Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti në punë në distancë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 814
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti në punë në distancë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


kontabiliteti në punë në distancë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një llogari në punë në distancë


Marrja parasysh e secilit punonjës kur punon në distancë është jashtëzakonisht e rëndësishme për momentin, duke pasur parasysh situatën në botë, rënien ekonomike dhe kalimin në punë në distancë. Kontabiliteti për punën në distancë duhet të regjistrojë sasinë aktuale të kohës së punuar, cilësinë e aktiviteteve dhe vëllimet. Kontabiliteti i menaxhmentit për punën në distancë nuk është i komplikuar, me një seli të vogël të punonjësve, por kur bëhet fjalë për dhjetëra punëtorë që mund të angazhohen në lloje shtesë të punës përveç punës, është mjaft e vështirë dhe e rrezikshme. Kontabiliteti në distancë i punës në kompjuter lejon të shohësh aktivitetet e punonjësve në baza ditore, duke analizuar numrin e orëve të kaluara dhe cilësinë me vëllimin e detyrave të kryera, por në mungesë të softuerit të specializuar, është e vështirë të analizosh gjendjen e përgjithshme të punëve. Përfitoni nga programi ynë unik dhe perfekt, sistemi softuer USU, i cili ndihmon jo vetëm në pjesën e prodhimit të zbatimit të aktiviteteve të caktuara. Gjithashtu, ai optimizon orët e punës në distancë, duke monitoruar punën e punonjësve gjatë gjithë kohës, duke paraqitur raporte dhe diagrame, duke shfaqur panelin e punës nga kompjuteri i vartësit, në formën e një dritareje nga monitori i një kamere të mbikëqyrjes video. Menaxheri është në gjendje të monitorojë aktivitetet e largëta të punonjësve, sikur të gjithë të ishin në zyrë, duke analizuar progresin dhe cilësinë e operacioneve të kryera, duke lëvizur në kronologjinë e aktiviteteve që kryhen, duke parë profesionin dhe qetësinë, duke analizuar llojin e gabimit sepse një punëtor mund të hyjë në sistem pa e fikur kompjuterin, duke i dhënë të kuptojë se ai është duke punuar, por në fakt vazhdon me punët e tij personale. Programi i menaxhimit të kontabilitetit siguron një punë të vetme në distancë për të gjithë punonjësit, në mënyrën me shumë përdorues, duke siguruar hyrjen dhe ekzekutimin e detyrave të caktuara, pa dështime të shërbimeve, duke përdorur një llogari personale, hyrje dhe fjalëkalim. Në kontabilitetin e menaxhimit, parashikohet të diferencohen të drejtat e përdoruesve bazuar në profesionin e përdoruesve të punës, duke mbrojtur informacionin e ruajtur në një sistem të unifikuar informacioni. Merrni materiale për punën e dëshiruar në distancë, të disponueshme duke marrë parasysh përdorimin e një motori kërkimi kontekstual, duke zvogëluar kohën e kërkimit në disa minuta. Futja e informacionit është në dispozicion automatikisht ose manualisht, sipas gjykimit të punëtorëve, duke përdorur burime të ndryshme dhe mbështetje, pothuajse të gjitha formatet e dokumenteve të Microsoft Office Word ose Excel. Kontabiliteti i menaxhmentit për kohën e largët të punës së punonjësve kryhet automatikisht, duke llogaritur numrin e saktë të orëve dhe punës së kryer, duke analizuar progresin, duke krahasuar me grafikët dhe duke llogaritur pagat bazuar në këto lexime. Të gjitha të dhënat nga kompjuterët e punonjësve do të dërgohen në sistemin e kontabilitetit të menaxhimit, për analizën dhe kontrollin e leximeve në punën e kryer në distancë, regjistrimin e përdoruesve aktivë dhe ata joaktivë, shënimin e tyre me ngjyra të ndryshme, identifikimin e llojit të gabimit, lidhjen e dobët të internetit ose mungesa e vetë përdoruesit. Duke llogaritur pagat bazuar në prova, punonjësit nuk i harxhojnë ato duke rritur cilësinë dhe vëllimin e aktiviteteve të largëta, të cilat ndikojnë drejtpërdrejt në statusin e organizatës.

Kalimi në punë në distancë ishte një pikë kthese, por me programin tonë nuk kishte dallime të dukshme, sepse të gjitha operacionet u kryen në të njëjtën mënyrë dhe madje edhe më mirë, duke marrë parasysh kontrollin, analizën dhe menaxhimin e vazhdueshëm të kontabilitetit. Njoftohuni me kontabilitetin dhe kontrollin e menaxhimit duke instaluar versionin tonë demo falas. Specialistët tanë do t'ju ndihmojnë të këshilloni për të gjitha çështjet, të cilët do t'ju prezantojnë me menaxhimin e kontabilitetit për punën në distancë dhe do t'ju ndihmojnë të konfiguroni sistemin në të gjithë kompjuterët.

Softueri i automatizuar mund të jetë i përshtatshëm për aktivitetet e menaxhimit dhe llogaritjen e punës në distancë për çdo organizatë.

Numri i kompjuterëve të lidhur nuk është i kufizuar, duke pasur parasysh formën shumëkanalëshe të veprimtarisë së largët dhe të koordinuar. Secili punëtor pajiset me një hyrje personale dhe fjalëkalim. Delegimi i të drejtave të përdorimit bazohet në punën e specialistëve, duke siguruar besueshmërinë dhe cilësinë e informacionit në dispozicion. Kur rezervohen, materialet qëndrojnë të mbrojtura dhe të pandryshuara për një kohë të gjatë. Kur regjistroheni, të dhënat futen në regjistrat për secilin punëtor, si dhe daljet, mungesat dhe pushimet e drekës. Planifikimi i ngjarjeve të ndryshme dhe ndërtimi i orareve të punës kryhet automatikisht. Një numër i pakufizuar i kompjuterëve janë në dispozicion për t'u konsoliduar.

Punonjësit janë në gjendje të shohin aktivitetet e planifikuara, duke pasur qasje në programuesin e detyrave, duke regjistruar statusin e operacionit të largët të përfunduar. Mbështetje për pothuajse të gjitha formatet e dokumenteve të Microsoft Office në kompjuter. Të gjitha operacionet kompjuterike të jenë automatike. Vendosja e ndërmarrjes dhe zonës së punës i sigurohet secilit punëtor veç e veç. Dorëzimi i materialeve është i disponueshëm manualisht ose automatikisht. Të dhënat e importit janë në dispozicion nga burime të ndryshme. Merrni të dhëna të disponueshme, duke marrë parasysh përdorimin e një motori kërkimi kontekstual. Përdoruesit mund të punojnë nga kompjuterë ose pajisje të lëvizshme. Dyqani është në dispozicion në vëllime të pakufizuara. Zgjidhni gjuhën dhe modulet e dëshiruara të huaja. Integrimi me instrumente dhe aplikacione të ndryshme, dhe kontrolli mbi të gjitha lëvizjet financiare, integrimi me sistemin e softuerit USU gjithashtu mbështetje. Aftësia për të personalizuar dhe zhvilluar një dizajn logo. Në varësi të numrit të përdoruesve, paneli i kontrollit të menaxherit do të ndryshojë. Mirëmbajtja e një baze të unifikuar informacioni me informacion dhe dokumente të plota. Përmes raportimit analitik dhe statistikor, menaxheri është në gjendje të analizojë aktivitetet e ndërmarrjes, të shohë rritjen dhe rënien.