Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 36
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Program për sportet

Vëmendje! Ju mund të jeni përfaqësuesit tanë në vendin tuaj!
Ju do të jeni në gjendje të shisni programet tona dhe, nëse është e nevojshme, të korrigjoni përkthimin e programeve.
Na dërgoni me email në info@usu.kz
Program për sportet

Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

  • Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.


Choose language

Mimi i softverit

monedhë:
JavaScript është fikur

Porositni një program për sportet

  • order

Sporti do të jetë gjithmonë i rëndësishëm, pasi është një nga mënyrat më efektive për të qenë i shëndetshëm dhe i lumtur. Kjo bëhet veçanërisht e rëndësishme, duke pasur parasysh që shumica e njerëzve tani punojnë ulur në kompjuterët e tyre. Të pushosh duke përdorur llojin e kundërt të aktivitetit është një praktikë normale e cila lejon trupin të rikuperohet dhe ndihmon të akordohet në mendime pozitive. Në mënyrë që të sigurohet që aktivitetet sportive janë sistematike dhe të rregullta dhe të çojnë në rezultatet më të mira, seksione të ndryshme, klube sportive, palestra, pishina, qendra të yogas dhe studiot e vallëzimit po hapen kudo. Çdokush mund të gjejë aktivitetin i cili do të zbulojë të gjitha talentet e tij ose të saj. Në këto vende, trajnerë me përvojë ju tregojnë se sa i rëndësishëm është planifikimi i aktiviteteve sportive dhe ata japin këshilla se si të organizoni aktivitetin tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme individualisht për ju. Zakonisht në herën e parë pas hapjes së institucioneve sportive, ata nuk kujdesen shumë për metodat dhe mjetet e mbajtjes dhe menaxhimit të të dhënave.

Sidoqoftë, një vit ose dy më vonë, kur fluksi i klientëve rritet aq shumë sa që punonjësit e organizatës nuk mund të përballojnë më nevojën për të përpunuar sasinë në rritje të informacionit, menaxhmenti fillon të mendojë për automatizimin e aktiviteteve të biznesit dhe menaxhimin e objektit sportiv . Ndonjëherë, me një buxhet të kufizuar, ata përpiqen të shkarkojnë programe sportive falas nga interneti për të menaxhuar ndërmarrjet e tyre. Koha kalon dhe bëhet e qartë se një program sportiv falas nuk i përmbush pritjet. Ndonjëherë mund të çojë në humbjen e të gjitha të dhënave pas dështimit të parë të programit sportiv falas. Duhet ta dini që një program cilësor për menaxhimin e klubit nuk është falas. Pastaj, fillon kërkimi i një programi të përshtatshëm sportiv. Kërkesa kryesore, e cila zakonisht i bëhet një programi të tillë, është një raport i denjë i çmimit dhe cilësisë, si dhe lehtësia e zotërimit të tij.

Një program cilësor i kontabilitetit sportiv duhet gjithashtu të jetë në gjendje të kursejë të dhëna për një periudhë të zgjatur kohe, si dhe të bëjë një kopje rezervë të programit në mënyrë që të dhënat të rikuperohen lehtësisht nëse është e nevojshme. Të gjitha këto cilësi janë zhvilluar nga specialistët tanë gjatë krijimit të programit të kontabilitetit sportiv USU-Soft. Isshtë thjeshtësia e ndërfaqes dhe besueshmëria që bën dallimin kryesor nga analogët e tij. Kjo lejon që programi sportiv të menaxhojë veprimtarinë e kompanisë suaj dhe ju ndihmon të merrni një pozicion drejtues në tregun e vendit tuaj, si dhe larg vendit tuaj vetëm për disa vjet. USU-Soft ka fleksibilitetin të rregullohet për çdo nevojë dhe strukturë të ndërmarrjes tuaj.

Aktiviteti fizik është një dukuri mjaft normale, e natyrshme për të gjitha qeniet e gjalla, përfshirë njerëzit. Ne u krijuam duke marrë parasysh faktin se do të vrapojmë shumë, do të lëvizim dhe vazhdimisht do të përpiqemi të mbijetojmë. Në botën e sotme, kjo është bërë krejtësisht e panevojshme. Shumë njerëz punojnë gjatë gjithë ditës në zyrë para kompjuterëve të tyre. Ata kalojnë shumë orë në të njëjtin pozicion, shpesh duke bërë punë monotone. Ku të çon kjo? Për problemet shëndetësore: shikimi, nyjet, qarkullimi i gjakut, etj. Për fat të mirë, është mjaft e lehtë për të zgjidhur problemin - mjafton të shkosh në klubin e fitnesit disa herë në javë (dhe idealisht - disa aktivitete fizike çdo ditë) për të harruar probleme shëndetësore përgjithmonë. Në industrinë moderne të sporteve mund të gjeni një larmi aktivitetesh fizike - vrapim, not, mundje, ndërtim trupi dhe shumë më tepër. Ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë. Apo ndoshta ju doni disa në të njëjtën kohë? Nuk është problem! Kjo sugjeron që kërkesa për sporte vetëm do të rritet. Në të ardhmen, do të ketë një rritje të punës që kërkon prirje intelektuale, që do të thotë gjithashtu se edhe më shumë njerëz do të duhet të vizitojnë palestrat pas një dite të tërë pune me kokë. Dhe për t'u bërë më konkurrues dhe për të anashkaluar të gjithë rivalët, biznesit tuaj do t'i duhet një program i mirë për të dhënë llogari për të gjitha veprimet që janë kryer në organizatën tuaj. Ne ju këshillojmë programin tonë USU-Soft, i cili njihet si një nga programet më të mira nga standardet ndërkombëtare.

Dhe nëse ende keni dyshime, ne sugjerojmë të vizitoni faqen tonë zyrtare, ku do të gjeni të gjitha informacionet që ju interesojnë, të njiheni me një version demo falas të programit të kontabilitetit sportiv dhe ta shkarkoni atë për të parë dhe testuar të gjithë funksionalitetin që ai është gati të ofrojë. Dhe gjithashtu kontaktoni specialistët tanë, të cilët janë të lumtur t'i përgjigjen çdo pyetjeje që mund të keni.