Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 922
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

reklama në shpërndarjen e emailit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


reklama në shpërndarjen e emailit
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një reklamë në shpërndarjen e emailit


Reklamimi në fushatat me email aktualisht përdoret nga një numër i madh i llojeve të ndryshme të kompanive, ndërmarrjeve dhe organizatave, pasi është shumë efektiv në promovimin e çdo malli dhe shërbimi, si dhe është i aftë të tërheqë klientë të rinj, duke i tërhequr ata me lehtësi të ndryshme. shikoni materialet. Si rregull, ajo zë një vend mjaft të rëndësishëm në aktivitetet e marketingut, dhe për këtë arsye nuk është aspak për t'u habitur që tani ata gjithmonë përpiqen t'i kushtojnë shumë vëmendje, forca dhe burime. Vlen gjithashtu të theksohet se përdorimi aktiv dhe zbatimi i tij kompetent në praktikë mund të ketë një efekt të mirë në cilësinë e shërbimit, performancën financiare dhe ndërgjegjësimin e markës, e cila, nga ana tjetër, është gjithashtu një faktor i rëndësishëm për arritjen e suksesit të biznesit.

Zakonisht, reklamimi me email kryhet duke përdorur bashkëngjitje shtesë: fotografi, imazhe, foto, prezantime, video, etj. Kjo ju lejon të përcillni informacione të rëndësishme për klientin në mënyrën më vizuale të qartë dhe në të njëjtën kohë të tregoni, për shembull, ato mallra ose gjëra që për momentin ofron për t'i blerë ndonjë lojtar në tregun komercial. Në rastin e fundit, nga rruga, mund të jetë një dyqan i pajisjeve elektronike, një shitës makinash, një zinxhir ushqimor, një shpërndarës i aditivëve ushqimorë dhe një qendër tregtare dhe argëtuese. Në të njëjtën kohë, këto lloj letrash dërgohen më shpesh përpara ngjarjeve ose ngjarjeve të njohura: si shitje masive, ngjarje promocionale, mbrëmje festash.

Është gjithashtu e nevojshme të theksohet fakti se rekomandohet përfshirja në reklamim në fushatën e Email-it për shkak të efektivitetit dhe efikasitetit të saj: sot është me siguri një nga mjetet më të njohura të marketingut, dhe konvertimi i tij ndonjëherë arrin pothuajse 50% !!! Për më tepër, sipas një studimi të një reviste të njohur, sipas skemës së llogaritjes së ROI, për çdo 1 dollarë investim ka rreth 28 dollarë.

Një pikë tjetër pozitive këtu është se me ndihmën e saj është e mundur të arrihet një numër i madh i përdoruesve të internetit, gjë që, natyrisht, rrit shumë shanset për të tërhequr klientë të rinj, dhe gjithashtu bëhet e mundur të kurseni një shumë të konsiderueshme parash, pasi metoda të tilla zakonisht nuk kërkojnë investime serioze. dhe investimi: krahasuar me opsionet e tjera. Plus, disa veçori pozitive janë se me qasjen e duhur, menaxhmenti do të jetë në gjendje të komunikojë në mënyrë aktive me audiencën e synuar, e cila është e interesuar paraprakisht për mallra, shërbime, gjëra, oferta, etj.

Sistemet universale të kontabilitetit kanë mjete të shkëlqyera për organizimin e llojeve të ndryshme të postimeve: individuale dhe me shumicë. Për më tepër, duke përdorur këto programe, do të jetë e mundur të kryhen veprimet e nevojshme mjaft shpejt dhe pa asnjë problem, pasi menaxherët do të vijnë menjëherë në shpëtim këtu: zgjidhje funksionale intuitive, komanda të qarta, çelësa të nxehtë, dritare të përshtatshme shërbimi dhe automatike të avancuara. mënyrat ... Kjo e fundit, në veçanti, përfshin vetëm funksionin e llogaritjes numerike matematikore, e cila do të jetë veçanërisht efektive kur duhet të llogaritni shpejt kostot monetare të dërgimit të letrave me shumicë përmes shërbimeve me pagesë.

