Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. analiza e punës me kërkesa
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 114
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

analiza e punës me kërkesa

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?analiza e punës me kërkesa
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Analiza e punës me kërkesat duhet të kryhet në mënyrë korrekte. Për të ekzekutuar siç duhet këtë lloj operacioni prodhimi, është e nevojshme të përdorni një produkt me cilësi të lartë. Një program i tillë është krijuar dhe ofruar për klientët nga sistemi Software USU. Me ndihmën e kompleksit, është e mundur të përfshiheni në analiza profesionale dhe të sillni punë në pozicione krejtësisht të reja. Ankesa përpunohet në kohë rekord, që do të thotë se biznesi shpejt shkon lart kodrës. Ekziston një mundësi për të rritur në mënyrë dramatike vëllimin e të ardhurave, për shkak të së cilës kompania udhëheq tregun, duke rritur gradualisht hendekun nga konkurrentët kryesorë. Bëni analizën në mënyrë të saktë që të mos bëhen gabime në dalje të zbatimit të saj, dhe kompania do të jetë në gjendje të konsolidojë pozicionin e saj në treg si një udhëheqës i padyshimtë që dominon çdo rival, duke marrë një sasi të konsiderueshme përfitimesh materiale nga kjo.

Kur siguroni analizën e punës së kërkesave, nuk do të bëhen gabime, për shkak të të cilave kompania është në gjendje të përparojë në përballjen konkurruese dhe të fitojë një terren në ato pozicione që sjellin një sasi të konsiderueshme të të ardhurave që është interesante për menaxhimin e biznesit. Kur kryen analizën e punës me kërkesa, softueri vjen në ndihmë, sepse ky program është krijuar për t'u ofruar punonjësve ndihmë me cilësi të lartë. Profesionalizmi i specialistëve fillon të rritet, që do të thotë se ata janë në gjendje të kryejnë detyra shumë më urgjente. Për shkak të kësaj, është e mundur të kurseni burime financiare dhe t'i përdorni ato në mënyrën më të dobishme për ndërmarrjen. Kompleksi për punën me analizën e thirrjeve madje mund të testohet falas duke shkarkuar versionin demo. Për ta bërë këtë, thjesht duhet të shkoni në portalin zyrtar të sistemit të softuerit USU. Vetëm në këtë faqe janë lidhjet e tyre që mund të përdoren për të shkarkuar produkte.

Analizës duhet t'i kushtohet vëmendja e duhur, puna duhet të bëhet në mënyrë profesionale. Kjo është mënyra e vetme për të përmirësuar reputacionin e biznesit dhe për ta sjellë kompaninë në një nivel krejtësisht të ri të profesionalizmit. Mesazheve gjithashtu duhet t'i kushtohet vëmendja e nevojshme. Vetë kompania në gjendje të hartojë rregullore, të udhëhequra nga të cilat, vjen drejt suksesit. Informacioni çelësi i të gjitha dyerve, dhe disponueshmëria e tij ofron një avantazh të rëndësishëm konkurrues. Falë disponueshmërisë së raporteve, është e mundur të zgjidhni ato opsione për veprim që janë më të pranueshme. Duhet të theksohet se softueri parashikon në mënyrë të pavarur skenarët duke përdorur funksionalitetin. Convenientshtë i përshtatshëm dhe praktik, që do të thotë se instalimi i këtij produkti elektronik nuk duhet të neglizhohet kurrë. Programi për punën me analizën e kërkesave nga sistemi Software USU do të bëhet një mjet elektronik i pazëvendësueshëm. Me ndihmën e tij, do të kryhet puna aktuale në zyrë.

Specialistët tanë janë gjithmonë të gatshëm të ofrojnë ndihmë të plotë teknike me cilësi të lartë për ata njerëz që kanë blerë softuer në formën e një edicioni të licencuar. Produkti ynë sigurohet në kushte të favorshme, që do të thotë se analiza e punës me ankesat mund të bëhet në mënyrë profesionale. Një zgjidhje komplekse ka në dispozicion një programues, i cili është një element i inteligjencës artificiale i aftë të korrigjojë pasaktësitë që janë bërë nga personeli. Menaxhmenti është në gjendje të punojë me grupin e blloqeve të informacionit që i nevojiten. Në të njëjtën kohë, për t'u mbrojtur nga spiunazhi industrial, informacioni i formatit aktual mund të bllokohet nga hyrja e specialistëve të zakonshëm. Kjo është shumë e përshtatshme pasi pranon që kompania të arrijë shpejt rezultate mbresëlënëse në konkurs. Rezervimi i informacionit është i automatizuar dhe është gjithashtu një nga opsionet e ofruara në analizën e punës me kërkesat. Kujtesa automatike të vizitave dhe mundësoju atyre që të marrin rezultate shpejt.

