Рејтинг: 4.9. Број на организации: 155
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Програма за спортското училиште

Внимание! Бараме претставници во вашата земја!
Треба да го преведете софтверот и да го продадете по поволни услови.
Испратете ни на е-пошта на info@usu.kz
Програма за спортското училиште

Преземете демо верзија

  • Преземете демо верзија

Choose language

Цена на софтвер

Валута:
JavaScript е исклучено

Нарачајте програма за спортското училиште

  • order

Кога работите со различни програми, секогаш имате шанса да се мешате, а работата на спортското училиште може да биде нарушена. Сите бараме една универзална програма на спортско училиште, која би ги имала сите сметководствени функции на спортско училиште. Универзалниот сметководствен систем е програма за спортско училиште дизајнирана специјално за да работи со многу задачи што треба да ги користите во работата на спортската установа. Управувањето со спортско училиште може да се изврши со помош на многу одлики и функции на програмата, индивидуално контролирајќи ја секоја завршена акција. Леснотијата на користење на програмата за спортско училиште е во едноставен интерфејс. Каде што ќе користите само 3 главни јазичиња: Модули, директориуми и извештаи. Автоматизацијата на училишните училишта е голем чекор напред. На училиште, можете да ги поделите вашите постапки на постојани и еднократни, на пример, како што е месечен финансиски извештај. Работа со спортско училиште треба внимание. Пополнување на базата на податоци со информациите што ви требаат еднаш, можете лесно да ги пополните сите распореди, распореди или извештаи. Компјутерската програма на спортското училиште е автоматизирана. Многу активности, калкулации или распоред на часови за еден месец, направени еднаш, се автоматски, секако ова ви заштедува време. Контролата на спортско училиште ќе биде систематизирана кога ќе започнете да ја користите оваа програма. Апликацијата на спортското училиште ќе работи како главен асистент на вашите постапки! Нема ништо комплицирано во водењето спортско училиште. Да се справат со програмата на спортско училиште, едноставен, брз, лесен, универзален систем за сметководство ќе помогне!