Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabilitetin dhe kontrollin e personelit
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 818
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabilitetin dhe kontrollin e personelit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


kontabilitetin dhe kontrollin e personelit
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Urdhëroni një kontabilitet dhe kontroll të personelit


Kontrolli i kontabilitetit të personelit do të kryhet në mënyrë efikase dhe të rregullt në programin e sistemit USU Software të zhvilluar nga specialistët tanë kryesorë. Sipas kontabilitetit dhe kontrollit të personelit, është e nevojshme të përdoret shumëfunksionaliteti në dispozicion në bazën e të dhënave të softuerit USU, krijuar gjenerimin automatik të dokumenteve të çdo formati dhe përmbajtje. Për sa i përket kontabilitetit të personelit me kontroll, ju ndihmoni shumë nga perspektiva e futjes së mundësive shtesë në procesin e monitorimit në programin e sistemit USU Software. Personeli ekzistues në mënyrë të konsiderueshme zëvendëson stafin e tyre pas transferimit në një format të largët të kryerjes së aktiviteteve në lidhje me situatën e krizës në vend dhe botë. Situata aktuale dëmtoi rëndë të gjitha shtresat e biznesit, duke mos lënë asnjë mundësi sipas disa llojeve të bizneseve të vogla dhe të mesme për të mbijetuar. Situata me pandeminë është bërë kritike për sa i përket rënies ekonomike të kompanive që nuk arritën të përgatisin një fond rezervë aftësinë për të mbijetuar një kohë të vështirë sipas të gjithëve. Kompanitë që morën më shumë ishin të sapoardhur që sapo kishin filluar zhvillimin e tyre dhe nuk kishin rezerva financiare nën to në rast emergjence në vend dhe botë. Tema politike e mbështetjes së sipërmarrësve, kërkesa e të cilëve ra dhe niveli i nevojës për shoqërinë u ul ndjeshëm, u diskutua globalisht, duke mos qenë një nevojë kryesore në fushën e veprimtarisë. Në lidhje me këtë, theksi në gjetjen e një rrugëdalje ra në uljen e kostove në minimum dhe kompanitë që kalojnë në një mënyrë të largët funksionimi. Për shumë kompani, kjo kthesë e ngjarjeve ishte shpëtim i vërtetë, pasi doli për të rregulluar përfitimin, ulur kostot e qirasë dhe shërbimeve, si dhe për të kursyer punë kolegë në përputhje me ruajtjen e kërkesës sipas prodhimit të lëndëve të para bazë. Kalimi në punë në distancë doli të mos ishte aq i lehtë sa dukej, pasi shumë punëtorë, pasi kishin kaluar në modalitetin e largët, filluan të mos hezitonin të neglizhonin përgjegjësitë e tyre të drejtpërdrejta të punës, duke ulur më tej nivelin e organizatës. Krerët e ndërmarrjeve nuk mund ta injoronin këtë incident masiv dhe filluan t'i drejtohen kompanisë sonë për të ndihmuar me një kërkesë për të zhvilluar funksione shtesë që do të ndihmonin për të rregulluar gjërat. Punonjësit e kompanisë sonë ishin të vëmendshëm ndaj të gjithë klientëve që iu afruan dhe gjithashtu dëgjuan një numër të madh dëshirash, falë të cilave mund të themi dhe kemi zhvilluar një funksionalitet shtesë të programit USU Sistemi Software për monitorimin dhe monitorimin e personelit. Ajo doli për të mbledhur një listë të caktuar të karakteristikave që u bënë përbërësi kryesor i procesit të monitorimit, dhe gjithashtu ishte e nevojshme të merren parasysh kompanitë me një lloj aktiviteti jo standarde që kërkonin një qasje të veçantë dhe zgjedhje të hollësishme të funksionalitetit. Para fillimit të llogaritjes dhe kontrollit të personelit, është e nevojshme të njoftoni punonjësit se ata do të monitorohen me vendosjen e disiplinës dhe rendit duke respektuar ditën e punës. Baza e softuerit USU, duke pasur një gamë të tërë të aftësive shtesë, të jetë në gjendje të mbajë në mënyrë aktive kontrollin mbi respektimin e rutinës ditore me perspektivën e kryerjes së numrit të kërkuar të orëve në drejtim të punës. Sipërmarrësit mund të vëzhgojnë qartë ekranin e secilit punonjës dhe të shohin kush dhe çfarë po bën gjatë ditës së punës në programin e sistemit të softuerit USU. Kontabiliteti dhe kontrolli i personelit