Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. llogaritjen e mungesës në punë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 271
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

llogaritjen e mungesës në punë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


llogaritjen e mungesës në punë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një llogari për mungesën në punë


Kontabiliteti i pasaktë për mungesën e veprimeve në punë dhe parakohësia, rruga nuk është drejt prosperitetit, por një ulje e statusit dhe efikasitetit të ndërmarrjes. Për të mbajtur shënime në mënyrë korrekte, në mungesë të gabimeve dhe rezultateve të ulëta, kërkohet një qasje individuale dhe një program i specializuar që mund të zgjidhë çështje dhe të optimizojë orët e punës pa ndonjë gabim dhe vështirësi. Ekziston një zgjedhje e madhe e aplikacioneve të ndryshme në treg, por sistemi Software USU është një ndihmës i domosdoshëm me një çmim të volitshëm dhe një tarifë pajtimi falas, me diferencimin e të drejtave të përdoruesit që ndryshojnë nga të tjerët në funksionalitetin dhe pozicionin e mbajtur. Modulet dhe gjuhët zgjidhen individualisht për secilën organizatë, me kërkesë dhe lehtësi të të gjithëve. Punonjësit në mënyrë të pavarur zgjedhin mjetet, duke marrë parasysh punën në ndërmarrje. Në një mënyrë të kontabilitetit të menaxhimit me shumë kanale, punonjësit janë në gjendje të hyjnë në aplikacion duke hyrë në llogari nën një hyrje personale, duke futur të dhëna në regjistrat për llogaritjen dhe aktivitetet e punës së secilit punonjës, regjistrimet e regjistrimeve të hyrjes dhe daljes, mungesës dhe pushimet e drekës. Të gjitha veprimet shfaqen në aplikacion, duke kapur çdo veprim të përdoruesit, duke siguruar udhëzime me të dhëna të sakta. Në mënyrën me shumë përdorues, specialistët mund të shkëmbejnë të dhëna, të ndërveprojnë me njëri-tjetrin, duke transmetuar të dhëna dhe mesazhe, si në rrjetin lokal ashtu edhe në internet. Menaxhmenti mund të analizojë dhe mbajë shënime për secilin vartës, duke parë të dhëna në kohë reale nga pajisja e tyre, të cilat tregojnë veprimet nga punonjësit, nga puna dhe mungesa e tyre, duke formuar tabela dhe regjistra me lexime të sakta. Në mungesë të informacionit mbi operacionet e kryera për një kohë të gjatë, sistemi i kontabilitetit gjeneron automatikisht një raport, informon personin përgjegjës për të zgjidhur këtë çështje, duke marrë parasysh veprimet e fundit dhe sasinë e punës së kryer, pa asnjë gabim dhe shkelje.

Punonjësit mund të kryejnë njëkohësisht detyrat e tyre të punës, duke marrë parasysh praninë e një regjistri individual, përmes të cilit sistemi lexon informacionin dhe llogarit kohën e punuar në të vërtetë, duke marrë parasysh oraret e punës, për të llogaritur pagat mujore. Possibleshtë e mundur të shihni të gjitha operacionet për secilin punonjës në modalitetin e largët, duke pasur një kompjuter kryesor në të cilin të gjitha informacionet shfaqen në formën e dritareve të ndara, të cilat janë të shënuara me ngjyra të ndryshme dhe të dhëna që delegohen në varësi të aktivitetit të punës. Në mungesë të të dhënave për punonjësit, sistemi lëshon informacion, duke siguruar informacion të detajuar dhe të azhurnuar, i cili gjithashtu lejon hyrjen në një dritare të veçantë të punonjësit të zgjedhur, duke parë të gjitha informacionet për aktivitetet, mbi kohëzgjatjen e detyrave, punën, mungesa, etj.

Analizoni funksionimin e softuerit dhe provoni të gjitha mundësitë, të disponueshme përmes versionit demo, i cili është i disponueshëm falas. Ju mund të konsultoheni për të gjitha çështjet me specialistët tanë, të cilët janë të lumtur të këshillojnë për numrat e treguar.

