Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. llogaritjen e kërkesave të përdoruesve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 102
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

llogaritjen e kërkesave të përdoruesve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?llogaritjen e kërkesave të përdoruesve
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kontabiliteti i kërkesave të përdoruesve është një tregues i aktivitetit të klientit që lejon analizimin e efektivitetit të departamentit të shitjeve. Automatizimi ndihmon në kontabilitetin e kërkesave të përdoruesve. Shumë prej nesh janë mësuar të përdorin email ose Excel dhe homologët e tij si sisteme të kontabilitetit. Në të vërtetë, tabelimi i të dhënave që mund të filtrohen dhe renditen siç duhet është një mjet i përshtatshëm për zgjidhjen e problemeve themelore të kontabilitetit. Sidoqoftë, kur bëhet fjalë për mbështetjen, paraqitjen dhe trajtimin e kërkesave, emaili dhe Excel nuk janë mjetet më të përshtatshme. Mbi të gjitha, për shembull, ato nuk lejojnë dërgimin e njoftimeve, përfshirë edhe me SMS. Kërkesat e kontabilitetit nga programi i përdoruesve, në kontrast me mjetet më të thjeshta tabelare, lejojnë zbatimin e opsioneve të ndryshme. Jo vetëm që mbani shënime të kërkesave të përdoruesve, por gjithashtu mirëmbani procesin e përgatitjes së një oferte komerciale, regjistroni faktin e një transaksioni, siguroni mbështetje informacioni për klientin dhe ndihmoni në aktivitetet pas shërbimit. Programi i aplikacioneve të përdoruesve të kontabilitetit nga kompania e sistemit të softuerit USU është një produkt i thjeshtë dhe i kuptueshëm për përdoruesin. Gjatë zhvillimit, ju mund të regjistroni me lehtësi aplikacione pa pasur nevojë të kaloni kohë në to, sepse kërkesat regjistrohen automatikisht. Ata mund të dërgohen për regjistrim automatikisht përmes postës elektronike, lajmëtarëve të menjëhershëm, një dyqani në internet, subjekt i integrimit me internet. Lidhur me plotësimin e dokumenteve, ajo mund të kryhet në mënyrë automatike, për shembull, plotësoni detajet automatikisht. Në programin USU Software, ju do të gjeni një regjistër të kërkesave nga përdoruesi, filtra të ndryshëm janë në dispozicion në të në mënyrë që në çdo kohë, të mund të gjeni të dhënat që ju nevojiten, kur, për shembull, një përdorues pret për një përgjigje ndaj tij kërkesat. Klientët tuaj do të jenë të kënaqur me shërbimin. Regjistrat përmbajnë kartën e kërkesave, e cila përmban informacion në lidhje me përdoruesin dhe kërkesat. Karta e kërkesave gjithashtu duket e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë. Kontabiliteti i kontrollit është shumë i rëndësishëm për menaxhimin e biletave. Automatizimi USU-Soft është gjithashtu i gatshëm t'ju ndihmojë për këtë, ju ndihmon të mos humbni afatet, në kohën e duhur ju informon për përfundimin e një detyre në mënyrë që të mos bëhet e vonuar. Në këtë mënyrë ju do të shtoni imazhin tuaj pozitiv dhe klientët tuaj. Programi USU Software është në gjendje ta bëjë punën e punonjësve të thjeshtë dhe të përshtatshëm, aplikacioni përmirësohet vazhdimisht, integron teknologjitë më të fundit dhe zhvillohet individualisht për secilën kompani. Përmes platformës, ju mund të përpunoni dokumente të brendshëm dhe të jashtëm nga klientët, kjo lehtësohet nga integrimi me faqen. Rrjedhin të dhëna shpejt, dhe puna në mënyrë të konsiderueshme përshpejton statistikat e ruajtura, të cilat mund të jenë të përshtatshme për monitorimin e efektivitetit të punonjësve dhe të organizatës në tërësi. USU-Soft ka përparësi të tjera të dukshme falë programit, është e mundur të kryhet një llogari e plotë e operacioneve financiare, tregtare, e personelit, menaxhimit, si dhe të kryhet një analizë e thelluar përmes raporteve të informacionit. Përmes burimit, ju mund të punoni me pajisje të ndryshme, programe, lajmëtarë dhe njohuri të tjera. Çdo klient është i rëndësishëm për ne, ju mund ta provoni programin në veprim duke shkarkuar një version provë të softuerit USU. Çdo fazë e punës me dokumente të thjeshta, efektive dhe me cilësi të lartë. Menaxhoni organizatën tuaj në mënyrë efikase me platformën e mençur nga USU Software.

