Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 203
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Postimi i adresës

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Postimi i adresës
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porosit një adresë postare


Postimi i drejtpërdrejtë është një mjet progresiv për biznesin modern. Për çfarë shërben dhe cili program është më i miri për t'u përdorur për postime direkte? Më shumë për këtë. Postimi i drejtpërdrejtë është një nga komponentët e marketingut të drejtpërdrejtë. Postimi i drejtpërdrejtë kryhet në adresa specifike të postës elektronike, mund të dërgohen bileta, katalogë, bonuse, disqe, prezantime, video, kartolina, gazeta, informacione reklamuese, prezantime dhe produkte të tjera marketingu. Si personat juridikë ashtu edhe individët mund të regjistrohen në listën e postimeve. Duke përdorur postimet e synuara, subjektet e biznesit dhe pjesëmarrësit e tjerë informojnë audiencën e synuar sipas vendndodhjes, ky është një komponent i rëndësishëm, sepse adresuesi merr informacionin e nevojshëm shpejt dhe individualisht, pa ndërmjetës. Është e rëndësishme të zgjidhni softuerin e duhur për postime direkte. Shpërndarja e synuar mund të jetë masive dhe e synuar. Në rast të shpërndarjes masive të çdo mesazhi, kryhet shpërndarja e përgjithshme e adresave arsimore; në rast të shpërndarjes së synuar, informacioni ka të bëjë vetëm me audiencën e synuar. Shpërndarja masive, si rregull, zgjidhet në bazë gjeografike; kjo qasje është e zbatueshme, për shembull, kur hapni një dyqan të ri, nëse pronari dëshiron t'u përcjellë konsumatorëve të tij të mundshëm datën e hapjes, asortimentin, etj. Postimi i adresave mund të jetë i rëndësishëm për ndërmarrjet tregtare, kompanitë prodhuese, për qendrat sportive, pastruesit kimik, kompanitë logjistike, institucionet mjekësore, kompanitë financiare dhe të udhëtimit, dyqanet e riparimit, qendrat e trajnimit dhe çdo organizatë tjetër. Postimi i drejtpërdrejtë është një mënyrë për të mbajtur kontakte me klientët tuaj, si dhe me blerësit dhe klientët e mundshëm të shërbimeve. Është shumë e rëndësishme të mendoni për listën e postimeve në mënyrë që duke hapur një e-mail adresuesi të kuptojë thelbin e mesazhit ose letrës së dërguar, për të cilën ai është shqetësuar. Për të kryer saktë shpërndarjen e postës elektronike, është e rëndësishme të zgjidhni softuerin e duhur, një prej produkteve të tilla është një burim nga kompania Universal Accounting System. Në program, ju mund të mbani gjurmët e klientëve, me futjen e informacionit të nevojshëm të kontaktit. Në USU mund të vendosni dërgimin automatik të mesazheve SMS, shpërndarjen e adresave të mesazheve elektronike. Për sa i përket dërgimit të drejtpërdrejtë me postë elektronike, ai mund të kryhet me skedarë, formularë, dokumente etj. Sistemi mund të konfigurohet për postime masive. Programi ofron edhe mundësinë e dërgimit të drejtpërdrejtë të postës përmes Viber-it, kur integrohen me telefoninë, përmes programit mund të kryhen thirrje zanore, ato mund të bëhen automatikisht dhe individualisht, në pikë. Aplikacioni bën të mundur gjenerimin e llojeve të ndryshme të shablloneve të njoftimeve dhe kështu me radhë. Programi është shumë i lehtë për të punuar me të, nuk është i ngarkuar me funksionalitete të panevojshme. Ne zgjedhim çdo funksion shtesë për të porositur. Mund të kryeni një fillim të shpejtë duke importuar informacion nga media elektronike, ose mund ta futni manualisht. Eksportimi i shpejtë i të dhënave është gjithashtu i disponueshëm. Në faqen tonë të internetit mund të gjeni një version provë të produktit, të cilin ne do t'ju ofrojmë falas për një periudhë të caktuar. Sistemi universal i kontabilitetit - postimi i synuar dhe shumë mundësi të tjera për biznesin tuaj në një softuer.

Programi për thirrjen e klientëve mund të telefonojë në emër të kompanisë suaj, duke transmetuar mesazhin e nevojshëm për klientin në modalitetin zanor.

Programi i postimit ju lejon të bashkëngjitni skedarë dhe dokumente të ndryshme në një bashkëngjitje, të cilat gjenerohen automatikisht nga programi.

Kur dërgoni SMS me shumicë, programi për dërgimin e SMS para-llogarit koston totale të dërgimit të mesazheve dhe e krahason atë me gjendjen në llogari.

Programi për dërgimin e njoftimeve do t'ju ndihmojë t'i mbani klientët tuaj gjithmonë të përditësuar me të rejat më të fundit!

