Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti i punonjësve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 355
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti i punonjësve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


kontabiliteti i punonjësve
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Rendit një llogari të punonjësve


Kontabiliteti për punonjësit duhet të kryhet pa dështuar duke përdorur ndihmën e punonjësve tanë që kanë krijuar programin e sistemit USU Software. Për kontabilitetin nga punonjësit, duhet të studioni me kujdes multifunksionalitetin ekzistues të bazës së kontabilitetit të softuerit USU, në zhvillimin e kontabilitetit për të cilin ndihmon versioni ynë demo i provës, i cili është një sistem i lirë dhe i thjeshtë sipas aftësive të tij. Në kontabilitetin e secilit punonjës, funksionaliteti shtesë i programit të sistemit të kontabilitetit të softuerit USU është i dobishëm në një masë të madhe, të cilin punonjësit tanë kryesorë ndihmojnë për të shtuar me kërkesë të klientëve. Një larmi mundësish në një format të arritshëm kontribuojnë në zhvillimin aktiv të kontabilitetit të proceseve të punës me futjen e dokumenteve të nevojshme në softuer. Kontabiliteti në distancë i punonjësve duhet të kryhet me kontroll të plotë të kontabilitetit në lidhje me cilësinë e punës dhe shpejtësinë e krijimit të një rrjedhe pune. Për të llogaritur një punonjës në distancë, mënyra më e lehtë është të aplikoni nga një gamë e gjerë funksionesh, aftësi të ndryshme të nevojshme që duhet të përdoren ashtu siç janë synuar. Telekomunikuesit në mënyrë të konsiderueshme shpërfillin përshkrimet e tyre të punës dhe përdorin një larmi programesh të papërshtatshme gjatë orarit të punës. Por duke pasur parasysh situatën me pandeminë, shumë ndërmarrje nuk kishin zgjidhje tjetër veçse të kalonin në punë në distancë me llogari të plotë mbi listën ekzistuese të punonjësve. Sipas formatit të kontabilitetit në distancë, gjatë punës, mund të lindin pyetje të ndryshme, mbi të cilat duhet të kontaktoni kompaninë tonë për ndihmë, ku specialistët tanë mund të japin këshilla në kohë. Një asistent i rëndësishëm në procesin e krijimit të dokumenteve dhe një sistem monitorimi i kontabilitetit me mbikëqyrje mund të ndihmohet nga versioni ekzistues celular i softuerit, i cili shpejt kryen të gjithë veprimtarinë e nevojshme të punës. Kontabiliteti në distancë i punonjësve u kërkua nga pothuajse të gjitha ndërmarrjet që kaluan në llogari të largët pasi që kishte një rënie të ndjeshme të kapacitetit të punës të shkaktuar nga qëndrimi i padrejtë i stafit ndaj përgjegjësive të tyre të drejtpërdrejta të punës. Ngjarjet e vitit të kaluar nuk lanë asnjë kompani në një pozicion të qëndrueshëm, por minuan situatën ekonomike të shumë ndërmarrjeve që pësuan humbje, dhe në veçanti, falimentuan. Një lumë i tërë drejtuesish të shtresave të ndryshme të biznesit iu drejtuan kompanisë sonë për të përsosur aftësitë e tyre funksionale, në lidhje me të cilën programi i kontabilitetit të sistemit USU Software ka pësuar përmirësime masive dhe rritja e kërkesës në tregun e shitjeve gjithashtu është rritur. Safeshtë e sigurt të thuhet se ju keni prezantuar një mik të besueshëm dhe të besueshëm në kompaninë tuaj për çdo pyetje dhe procesin e kontabilitetit të punës me efikasitet maksimal për sa i përket funksionalitetit në formën e programit të sistemit të kontabilitetit të softuerit USU. Me ndihmën e teknologjive moderne dixhitale, ju jeni në gjendje të kontrolloni me kohë dhe me efikasitet vartësit dhe punonjësit tuaj që kryejnë llogari të largët. Sistemi monitoron automatikisht kryerjen e detyrave të punës nga fillimi i ditës së punës duke instaluar një sensor të mbikëqyrjes së përkohshme. Informacioni i marrë transferohet shpejt për përpunim dhe verifikim tek menaxhmenti i kompanisë, si dhe tek personeli dhe departamenti i kontabilitetit për përdorim pasues në kohën e pagave dhe pagesave shtesë. Raportimi i krijuar i kontabilitetit sipas