Kontabiliteti për mungesën e punës dhe kontrolli mbi aktivitetet e punës dhe kohën kryhet automatikisht, duke ndihmuar në zbatimin e operacioneve të përcaktuara, duke automatizuar të gjitha proceset, duke qenë përgjegjës për secilën detyrë, me një reduktim të punës dhe përpjekjeve të specialistëve.

Transferimi i të dhënave kryhet jo pa mungesën e aplikacioneve shtesë ose pajisjeve të ndërtuara me kompjuterin kryesor, duke reflektuar materiale të sakta për të analizuar efektivitetin e punës së kryer, me mungesën e llojeve të ndryshme të gabimeve dhe vizitave në faqet e ndryshme dhe platformat e lojrave .

Automatizimi i aktiviteteve të prodhimit do të zvogëlohet nga operacionet e punës dhe burimet e ndërmarrjes.

Menaxheri, ndryshe nga vartësit e tij, ka mundësi të pakufizuara, të cilat ndahen për secilin sipas shkallës së kontabilitetit zyrtar, duke siguruar mbrojtje me cilësi të lartë të leximeve të informacionit. Kontabiliteti në distancë i një sistemi të unifikuar informacioni përmes mungesës së një pune shtesë ofron dokumentet dhe informacionin e nevojshëm që ruhen në një version elektronik në një server të largët. Në mungesë të një motori kërkimi kontekstual, një ndihmësi i pazëvendësueshëm, ju optimizoni kohën e punës së specialistëve. Të dhënat mund të futen manualisht ose automatikisht duke importuar materiale nga burime të ndryshme. Kur llogaritni kohën e punës, regjistrohen informacione të hollësishme mbi punën, statusin dhe mungesën e përdoruesve në vendet e punës, duke krahasuar dhe llogaritur një numër të vetëm të orëve të punës për shpërblimin pasues.

Në modalitetin e largët, të dhënat transmetohen përmes rrjetit, duke sinkronizuar pajisjet e përdoruesit të punës në aplikacion, në mungesë të problemeve me internetin, duke shfaqur në ekranin kryesor të lexuesit të gjitha dritaret nga panelet e punës së punonjësve.

Klasifikimi i të gjitha materialeve në një kategori ose në një tjetër lejon mbajtjen në mënyrë efektive dhe kompetente të regjistrave të të dhënave, pa kufizuar në treguesit dhe formatet sasiore, tabelat dhe dokumentet.

Informacioni dhe mesazhet dërgohen në kohë reale përmes lokalit ose përmes internetit, pa ndonjë problem. Kanalet e kontabilitetit dhe menaxhimit me shumë përdorues u ofrojnë të gjithë punonjësve një herë qasje në sistemin e kontabilitetit nën të drejtat dhe aftësitë individuale, kodin e hyrjes. Punonjësi është në gjendje të kryejë detyrat që u janë caktuar, të cilat futen për një vizion të përbashkët në planifikuesin e qëllimeve dhe detyrave. Në rast të mungesës së zgjatur dhe mos-manifestimit të veprimeve dhe detyrave aktive, programi i automatizuar punon me raportimin me mesazhe pop-up, duke ndryshuar ngjyrat e treguesit. Duke ndjekur punën e fundit, është e mundur të analizohet performanca dhe potenciali i secilit punonjës.

Ndërfaqja e aplikacionit të kontabilitetit personalizohet nga secili përdorues në mënyrë të pavarur, duke zgjedhur modulet e nevojshme, një ekran spërkatjeje dhe një shembull për krijimin e dokumenteve. Modulet zgjidhen individualisht për secilën organizatë, me mundësinë e zhvillimit të një logo individuale. Kontabiliteti dhe monitorimi i mungesës së punës kur përdorni shërbimin tonë ndihmojnë në përmirësimin e cilësisë dhe performancës. Një kopje rezervë e të gjithë informacionit ruhet automatikisht në server, duke siguruar ruajtjen afatgjatë të pandryshuar. Hartimi i dokumenteve dhe raporteve kryhet në një format automatik, pa asnjë kufizim. Puna kryhet me pothuajse të gjitha formatet e Microsoft Office.

Mungesa e lidhjes së pajisjeve të ndryshme të teknologjisë së lartë nuk ka një efekt produktiv në zhvillimin e biznesit, kështu që programi ynë siguron sinkronizimin dhe llogaritjen e pajisjeve dhe aplikacioneve.