Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. aplikacioni për tryezën e ndihmës
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 830
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

aplikacioni për tryezën e ndihmës

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


aplikacioni për tryezën e ndihmës
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porosit një aplikacion për tavolinën e ndihmës


Vitet e fundit, aplikacioni Help Desk është bërë mjaft i popullarizuar për të rishikuar parimet e menaxhimit të strukturës së mbështetjes teknike ose të shërbimit, për të futur mekanizma organizativë novatorë, për të përmirësuar shërbimin dhe për të zhvilluar biznesin në mënyrë organike. Efektiviteti i aplikacionit është konfirmuar vazhdimisht në praktikë. Kontrolli mbi parametrat e Help Desk bëhet total, shfaqen të gjitha mjetet e nevojshme që ju lejojnë të gjurmoni punën dhe kërkesat aktuale, të përgatitni automatikisht rregulloret dhe raportet dhe të rregulloni burimet dhe kostot.

Sistemi USU Software (usu.kz) ka kohë që merret me çështjet e mbështetjes teknike me cilësi të lartë, gjë që bën të mundur vendosjen e saktë të kufijve të Help Desk, për të nxjerrë aplikacionin më efektiv që vërteton shpejt ja vlen. Nëse sapo po njiheni me aplikacionin, ju rekomandojmë të vlerësoni ndërfaqen miqësore dhe intuitive. Këtu nuk ka asgjë të tepërt. Zhvilluesit shpesh nuk arrijnë të arrijnë një ekuilibër midis performancës dhe tërheqjes vizuale të një projekti. Njëra pronë pushton tjetrën. Regjistrat e Help Desk përmbajnë informacion të detajuar mbi operacionet aktuale dhe klientët. Përdoruesit nuk e kanë problem të ngrenë arkivat e aplikacionit për të parë porositë e përfunduara, për t'iu referuar dokumenteve arkivore, raporteve dhe për të studiuar nivelin e ndërveprimit me klientët. Rrjedhat e punës shfaqen drejtpërdrejt nga aplikacioni në kohë reale. Kjo e bën më të lehtë përgjigjen ndaj problemeve, monitorimin e pozicionit të fondit material dhe burimeve të punës, kontrollin e kohës së porosisë, kontaktin e shpejtë me klientët për të sqaruar disa detaje.

Me anë të Help Desk është e lehtë të shkëmbeni informacion, skedarë grafikë, tekst, raporte menaxhimi, të mbani gjurmët e tabelës së personelit përmes programuesit të integruar të aplikacioneve. Nëse porosia është e bllokuar, atëherë përdoruesit nuk e kanë të vështirë të përcaktojnë arsyet e vonesës. Nuk përjashtohet mundësia e përdorimit të aplikacionit për të promovuar shërbimet e Help Desk, për t'u angazhuar në reklamat e postimeve SMS, për të komunikuar me klientët. Një modul i veçantë është zbatuar për këto detyra. Shumë kompani i bëjnë aftësitë CRM një nga kërkesat kryesore të projekteve të automatizimit.

Për momentin, programet Help Desk përdoren në shumë industri. Mjedisi i funksionimit të aplikacionit nuk është i kufizuar ekskluzivisht në sferën e IT. Softueri mund të përdoret gjithashtu nga organizatat qeveritare të fokusuara në ndërveprimin me popullsinë, firmat e vogla dhe sipërmarrësit individualë. Automatizimi do të ishte zgjidhja më e mirë. Nuk ka asnjë mënyrë më të thjeshtë, më cilësore dhe më të besueshme për të përmirësuar pozicionet e menaxhimit dhe organizimit, për të futur mekanizma novatorë, për të monitoruar performancën e strukturës dhe kontaktet e jashtme. Aplikacioni Help Desk monitoron aspektet operacionale të shërbimit dhe mbështetjes teknike, monitoron progresin dhe afatet e aplikimeve dhe ofron mbështetje dokumentare. Nuk ka nevojë të shpenzoni kohë shtesë për operacionet standarde, duke përfshirë pranimin e kërkesave dhe vendosjen e një porosie, proceset janë plotësisht të automatizuara. Është shumë më e lehtë të mbash gjurmët e aktiviteteve aktuale dhe ngjarjeve të planifikuara përmes planifikuesit bazë. Nëse një telefonatë e caktuar kërkon burime shtesë, asistenti elektronik ju kujton këtë. Platforma Help Desk është ideale për të gjithë përdoruesit pa ndonjë kufizim serioz. Niveli i njohurive kompjuterike është praktikisht i parëndësishëm.

Aplikacioni zbërthen proceset e prodhimit (operacionet direkte të mbështetjes teknike) në një numër të caktuar fazash për të forcuar cilësinë e kontrollit dhe për t'iu përgjigjur menjëherë problemeve më të vogla. Tani është e hapur mundësia për të komunikuar drejtpërdrejt me klientët, për të shkëmbyer informacione dhe për të dërguar SMS. Përveç kësaj, përdoruesit mund të shkëmbejnë shpejt skedarë grafikë dhe tekst, raporte analitike dhe financiare.

Produktiviteti i specialistëve të Help Desk shfaqet qartë në ekrane, gjë që lejon rregullimin organik të nivelit të ngarkesës aktuale të punës dhe vendosjen e detyrave pasuese të stafit. Me ndihmën e aplikacionit monitorohet performanca e çdo specialisti, gjë që ndihmon punonjësit me kohë të plotë të përmirësojnë aftësitë, të përcaktojnë prioritetet, pozicionet problematike të organizatës. Moduli i njoftimit është i instaluar si parazgjedhje. Kjo është mënyra më e lehtë për të mbajtur gishtin në pulsin e ngjarjeve. Nëse është e nevojshme, duhet të jeni në mëdyshje nga çështjet e integrimit të platformës me shërbime dhe shërbime të avancuara. Programi është zgjidhja optimale për kompani krejtësisht të ndryshme të IT-së, shërbime mbështetëse teknike ose shërbimi, agjenci qeveritare ose individë.

Jo të gjitha mjetet janë të përfshira në versionin bazë. Disa opsione janë në dispozicion për një tarifë. Ju duhet të studioni me kujdes listën përkatëse. Filloni të zgjidhni produktin e duhur me një version demo. Testi është plotësisht pa pagesë. Dyqind vjet më parë, Adam Smith bëri një zbulim të jashtëzakonshëm: prodhimi industrial duhet të ndahet në operacionet më të thjeshta dhe më themelore. Ai tregoi se ndarja e punës nxit rritjen e produktivitetit pasi punëtorët e përqendruar në një detyrë bëhen zejtarë më të aftë dhe i bëjnë më mirë punët e tyre. Gjatë gjithë shekujve 19 dhe 20, njerëzit organizuan, zhvilluan dhe menaxhuan kompani, të udhëhequr nga parimi i ndarjes së punës nga Adam Smith. Sidoqoftë, në botën moderne, mjafton t'i hedhim një vështrim nga afër çdo kompanie - nga një tezgë në rrugë te një gjigant transnacional si Microsoft ose Coca-Cola. Do të zbulohet se aktivitetet e kompanive përbëhen nga një numër i madh i proceseve të përsëritura të biznesit, secila prej të cilave është një sekuencë veprimesh dhe vendimesh që synojnë arritjen e një qëllimi specifik. Pranimi i një porosie nga klientët, dorëzimi i mallrave te një klient, pagesa e pagave për punonjësit - të gjitha këto janë procese biznesi për të cilat një aplikacion ndihmës është jashtëzakonisht i nevojshëm.