Shumë dividentë dhe përfitime të programit nga marka USU do të sjellin edhe faktin se ato janë ndërtuar në raporte të shumta informative, përmbledhje statistikore, tabela krahasimi, diagrame të detajuara dhe diagrame demo. Për shkak të të gjithave, i gjithë aktiviteti i kompanisë do të lehtësohet ndjeshëm dhe në mënyrë të prekshme, sepse tani menaxherët dhe punonjësit do të kenë informacionin më të rëndësishëm në dispozicionin e tyre: mbi përshtatshmërinë e kryerjes së çdo postimi masiv ose individual, suksesin e marketingut ekzistues. fushatat, efektiviteti i punonjësve dhe menaxherëve individualë, zërat e të ardhurave financiare, dinamika e të ardhurave nga reklamat, kthimi i investimit në shërbimet e postës elektronike me pagesë, operatorët celularë ose mesazherët e çastit.

Programi për mesazhe SMS gjeneron shabllone, në bazë të të cilave mund të dërgoni mesazhe.

Programi për dërgimin e njoftimeve do t'ju ndihmojë t'i mbani klientët tuaj gjithmonë të përditësuar me të rejat më të fundit!

Programi i buletinit të emailit është i disponueshëm për t'u dërguar klientëve në të gjithë botën.

Programi për thirrjen e klientëve mund të telefonojë në emër të kompanisë suaj, duke transmetuar mesazhin e nevojshëm për klientin në modalitetin zanor.

Ju mund ta shkarkoni programin për postim në formën e një versioni demo për të testuar funksionalitetin nga faqja e internetit e Sistemit Universal të Kontabilitetit.

Kur dërgoni SMS me shumicë, programi për dërgimin e SMS para-llogarit koston totale të dërgimit të mesazheve dhe e krahason atë me gjendjen në llogari.

Softueri i postimeve Viber lejon dërgimin e postës në një gjuhë të përshtatshme nëse është e nevojshme për të bashkëvepruar me klientë të huaj.

Programi për SMS në internet ju lejon të analizoni dërgimin e mesazheve.

Programi falas për dërgimin e postës në e-mail dërgon mesazhe në çdo adresë e-mail që ju zgjidhni për dërgim nga programi.

Një program falas i mesazheve SMS është i disponueshëm në modalitetin e testimit, blerja e vetë programit nuk përfshin praninë e tarifave të abonimit mujor dhe paguhet një herë.

Programi i postimit ju lejon të bashkëngjitni skedarë dhe dokumente të ndryshme në një bashkëngjitje, të cilat gjenerohen automatikisht nga programi.

Telefonuesi falas është i disponueshëm si një version demo për dy javë.

Një program për dërgimin e SMS do t'ju ndihmojë t'i dërgoni një mesazh një personi specifik, ose të bëni një postim masiv te disa marrës.

Softueri SMS është një asistent i pazëvendësueshëm për biznesin tuaj dhe ndërveprimin me klientët!

Programi i automatizuar i mesazheve konsolidon punën e të gjithë punonjësve në një bazë të dhënash të vetme programi, gjë që rrit produktivitetin e organizatës.

Postimi dhe kontabilizimi i letrave kryhet përmes postimit të e-mail për klientët.

Për të njoftuar klientët për zbritjet, për të raportuar borxhet, për të dërguar njoftime ose ftesa të rëndësishme, do t'ju duhet patjetër një program për letra!

Programi për thirrjet dalëse mund të ndryshohet sipas dëshirës individuale të klientit nga zhvilluesit e kompanisë sonë.

Programi për dërgimin e letrave në numrat e telefonit ekzekutohet nga një rekord individual në serverin sms.

Programi për postime masive do të eliminojë nevojën për të formuar mesazhe identike për secilin klient veç e veç.

Programi për dërgimin e SMS nga një kompjuter analizon statusin e secilit mesazh të dërguar, duke përcaktuar nëse ai është dorëzuar apo jo.

Programi i mesazheve viber ju lejon të formoni një bazë të vetme klientësh me aftësinë për të dërguar mesazhe te mesazheri Viber.

Një program falas për shpërndarjen e postës elektronike në modalitetin e provës do t'ju ndihmojë të shihni aftësitë e programit dhe të njiheni me ndërfaqen.

Formati virtual i organizimit të qarkullimit të dokumentacionit jo vetëm që do të lehtësojë krijimin e materialeve të reja tekstuale, por gjithashtu do të eliminojë konfuzionin në sistemimin ose renditjen e të gjithë informacionit të shërbimit në dispozicion.