zgjedhjes së klientit sigurohet në çdo formë grafike, mund të jenë grafikët, grafikët, tabelat, histogramet. Duke marrë parasysh situatën e fundit, mund të themi drejtpërdrejt se kërkesa për këto softuerë është rritur ndjeshëm, duke pasur kështu klientët e saj të rregullt, baza e softuerit USU ka marrë shumë vlerësime pozitive dhe një emër të vendosur mirë. Regjistrimi i kontabilitetit në distancë i punonjësve është një komponent i rëndësishëm për drejtorinë, i cili është në gjendje të identifikojë punonjësit me një qëndrim neglizhent ndaj detyrave të tyre të punës dhe t'i thotë lamtumirë atyre pasi personi nuk mund të ndryshohet. Baza e softuerit USU, që nga fillimi i saj, ka kaluar çdo kontroll që ne jemi në gjendje të provojmë epërsinë e saj mbi softuerin tjetër me marrjen, në një shkallë ose në një tjetër, të provës së faktit të defekteve. Nëse krahasojmë sistemin e softuerit USU të programit të kontabilitetit me bazat e të dhënave të tjera, atëherë mund të vlerësoni ndërfaqen e thjeshtë dhe intuitive të punës që ka softueri, me aftësinë për të mësuar se si të punoni vetë. Procesi më i përshtatshëm i gjurmimit nga perspektiva e shikimit të ekranit të punonjësit, me aftësinë për t'u lidhur me kompjuterin e tij të punës dhe për të marrë të dhëna në formën e fotografive për çdo periudhë të kohës së punës. Para se të filloni të shikoni punonjësit, drejtorët e ndërmarrjes duhet të njoftojnë punonjësit për këtë moment për të rritur produktivitetin dhe për të zvogëluar relaksimin. Në një larmi rrjedhesh pune, mund të përdorni çdo dokument primar për të studiuar listën e ditarit të bazës së kontabilitetit të softuerit USU. Me blerjen e një mori aftësish shtesë kontrolli dhe kontabiliteti, ju nuk do të lejoni që punonjësit të marrin pagat e tyre shpejt dhe të gjithë duhet, si më parë, të kenë kohë për të përmbushur detyrat e tyre të punës. Meqenëse, gjatë krizës, bizneset e vogla dhe të mesme kanë vuajtur ndjeshëm, nuk ka nevojë të flitet për relaksimin e punonjësve, të cilët mund të minojnë më tej situatën e vështirë ekonomike të kompanive. Vetëm punonjësit e zyrave po kalojnë në një format të largët për kryerjen e aktiviteteve të punës, dhe punonjësit e një natyre prodhimi vazhdojnë punën e tyre në dyqan, si më parë. Me guxim thuhet se kjo rrugëdalje ndihmon një situatë të vështirë, e cila duhet të mbijetojë me sa më pak humbje të jetë e mundur për ekonominë dhe ndërmarrjet. Shkuarja në distancë ndihmon në harmonizimin e konkurrencës dhe përfitimit të kompanisë ndërsa minimizon kostot dhe shpenzimet e ndryshme. Përdoruesit janë në gjendje të llogarisin në distancë me një listë të punonjësve duke futur informacion në llogaritjen e pagave, sipas një kartele raporti speciale me shenja të orëve të punës në ditë. Nëse ekziston një rrjet i korporatave, atëherë ai gjithashtu monitorohet siç duhet, duke siguruar një numër të pakufizuar të punëtorëve me aftësinë për të punuar në distancë. Punonjësit mund të ndërveprojnë në mënyrë më të frytshme me njëri-tjetrin duke përdorur një format tjetër të mundësive për të parë informacionin e përfunduar të njëri-tjetrit në mënyrën e shikimit. Ju mund të ndryshoni në mënyrë të pavarur cilësimet e një karakteri individual për një numër të detyrave tuaja të punës në bazën e të dhënave të kontabilitetit të USU Software. Kompanitë e çdo madhësie mund të blejnë programin e sistemit USU Software, i cili është menduar për të gjithë klientët, pavarësisht nga shkalla e prodhimit të tyre. Një konfigurim i qartë dhe i thjeshtë i bazës së të dhënave të kontabilitetit të softuerit USU është një avantazh i rëndësishëm i kompanisë, në lidhje me të cilën ju jeni në gjendje të kryeni me efikasitet dhe me efikasitet detyrat e punës së menaxhmentit të kompanisë dhe t'i dërgoni ato për verifikim me e-mail. Me blerjen e programit të sistemit të softuerit USU gjatë periudhës së krizës, është e mundur që në mënyrë efikase dhe efikase të mbahen shënime të punonjësve në distancë gjatë aktiviteteve të tyre të punës.