kryhet me një shkarkim periodik të informacionit të marrë në një vend të sigurt të zgjedhur posaçërisht nga menaxhmenti i organizatës. Ju jeni në gjendje të gjeneroni në mënyrë efikase dhe me efikasitet grafikët në bazën e të dhënave të softuerit USU në krahasim me punën e bërë nga disa persona me njëri-tjetrin. Kështu, është e mundur, sipas përkufizimit të ngjyrës, të llogaritet se kush është më i ndërgjegjshëm për detyrat e tyre të punës dhe kush është bërë një punëtor i relaksuar, duke i kushtuar kohën e punës çështjeve personale. Diagrami tregon frekuencën e gjelbër, e cila tregon punën aktive të personelit tuaj. Prania e të verdhës tregon një relaksim të caktuar dhe formimin e ngadaltë të rrjedhës së punës dhe proceseve të ndryshme të punës. Lidhur me ngjyrën e kuqe, mund të themi me besim se videot personale, lojërat e ndryshme dhe programe të tjera të papranueshme u përdorën si shikim. E vetmja ngjyrë që nuk duhet t'i kushtoni vëmendje është një nuancë vjollce, prania e saj në tabelë tregon kohën e drekës. Pasi të keni rishikuar këtë orar çdo ditë, ju jeni në gjendje të kuptoni se sa ndryshe kanë të bëjnë të gjithë punonjësit me kryerjen e detyrave të tyre të drejtpërdrejta të punës. Në lidhje me këtë, ju do të keni një arsye të mirë për të kuptuar se çfarë po ndodh, pasi keni zhvilluar biseda me personelin deri në largimin masiv të personave të cilët pa merituar marrin para, duke ulur gjendjen ekonomike të organizatës. Kështu, ju do të jeni në gjendje të vendosni kontroll dhe rregull në organizatë duke përdorur aftësitë moderne të sistemit të softuerit USU, i cili do të bëhet partneri dhe asistenti juaj mbi një bazë afatgjatë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kontabilitetin dhe kontrollin e personelit, gjithmonë mund të kontaktoni specialistët tanë kryesorë për ndihmë, të cilët janë në gjendje të zgjidhin çdo çështje të ngritur me telefon. Duke përdorur metoda të ndryshme të llogaritjes dhe kontrollit të personelit vëzhgues, ju mund të ndërtoni ekipin tuaj, të përbërë nga punonjës të kualifikuar dhe të përgjegjshëm. Çdo transferim financiar do të jetë nën llogarinë dhe kontrollin e drejtorëve të kompanisë, të cilët janë në gjendje të shikojnë deklaratat dhe librat e parave, duke rregulluar bilancin çdo ditë në fillim të ditës. Ju jeni në gjendje të furnizoni menaxhmentin e kompanisë me çdo lloj qarkullimi të dokumenteve, me postë përmes postës elektronike. Baza e të dhënave USU-Soft përpunon informacionin e marrë dhe prodhon të dhëna që paraqesin raporte tatimore dhe statistikore sipas lagjeve me ngarkim në faqen e internetit të institucioneve legjislative. Regjistrimet e personelit dhe kontrolli i kontabilitetit ndihmojnë shumë ndërmarrje të mbijetojnë në një periudhë të vështirë në çdo kuptim, e cila ka nevojë për rregullim të vazhdueshëm dhe mbështetje financiare. Zhvilluesit e programit të sistemit të softuerit USU krijojnë mundësi në kontabilitetin dhe monitorimin e personelit për cilindo kompani dhe format që kërkojnë ndihmë. Unikaliteti i programit falas qëndron në konfigurimin e tij të thjeshtë, i cili është i kuptueshëm për sa i përket funksionalitetit pa ndihmën e specialistëve dhe befasia e bazës së softuerit USU me aftësitë e tij shumëplanëshe duke kryer proceset më komplekse në punë. Ekziston një rregullim në sistemin USU Software, i cili mund të korrigjohet në rast nevoje urgjente duke shtuar kutitë e zgjedhjes për të mundësuar dhe çaktivizuar opsione të ndryshme sipas gjykimit tuaj. Shumë kompani, pavarësisht nga niveli i biznesit të tyre, dëshirojnë të krijojnë një bazë IMS me aftësi shtesë të kontrollit dhe mbikëqyrjes për rrjedhën e dokumenteve pasuese me cilësi të lartë dhe efikase. Me kalimin në punë në distancë, e gjithë baza e punës së ekipit tuaj ndryshon në programin e sistemit USU Software, i cili ndihmon personelin të ndërveprojnë me njëri-tjetrin. Me blerjen e sistemit të softuerit USU të kontabilitetit për kompaninë tuaj, ju jeni në gjendje të mbani shënime të personelit dhe të kontrolloni cilësinë e punës së kryer dhe rutinën ditore.