Programi i buletinit të emailit është i disponueshëm për t'u dërguar klientëve në të gjithë botën.

Për të njoftuar klientët për zbritjet, për të raportuar borxhet, për të dërguar njoftime ose ftesa të rëndësishme, do t'ju duhet patjetër një program për letra!

Ju mund ta shkarkoni programin për postim në formën e një versioni demo për të testuar funksionalitetin nga faqja e internetit e Sistemit Universal të Kontabilitetit.

Programi për thirrjet dalëse mund të ndryshohet sipas dëshirës individuale të klientit nga zhvilluesit e kompanisë sonë.

Postimi dhe kontabilizimi i letrave kryhet përmes postimit të e-mail për klientët.

Programi për mesazhe SMS gjeneron shabllone, në bazë të të cilave mund të dërgoni mesazhe.

Softueri SMS është një asistent i pazëvendësueshëm për biznesin tuaj dhe ndërveprimin me klientët!

Programi për postime masive do të eliminojë nevojën për të formuar mesazhe identike për secilin klient veç e veç.

Programi falas për dërgimin e postës në e-mail dërgon mesazhe në çdo adresë e-mail që ju zgjidhni për dërgim nga programi.

Një program për dërgimin e SMS do t'ju ndihmojë t'i dërgoni një mesazh një personi specifik, ose të bëni një postim masiv te disa marrës.

Programi për dërgimin e letrave në numrat e telefonit ekzekutohet nga një rekord individual në serverin sms.

Programi për SMS në internet ju lejon të analizoni dërgimin e mesazheve.

Një program falas i mesazheve SMS është i disponueshëm në modalitetin e testimit, blerja e vetë programit nuk përfshin praninë e tarifave të abonimit mujor dhe paguhet një herë.

Softueri i postimeve Viber lejon dërgimin e postës në një gjuhë të përshtatshme nëse është e nevojshme për të bashkëvepruar me klientë të huaj.

Programi i automatizuar i mesazheve konsolidon punën e të gjithë punonjësve në një bazë të dhënash të vetme programi, gjë që rrit produktivitetin e organizatës.

Një program falas për shpërndarjen e postës elektronike në modalitetin e provës do t'ju ndihmojë të shihni aftësitë e programit dhe të njiheni me ndërfaqen.

Programi i mesazheve viber ju lejon të formoni një bazë të vetme klientësh me aftësinë për të dërguar mesazhe te mesazheri Viber.

Programi për dërgimin e SMS nga një kompjuter analizon statusin e secilit mesazh të dërguar, duke përcaktuar nëse ai është dorëzuar apo jo.

Telefonuesi falas është i disponueshëm si një version demo për dy javë.

Programi Sistemi i kontabilitetit Universal mund të përshtatet plotësisht për postime direkte.

Softueri bën të mundur formimin e një baze informacioni për klientët dhe për çdo subjekt tjetër me të cilin duhet të ruani ndërveprimin.

Në sistem, mund të konfiguroni dërgimin e mesazheve SMS, mund të kryhet individualisht dhe me shumicë.

Aplikacioni mund të programohet për të dërguar postime masive në data ose orë specifike, me shabllone ose bashkëngjitje të parazgjedhura.

Përmes softuerit, ju mund të kryeni shpërndarje masive të e-mail adresave.

Çdo skedar mund t'i bashkëngjitet mesazheve të adresave.

Nëpërmjet USU, ju mund të kryeni postime moderne direkte në Viber.

Nëse kompania juaj ofron integrim me telefoninë, ju do të jeni në gjendje të bëni thirrje zanore. Aplikacioni do të telefonojë një organizatë ose individ në emrin tuaj dhe do të japë informacione të rëndësishme.

Në program, mund të krijoni modele të ndryshme për njoftime ose mesazhe me tekst.

Modelet mund të ruhen dhe të përdoren në aktivitetet e ardhshme.

Të gjitha informacionet në program konsolidohen dhe ruhen në histori.

USU dallohet nga një dizajn i bukur, një hapësirë pune e thjeshtë dhe e kuptueshme, një kapacitet funksionaliteti, qasje moderne ndaj kontabilitetit dhe menaxhimit të biznesit.

Një program i lehtë nuk do t'ju detyrojë të shpenzoni shumë kohë për të zotëruar parimet e softuerit.

Mund ta nisni shpejt aktivitetin tuaj në softuer duke importuar të dhëna nga media elektronike, ose mund të futni të dhëna manualisht.

Në program, ju mund të dalloni aksesin për punonjës të ndryshëm.

Sistemi ka veçori të tjera, për të cilat mund të mësoni më shumë në faqen tonë të internetit.

Ju mund të punoni në program në çdo gjuhë të përshtatshme për ju.

USU është një produkt plotësisht i licencuar.

Sistemi universal i kontabilitetit - punë e përshtatshme me postime të synuara dhe mjete të tjera për menaxhimin e biznesit.