Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. сметководство на кориснички барања
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 615
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

сметководство на кориснички барања

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?сметководство на кориснички барања
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Сметководството на барањата на корисниците е индикатор за активноста на клиентот што овозможува анализа на ефективноста на одделот за продажба. Автоматизацијата помага во сметководството на барањата на корисниците. Многумина од нас се навикнати да користат е-пошта или Excel и неговите колеги како сметководствени системи. Навистина, табелирање на податоци што можат правилно да се филтрираат и сортираат е алатка за решавање на основните сметководствени проблеми. Меѓутоа, кога станува збор за поддршка, поднесување и ракување со барања, е-поштата и Excel не се најсоодветни алатки. На крајот на краиштата, на пример, тие не дозволуваат испраќање известувања, вклучително и преку СМС. Сметководствените барања од корисниците на програмата, за разлика од наједноставните табеларни алатки, овозможуваат спроведување на различни опции. Не само што водат евиденција за барањата на корисниците, туку и го одржуваат процесот на подготовка на комерцијална понуда, бележат факт на трансакција, обезбедуваат информативна поддршка на клиентот и помагаат во пост-услужни активности. Програмата за апликации за сметководствени корисници од компанијата за софтвер на УСУ е едноставен и разбирлив производ за корисникот. Во развојот, лесно можете да регистрирате апликации без да мора да потрошите време на нив, бидејќи барањата се регистрираат автоматски. Тие можат да бидат испратени за регистрација автоматски преку е-пошта, инстант месинџери, онлајн продавница, предмет на интеграција со Интернет. Во врска со пополнување документи, тоа може да се изврши во автоматски режим, на пример, автоматски пополнете ги деталите. Во програмата USU Software, ќе најдете дневник на барања од корисникот, различни филтри се достапни во неа, така што во секое време, можете да ги најдете потребните податоци, кога, на пример, корисникот чека одговор на неговиот барања. Вашите клиенти ќе бидат задоволни со услугата. Дневниците ја содржат картичката на барањата, која содржи информации за корисникот и барањата. Картата за барања изгледа исто така едноставна и едноставна. Контролното сметководство е многу важно за управување со билети. Автоматизација USU-Soft е исто така подготвена да ви помогне во ова, ви помага да не ги пропуштате роковите, во вистинско време ве известува за завршување на задачата за да не стане задоцнета. На овој начин ќе можете да ја одржите вашата позитивна слика и вашите клиенти ќе бидат додадени. Програмата USU Software е способна да ја направи работата на вработените едноставна и лесна, апликацијата постојано се подобрува, ги интегрира најновите технологии и се развива индивидуално за секоја компанија. Преку платформата, можете да обработувате и внатрешни и надворешни документи од клиенти, ова е олеснето со интеграција со страницата. Брзо проток на податоци, и работата значително забрзана, зачувана статистика, што може да биде погодно за следење на ефективноста на вработените и организацијата како целина. USU-Soft има и други очигледни предности благодарение на програмата, можно е да се изврши целосно сметководство на финансиски, комерцијални, персонални, управувачки операции, како и да се спроведе длабинска анализа преку извештаи за информации. Преку ресурсот, може да работите со различна опрема, програми, гласници и друго знаење и умеење. Секој клиент е важен за нас, може да ја тестирате програмата на дело со преземање на пробна верзија на софтверот USU. Секоја фаза на работа со документи едноставна, ефективна и квалитетна. Управувајте ефикасно со вашата организација со паметната платформа од USU Software.

Софтверскиот систем на USU го прави едноставниот и ефикасен процесот на сметководство за барањата на корисниците. Со помош на USU-Soft, можете правилно да им служите на клиентите и да им обезбедите информативна поддршка. Користејќи го софтверот USU, можете ефикасно да управувате со фазите на трансакција и да обезбедите корисничка поддршка.

Сите сметководствени планови, сметководствени чекори за секоја нарачка може да се внесат во сметководствениот систем. Сметководствената програма е лесна за употреба и се интегрира во најновата технологија. Програмата лесно и брзо ги внесува првичните податоци за вашите клиенти или барања, за организацијата, ова може да се направи со увоз на податоци или рачно внесување на податоци. За секој корисник, можете да го внесете износот на планираната работа, на крајот, да ги регистрирате извршените сметководствени дејства.

Програмата работи со сите групи производи и услуги. Благодарение на системот за сметководство, можете да водите општ и детален попис на залихите. Автоматски производ може да се конфигурира така што договорите, формуларите и другите документи автоматски се пополнуваат.

Контрола на приходите и трошоците на компанијата е достапна. Софтверот ги рефлектира статистиките на барањата и завршените барања, во кое било време можете да ја следите историјата на интеракција со секој поединечен корисник. Мониторинг на соработката со добавувачите е достапен. Во софтверот, можете да водите детално финансиско сметководство и контрола. Платформата се интегрира со телефонија. Благодарение на софтверот, можете да управувате со гранки и структурни поделби. Користејќи го софтверот, можете да поставите проценка на квалитетот на дадените услуги. Програмата може да биде конфигурирана да се интегрира во терминалите за плаќање. Секој корисник го сака убавиот дизајн и едноставните функции на софтверот. Интеграција со бот на телеграма е можна. USU-Soft постојано се развива кон интеграција со најновата технологија. USU-Soft е модерна алатка со широк спектар на софтверски функции. На сегашниот пазар на апликации, има многу програми за сметководство на барањата на корисниците, пресметување на бројот на попусти и бесплатни услуги, но повеќето од нив се заостануваат на премногу широка предметна област и не ги земаат предвид бетоните на одредена организација. Некои од нив ја пропуштаат потребната функционалност, некои имаат „дополнителни“ функции за кои подобро нема да плаќаат, сето ова налага индивидуален дизајн на системот за потребите на компанијата. Еве го - Софтверски систем на УСУ.