Në program, ju jeni në gjendje të krijoni bazën tuaj personale të klientëve me detaje bankare për personat juridikë. Për debitorët në formën e kreditorëve dhe debitorëve, ju filloni të formoni dokumentacion për të konfirmuar shumën e borxhit. Marrëveshjet e formateve dhe qëllimeve të ndryshme janë në gjendje të formohen në një program falas me një zgjatje të afatit të përdorimit sipas nevojës. Fondet pa para dhe para të gatshme shpenzohen nën kontrollin e ngushtë të menaxhmentit.

Në program, ju mbani shënime të personelit për të kontrolluar dhe llogaritur zbatimin e përshkrimeve të tyre të drejtpërdrejta të punës. Ekziston një proces inventarizimi që ndihmon në identifikimin e emrave të pozicionuar të mallrave nga sasia në depo dhe ambiente. Duke përdorur procesin e importit, mund të filloni shpejt të gjeneroni dokumentacion në një bazë të dhënash të re pasi të keni transferuar mbetjet. Para se të filloni të prodhoni dokumentacion në bazën e të dhënave, duhet të merrni akses personal në formën e hyrjes dhe fjalëkalimit për personelin ekzistues. Duke pasur një konfigurim të thjeshtë dhe të kuptueshëm, ju mund ta studioni vetë funksionalitetin pa ndihmën e specialistëve. Përdoruesit janë në gjendje të formojnë rrjedhën e nevojshme të punës në formën e raporteve mbi përfitimin e klientëve të rregullt.

Një version demo provë i bazës së të dhënave lehtëson një studim të shpejtë të funksionalitetit përpara blerjes së programit kryesor falas. Aplikacioni i zhvilluar celular në çdo distancë ndihmon për të mbajtur shënime të personelit dhe për të kontrolluar respektimin e detyrave të tyre të drejtpërdrejta.

Mesazhet e formateve të ndryshme informojnë plotësisht klientët mbi kontabilitetin e personelit si kontroll.

Ekziston një dial-up automatik, me ndihmën e të cilit është e mundur, në emër të kompanisë, të njoftojë klientët për kontabilitetin dhe kontrollin e personelit.

Terminalet speciale janë në gjendje të pranojnë transferime të ndryshme të fondeve të vendosura në një vend të përshtatshëm brenda qytetit. Dizajni i bazës është zhvilluar në një stil kaq modern që ndihmon në tërheqjen e një numri të madh të njerëzve që duan të blejnë programin falas. Për të rritur shpejtësinë e shtypjes, ndihmoni në vendosjen e kursorit në motorin e kërkimit, duke futur emrin e pozicionit. Ju jeni në gjendje të shihni monitorin e secilit punonjës me identifikimin e qëndrimit të tij ndaj përgjegjësive të tij të drejtpërdrejta në punë. Krahasimi i performancës akademike dhe nivelit të performancës midis punonjësve do të lejojë një funksion të veçantë në bazën e të dhënave. Një plan i ndryshëm i grafikëve, diagrameve dhe tabelave mund të krijohet për personelin për të përcaktuar nivelin e punueshmërisë.

Ekziston një funksion i veçantë i njohjes së pamjes, i cili do t'ju lejojë të njihni inicialet e vizitorit në hyrje të ndërtesës.

Në procesin e kryerjes së aktiviteteve të punës, ju filloni të ngarkoni informacionin e marrë në një disk të lëvizshëm në rast të një rrjedhje ose një emergjence. Programi ju ndihmon të kuptoni çdo pyetje në lidhje me kontabilitetin dhe kontrollin e personelit, duke pasur aftësi moderne të monitorimit. Për listën e pagave, përdoruesit mund të bëjnë një llogaritje të veçantë me përllogaritjen e shpërblimeve shtesë sipas deklaratës. Drejtorët marrin mesazhe nga klientët me reagime mbi performancën e stafit dhe cilësinë e shërbimit ndaj klientit.