Kërkesat e sistemit të këtij produkti janë zvogëluar në mënyrë që të mund të operohet në çdo kompjuter personal të dobishëm. Madje do të jetë e mundur të shmanget një pauzë operacionale dhe në këtë mënyrë të sigurohet kompania një pozitë dominuese. Softueri për analizën e punës me kërkesa nga USU Software do t'ju ndihmojë të mos humbni fitimet dhe në këtë mënyrë të rritni numrin e të ardhurave të buxhetit. Nëse përpiqeni të arrini një pozicion drejtues në revistën Forbes, atëherë instaloni programin tonë. Kjo do të lejojë kompaninë të arrijë shpejt rezultate të panjohura më parë. Kjo ndodh për shkak të automatizimit të plotë të procesit të punës në zyrë, dhe kjo reflekton shumë mirë në suksesin e biznesit në planin afatgjatë. Kompleksi për analizimin e punës me kërkesat nga projekti USU Software do të bëhet një asistent elektronik me të vërtetë i pazëvendësueshëm për kompaninë, pa të cilin do të jetë e vështirë të bëhet pa të. Mbi të gjitha, ai do të marrë pjesën më të madhe të ngarkesës komplekse të punës, dhe punonjësit do të jenë në gjendje të përqendrohen në zbatimin e punës më të rëndësishme të zyrës.

Një zgjidhje moderne e integruar për punën me analizën e thirrjeve nga sistemi Software USU bën të mundur punën me një hartë botërore, në të cilën shënohen vendet përkatëse. Kjo është shumë e përshtatshme pasi mundëson analizë efikase në një shkallë gjeografike globale. Klientët, kontraktorët, konkurrentët dhe çdo vend tjetër mund të shënohen në hartë. Motori i kërkimit mund të gjejë çdo informacion, sepse ju mund të vendosni parametra dhe kritere kërkimi duke përdorur një sërë filtrash. Softueri modern për analizën e punës me kërkesa u krijua nga specialistët e sistemit të softuerit USU duke përdorur cilësinë më të lartë dhe teknologjitë e përparuara.

Zgjidhjet teknologjike janë blerë nga ekipi i Softuerit USU në vendet e huaja dhe janë përshtatur për të krijuar një bazë universale të kërkesave për softuer. Prania e një baze të vetme bën të mundur uljen e kostove të kërkesave, dhe në këtë mënyrë siguron një mundësi për të ulur koston totale të kërkesave për konsumatorin, e cila është shumë e dobishme për ta. Ne gjithmonë punojmë me audiencën e synuar dhe mbledhim reagime nga ata njerëz dhe kompani që kanë blerë zhvillimin e kërkesave tona. Gjithmonë specialistët e Softuerit USU kryejnë analiza të statistikave të mbledhura dhe më pas, nëse është e nevojshme, bëjnë ndryshime në aplikacionin e analizës në mënyrë që të mund të përballojë edhe më mirë detyrat që i janë caktuar. Programi i analizës së punës bëhet një mjet me të vërtetë i pazëvendësueshëm me cilësi të lartë për kompaninë e blerësit, me ndihmën e të cilit zgjidhen lehtësisht dhe me efikasitet çdo detyrë e punës në zyrë. Ikonat e informacionit të paraqitura në hartë dhe brenda kartave të tyre pasqyrojnë situatën reale për elementin e zgjedhur strukturor.

Analiza e punës me kërkesa në një nivel profesional duke përdorur aplikacionin nga sistemi i softuerit USU. Nëse përdoruesi klikon dy herë në manipuluesin e kompjuterit, duke e drejtuar atë në kartën e klientit, atëherë mund të merrni informacion të plotë në lidhje me llogarinë e zgjedhur.

Harta mund të shkarkohet dhe në prani të një lidhjeje të dobët në Internet, ajo shfaqet pa ndonjë problem, pasi që aplikimi i kërkesës hyn në hard diskun e kompjuterit personal. Varësia nga burimi i punës zvogëlohet pasi është e mundur të rishpërndahen detyrat e kërkesave më komplekse në fushën e përgjegjësisë së softuerit për analizën e punës me kërkesa. Plotësoni vendet bosh në hartë dhe konkurroni me kundërshtarët tuaj, duke i tejkaluar ata dhe duke konsoliduar pozicionet tuaja si drejtues. Aktivizoni shfaqjen e klientëve dhe kërkesave në hartën botërore duke përdorur kërkesat tona elektronike të produkteve. Softueri për analizën e punës me kërkesat nga sistemi Software USU lejon ndryshimin e ngjyrave për kërkesat për të dalluar më mirë statusin e kërkesave të tyre aktuale. Situata e tregut e qartë për konsumatorin, dhe të jetë në gjendje të marrë vendimet menaxheriale më të verifikuara, të cilat sigurojnë dominimin e suksesshëm të kompanisë. Programi i analizës së kërkesave bëhet produkt për krijimin e blerësit që sjell biznesin në një nivel krejtësisht të ri të profesionalizmit.