Sistemi i llogaritjes së softuerit USU e bën të thjeshtë dhe efikas procesin e kontabilitetit për kërkesat e përdoruesve. Me ndihmën e USU-Soft, ju jeni në gjendje t'u shërbeni klientëve në mënyrë korrekte dhe t'u siguroni atyre mbështetje informacioni. Duke përdorur softuerin USU, ju mund të menaxhoni në mënyrë efikase fazat e transaksionit dhe të siguroni mbështetjen e përdoruesit.

Të gjitha planet e kontabilitetit, hapat e kontabilitetit për secilën porosi mund të futen në sistemin e kontabilitetit. Programi i kontabilitetit është i lehtë për t’u përdorur dhe integrohet me teknologjinë më të fundit. Programi fut lehtë dhe shpejt të dhënat fillestare për klientët ose kërkesat tuaja, për organizatën, kjo mund të bëhet duke importuar të dhëna ose duke futur të dhëna manualisht. Për secilin përdorues, ju mund të futni sasinë e punës së planifikuar, në fund të regjistroni veprimet e kryera të kontabilitetit.

Programi punon me të gjitha grupet e produkteve dhe shërbimet. Falë sistemit të kontabilitetit, ju mund të mbani një inventar të përgjithshëm dhe të hollësishëm të stoqeve. Një produkt i automatizuar mund të konfigurohet në mënyrë që kontratat, formularët dhe dokumentet e tjera të plotësohen automatikisht.

Kontrolli i të ardhurave dhe shpenzimeve të kompanisë është në dispozicion. Softueri pasqyron statistikat e kërkesave dhe kërkesave të përfunduara, në çdo kohë që mund të gjurmoni historinë e ndërveprimit me secilin përdorues individual. Monitorimi i bashkëpunimit me furnitorët është në dispozicion. Në softuer, ju jeni në gjendje të mbani kontabilitet dhe kontroll të detajuar financiar. Platforma integrohet me telefoninë. Falë softverit, ju mund të menaxhoni degë dhe ndarje strukturore. Duke përdorur softuerin, mund të vendosni një vlerësim të cilësisë së shërbimeve të ofruara. Programi mund të konfigurohet për t'u integruar me terminalet e pagesave. Çdo përdorues pëlqen dizajnin e bukur dhe funksionet e thjeshta të softuerit. Integrimi me botin e telegramit është i mundur. USU-Soft vazhdimisht evoluon drejt integrimit me teknologjinë më të fundit. USU-Soft është një mjet modern me një gamë të gjerë funksionesh softuerësh. Në tregun aktual të aplikacioneve, ka shumë programe për llogaritjen e kërkesave të përdoruesve, duke llogaritur numrin e zbritjeve dhe falas, por shumica e tyre janë të dobët në një fushë shumë të gjerë dhe nuk marrin parasysh betonet e një organizate të veçantë. Disa prej tyre humbin funksionalitetin e kërkuar, disa kanë funksione ‘shtesë’ për të cilat më mirë pa paguar, e gjithë kjo kërkon hartimin individual të sistemit për nevojat e kompanisë. Këtu është - Sistemi i softuerit USU.