Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. llogaritja dhe kohëzgjatja e kohës së punës
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 296
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

llogaritja dhe kohëzgjatja e kohës së punës

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


llogaritja dhe kohëzgjatja e kohës së punës
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Renditni një llogari dhe kohëzgjatjen e kohës së punës


Ekziston një biznes i tillë ku llogaritja dhe kohëzgjatja e kohës së punës së personelit është kriteri kryesor për llogaritjen e pagave, vlerësimin e efikasitetit, produktivitetit. Prandaj, menaxherët krijojnë një mekanizëm për rregullimin e fillimit dhe fundit të një ndërrimi, duke plotësuar formularë të specializuar, por kur bëhet fjalë për telekomunikimin, lindin vështirësi të monitorimit. Ekziston si një standard i caktuar për kohëzgjatjen e detyrave të kohës së punës ashtu edhe për kohën jashtë orarit, i cili duhet të paguhet në përputhje me kontratën e punës me një normë të rritur. Kur një specialist kryen detyra në distancë, nga shtëpia ose një objekt tjetër, është e pamundur të kontrollohet se çfarë po bënte gjatë gjithë ditës dhe nëse detyrat ishin kryer mirë sepse teknologjitë moderne vijnë në ndihmë. Me kontabilitetin falas, të gjitha proceset zhvillohen në format elektronik, dhe disa prej tyre përdorin internetin, i cili zgjeron mundësitë e përdorimit të programit falas, duke e përdorur atë në të gjitha fushat e veprimtarisë. Ne ju rekomandojmë që t'i kushtoni vëmendje zhvillimeve që mund të ofrojnë një qasje të integruar të automatizimit në mënyrë që investimi të paguhet më shpejt dhe kthimi të jetë më i lartë.

Specialistët e programeve USU kanë krijuar programe kompjuterike në fusha të ndryshme biznesi sipas shumë viteve, gjë që jep një kuptim të nevojave aktuale. Platforma e zhvilluar e sistemit të softuerit USU bëhet baza e krijimit të një projekti, pasi lejon rregullimin e përmbajtjes së ndërfaqes, formon një funksionalitet unik që i përshtatet kompanisë suaj. Ju nuk merrni një zgjidhje të paketuar që ju detyron të ndryshoni strukturën dhe ritmin e zakonshëm të kohës së punës, që do të thotë se nuk do të duhet të humbni kohë duke u përshtatur me një instrument të ri. Programi mburret me një periudhë të shkurtër trainimi për përdoruesit, edhe nëse ata së pari hasin një zgjidhje të tillë. Ekspertët tanë shpjegojnë parimet themelore, përparësitë dhe opsionet në vetëm disa orë. Algoritmet vendosen menjëherë pas fazës së zbatimit, duke marrë parasysh nuancat e aktiviteteve, nevojat e sipërmarrësve dhe punonjësve, të cilat do t'ju lejojnë të kryeni detyra pa devijuar nga rregulloret e parashikuara, duke minimizuar gabimet. Kontabiliteti i kohës së punës kryhet automatikisht, sipas orarit të brendshëm ose parametrave të tjerë.

Aftësitë e konfigurimit falas të softuerit USU nuk janë të kufizuara në monitorimin e kohëzgjatjes së detyrave, ndryshimin e punonjësve. Ai bëhet një lidhje për të gjithë përdoruesit, duke siguruar baza të të dhënave të azhurnuara, kontakte, dokumente. Secili specialist merr një hapësirë individuale duke kryer detyrat e tyre të kohës së punës, ku ata mund të rregullojnë rendin e rehatshëm të skedave dhe modelin vizual. Për llogaritjen e duhur dhe kohëzgjatjen e kohës së punës, zyra dhe punonjësit në distancë, dhe moduli i instaluar shtesë i ndjekjes përdoret në kompjuter. Në të njëjtën kohë, shefi ose shefi i departamentit merr statistika të gatshme ose një raport, i cili pasqyron të gjithë informacionin mbi aktivitetet e personelit, duke përfshirë detyrat e përfunduara, orët e punës së shpenzuara për këtë. Sistemi i kontabilitetit ndjek kohëzgjatjen e periudhave të aktivitetit dhe përtacisë, duke formuar një grafik vizual, të koduar me ngjyra. Përfshirja e zhvillimit tonë në kontabilitet do të thotë të marrësh një ndihmës të besueshëm në të gjitha çështjet.

Aftësia për të personalizuar aplikacionin për kërkesat e klientit e bën atë opsionin më të mirë sipas automatizimit të një larmie të gjerë procesesh.

Ne u sigurojmë klientëve tanë një mundësi për të zgjedhur përmbajtjen funksionale, e cila zbatohet duke ndryshuar grupin e opsioneve në ndërfaqen. Struktura lakonike e menusë lejon zotërimin e programit në më pak kohë dhe mos përjetimin e vështirësive në funksionimin e përditshëm. Informimi i personelit zhvillohet në një format të largët dhe kërkon fjalë për fjalë disa orë, atëherë fillon një fazë e shkurtër e njohjes praktike.

Kostoja e softuerit rregullohet nga përmbajtja funksionale e zgjedhur dhe mund të plotësohet sipas nevojës.

Për secilën rrjedhë të punës, është konfiguruar një algoritëm specifik i veprimeve, i cili do t'i lejojë ato të plotësohen në kohë dhe pa ankesa. Kohëzgjatja e ndërrimit të specialistit regjistrohet dhe shfaqet automatikisht në revistën elektronike, duke lehtësuar veprimet e mëtejshme të departamentit të kontabilitetit. Llogaritja e pagave, taksave, kostos së shërbimeve dhe mallrave të jetë më e shpejtë për shkak të përdorimit të formulave elektronike të çdo kompleksiteti. Kontabiliteti i programit i aktiviteteve të punëtorëve në distancë kryhet në bazë të regjistrimit të vazhdueshëm të veprimeve, aplikacioneve të aplikuara, dokumenteve. Ju nuk keni nevojë të monitoroni vazhdimisht vëzhguesit e stafit, thjesht mund të hapni një pamje të ekranit për periudhën e kërkuar, ajo krijohet çdo minutë. Analizat dhe statistikat e paraqitura në raportet e gatshme ndihmojnë në vlerësimin e progresit aktual në zbatimin e planit dhe bëjnë ndryshime nëse është e nevojshme.

Udhëheqësit, duke ia besuar kontrollin programit USU Software, të jenë në gjendje t'u kushtojnë më shumë përpjekje fushave të tilla si zgjerimi i bashkëpunimit, gjetja e partnerëve, klientëve.

Vetëm ata që janë të regjistruar në bazën e të dhënave mund të përdorin aplikacionin, duke futur një fjalëkalim dhe hyrje për identifikim sa herë që futen. Nuk ka asnjë mënyrë për të përjashtuar problemet e pajisjeve, por një rezervë e shpeshtë ju ndihmon të rikuperoni të dhënat tuaja.

Për të zbatuar aplikacionin, ju duhen kompjuterë të thjeshtë, të dobishëm, pa parametra të veçantë të sistemit. Po, keni dëgjuar mirë, nuk ka nevojë të instaloni ose blini ndonjë gjë përveç kompjuterit. Kontabiliteti dhe kohëzgjatja e kohës së punës është një proces i domosdoshëm dhe i nevojshëm. Duke përdorur programin e kontabilitetit të USU Software ju gjithmonë do të jeni të sigurt për punonjësit tuaj dhe detyrat e tyre të kohës së punës.