Shkarkimi i softuerit kompjuterik të kontabilitetit do të marrë vetëm një kohë të vogël, dhe funksionimi i tij i mëtejshëm do të kërkojë burime të vogla të RAM-it të kompjuterit personal.

Ju mund të regjistroni në mënyrë të sigurt serverin e postës që ju nevojitet për momentin dhe më pas të filloni të dërgoni reklama për shumë marrës.

Llogaritja automatike do t'ju lejojë të llogaritni kostot e parave të gatshme për njoftimet ose sinjalizimet e paguara që kryhen përmes llogarive të biznesit për sipërmarrësit: në Email, Viber, Call Voice, SMS etj.

Duke marrë parasysh natyrën e marketingut do të tregohet efektiviteti i fushatave të ndryshme reklamuese, ngjarjeve promovuese, ngjarjeve të mëdha. Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni, për shembull, cilat lloje të sinjalizimeve në masë janë më të dobishme dhe çfarë lloj njoftimesh duhet të përdoren në të ardhmen shumë të afërt.

Kur konfiguron fushatat e postës elektronike të lidhura me çdo reklamë, përdoruesi mund të konfigurojë parametra të ndryshëm: emrat e dërguesit, serverët, portet, hyrjet, kodimet.

Falë rezervimit, menaxhmenti do të jetë në gjendje të ruajë periodikisht një bazë të vetme informacioni dhe në këtë mënyrë të garantojë sigurinë e të dhënave.

Përveç organizimit të dërgimit të mesazheve të postës elektronike për reklamim, është e mundur të përdoren metoda të tjera: për shembull, mesazheri Viber. Në këtë rast, që është mirë, do të duhet të paguani kryesisht vetëm për mesazhet e dorëzuara dhe të lexuara (nëse keni një llogari biznesi).

Versionet falas të testimit të sistemeve universale të kontabilitetit janë të disponueshme për shkarkim në faqen e internetit të USU. Atje, përdoruesit mund të njihen me një sërë artikujsh, materialesh dhe hyrjesh interesante.

Auditimi financiar, duke përfshirë kostot e reklamimit, marketingut, postimit, serverëve të postës elektronike dhe shërbimeve me pagesë, do të lehtësohet nga mjetet e duhura të menduara. Me ndihmën e tij, analiza e informacionit të specifikuar do të jetë sa më cilësore dhe e lehtë.

Gjatë formimit të një baze të unifikuar klientësh, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të gjurmoni dhe regjistroni pëlqimin e njerëzve për të mbledhur, analizuar dhe përpunuar të dhëna, domethënë, të merrni parasysh pëlqimin e tyre për të marrë email, mesazhe telefonike dhe skedarë të tjerë për reklamim.

Ju do të jeni në gjendje të krijoni dhe kompozoni opsionet tuaja për shabllonet për letrat e emailit. Në këtë rast, më pas, procesi i ndërveprimit me audiencën e synuar do të jetë dukshëm më i lehtë, sepse nëse është e nevojshme, do të jetë e mundur të dërgoni shpejt çdo propozim të gatshëm.

Një bazë e vetme e të dhënave do të ofrojë një shans për të regjistruar një numër të madh të klientëve, furnitorëve dhe kontraktorëve. Këtu përdoruesi i programit do të jetë në gjendje të regjistrojë informacionin e kontaktit, të shkruajë detajet personale, të modifikojë skedarët ekzistues, të ndajë materialet e futura më parë në kategori dhe grupe të ndryshme, të krijojë listat dhe listat e tyre.

Vizualizimi i statusit të dërgimit të mesazheve dhe letrave nënkupton një perceptim më të mirë të informacionit, pasi menaxherët do të jenë në gjendje të gjejnë menjëherë: dosjet elektronike të dorëzuara me sukses ose ato që janë ende në pritje.

Programi i krijuar për organizimin e fushatave me email për reklamim është i aftë të ruajë arkivat e elementeve të tekstit të dërguar dhe skedarëve të tjerë. Falë kësaj, më vonë do të keni mundësi të shikoni letrat, mesazhet dhe regjistrimet e nevojshme.