojë disponueshmërinë e skedarëve konfidencialë të bazës së të dhënave elektronike, në varësi të autoritetit të një punonjësi të veçantë. Puna në softuerin USU është shumë e përshtatshme për aktivitetet e përbashkëta të disa njësive të lidhura nga një rrjet lokal ose internet. Falë veçorisë së rezervimit të të dhënave të kontabilitetit, përfshirë fletët e menaxhimit të zogjve, programi ynë ju lejon të mbani informacionin të sigurt për një kohë të gjatë.