Programi i kontabilitetit zhvillon gradualisht një bazë të kontraktuesve me procesin e nevojshëm të plotësimit të librave të referencës. Për detyrimet ekzistuese të borxhit, ju filloni të prodhoni dokumentacion në bazën për nënshkrim nga të dy palët. Dita e punës e secilit punonjës duhet të gjurmohet qartë nga numri i orëve të punuara në softuer. Çdo dokument i kërkuar primar mund të merret automatikisht nga drejtorët e kompanisë, si dhe klientët dhe furnitorët.

Akruale të shumta për tatimet formohen plotësisht në bazën e të dhënave dhe transferohen në një sit të veçantë.

Ju mund të gjeneroni shpejt një llogaritje për krijimin e pagave në softuer me të dhëna për tarifat shtesë. Ju filloni procesin e importimit të informacionit në një bazë të dhënash të re për të filluar shpejt punën me informacionin e marrë. Ju duhet të njoftoni punonjësit tuaj për sasinë e punës së kryer nga ata, duke parë monitorët e të gjithë punonjësve në dispozicion. Përdoruesit mund të gjenerojnë të dhëna për proceset bankare në lidhje me qëllimet jo-cash shpejt dhe me efikasitet në softuer.

Qarkullimi i largët i parave të gatshme është formuar plotësisht në bazën e të dhënave me hyrjen e të dhënave në librin e parave të gatshme për shpenzimet dhe faturat. Në program, përdoruesit mund të bëjnë një inventar duke përdorur pajisje moderne të kodifikimit me bar. Rezulton në softuer për të hartuar orare të ndryshme për punën që mund të sigurojë një pamje të plotë të asaj që po ndodh. Diagramet sjellin azhurnime mbi performancën e punonjësve me metodën e krahasimit dhe për sa i përket performancës akademike në kryerjen e punës në softuer.

Versioni në dispozicion demo i programit në mënyrë të favorshme ndikon në dëshirën e klientit për të blerë bazën kryesore. Ju jeni në gjendje të instaloni programin celular brenda pak minutash në një celular, i cili ndihmon në kontrollimin e punonjësve gjatë kohës që janë jashtë zyrës. Rezulton në hyrje të dhomës për të instaluar pajisje për njohjen e pamjes, e cila ndihmon në llogaritjen e të dhënave personale përmes softuerit.

Për një grup të shpejtë të dokumentacionit, mjafton të përdorësh shkronja të pjerrëta në një motor kërkimi dhe të shkruash të dhënat e emrit të plotë. Para se të filloni punën në softuer, duhet të kaloni nëpër një regjistrim të shpejtë, i cili siguron informacion mbi hyrjen dhe fjalëkalimin për punonjësit.

Çdo kontratë me anën financiare pasqyrohet automatikisht në softuer me procesin e rinovimit.

Përdoruesit janë në gjendje të përdorin tabelat e ndryshme udhëzuese për të kontrolluar dhe drejtuar procesin e vëzhgimit. Duke përdorur funksionin e mesazheve, ju mund të përdorni informacionin e klientit dhe të mbani regjistra të punonjësve në distancë. Telefonimi automatik i kërkuar është rregulluar në mënyrë të tillë që të njoftojë në emër të kompanisë furnizuese dhe të zhvillojë një mënyrë të largët. Në procesin e menaxhimit të dokumentit, ju keni informacionin e nevojshëm, të cilin e transferoni me metodën e importit në vendin e zgjedhur më të sigurt. Programi në procesin e veprimtarisë në distancë tregon statistika për punën e kryer nga punonjësit. Duke pasur një ndërfaqe të thjeshtë dhe të lehtë në bazën e të dhënave, ju do të jeni në gjendje ta kuptoni atë vetë dhe të mos përfshini specialistë të jashtëm. Me formimin e raporteve speciale në program, ju jeni në gjendje të kontrolloni klientët të cilët nuk e kanë përfunduar plotësisht transferimin në distancë. Ju keni nën kontroll informacion mbi gjendjen e depove, numrin e lëvizjeve të mallrave, mallrave dhe materialeve.