Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti i librit të ankesave
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 341
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti i librit të ankesave

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti i librit të ankesave
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Libri i ankesave duhet të mirëmbahet në mënyrë korrekte. Që ky operacion të kryhet në mënyrë të përsosur, është e nevojshme të përdorni softuer me cilësi të lartë dhe të optimizuar mirë. Softueri i nivelit më të lartë të klasës është krijuar nga sistemi Software USU. Specialistët e saj janë të angazhuar në ruajtjen e procesit të zhvillimit në nivelin e duhur dhe në të njëjtën kohë kanë arritur çmime mjaft të ulëta në krahasim me konkurrentët kryesorë.

Niveli i lartë i konkurrencës së softuerit bën të mundur përballimin e shpejtë të detyrave të çdo kompleksiteti. Duke iu kthyer sistemit të softuerit USU, kompania blerëse ka mundësinë t'i kushtojë vëmendjen e duhur për mbajtjen e kontabilitetit të librit. Kjo është shumë fitimprurëse dhe praktike, pasi lejon shpejtimin e suksesit dhe në të njëjtën kohë shpenzimin e një shume minimale të burimeve financiare. Softueri USU është gjithmonë i gatshëm të ofrojë mbështetje teknike në nivelin më të lartë të profesionalizmit. Specialistët e saj janë punëtorë të përparuar dhe kanë nivelin më të lartë të kompetencës në trajtimin e kërkesave të klientëve.

Libri funksionon në mënyrë të përsosur dhe ankesat mund të merren në bazë të automatizuar. Sasia e vëmendjes që i duhet dhënë menaxhimit të proceseve të zyrës. Prandaj, kompania zhvillohet me shpejtësi dhe zë vendet më tërheqëse të tregut me një ritëm tejkalues. Algoritmet e optimizuar vazhdimisht nuk janë tipari i vetëm i mbledhjes së ndërmarrjes së lartpërmendur. Sistemi i softuerit USU është i angazhuar në krijimin e aplikacioneve jo vetëm për llogaritjen e një libri ankesash, por gjithashtu ka një gamë të tërë programesh. Secili prej llojeve të softuerëve lejon përmbushjen e shpejtë të detyrave të ndërmarrjes të përcaktuara, dhe në këtë mënyrë të fitojë një avantazh të rëndësishëm konkurrues. Menuja e produktit elektronik ndodhet në anën e majtë të ekranit. Kjo është shumë e përshtatshme pasi lejon lundrimin shpejt. Procesi i studimit të softuerit për mbajtjen e një libri të kontabilitetit të ankesave nuk merr aspak kohë. Përkundrazi, përkundrazi, përdoruesi zotëron këtë produkt në një kohë rekord, dhe kështu hyn në vendet kryesore në treg. Të gjitha informacionet brenda këtij produkti elektronik ndahen në dosje të përshtatshme. Dosjet nënkuptojnë klientët, kërkesat dhe seksionet e tjera që përmbajnë sasinë e duhur të informacionit.

Ky libër mund të përdoret edhe nga një punonjës i papërvojë, dhe vëmendja e duhur i kushtohet ankesave. Kryerja e çdo procesi thjeshtohet dhe kështu siguron aftësinë për të përpunuar me shpejtësi çdo algoritëm. Firma blerëse bëhet një udhëheqës i vërtetë, i cili ka tejkaluar shumë konkurrentët e saj kryesorë dhe ishte në gjendje të konsolidonte pozicionin e saj për t'u përballur me shpejtësi me aplikimet e ardhura. Telefonimi automatik është një nga funksionet shtesë, falë të cilit ndërmarrja, pasi ka vendosur të blejë një aplikacion, mund të ndërveprojë shpejt me konsumatorët. Softueri i librit të ankesave gjithashtu mund të dërgojë automatikisht posta me shumicë dhe kështu të jetë i suksesshëm. Në fund të fundit, kompania në gjendje shumë shpejt të njoftojë audiencën kryesore të synuar dhe kjo është shumë e përshtatshme.

Arkitektura modulare e këtij aplikacioni kompleks e bën edhe më të mirë kryerjen e gamës së detyrave me të cilat përballet kompania. Ekziston edhe një modul shtesë me cilësimet e quajtura 'referencë'. Aplikimi për një libër të kontabilitetit të ankesave bën të mundur kryerjen e aktiviteteve të kërkimit në varësi të degëve ku përpunohet kërkesa përkatëse.

Një strukturë e gjerë e korporatave bën të mundur ndërveprimin me një numër të madh të klientëve dhe të mos ngatërroheni. Procesi i instalimit të një aplikacioni për librin e ankesave ju jep mundësinë të konkurroni në mënyrë të barabartë me bizneset e tjera, madje edhe ato me më shumë burime në dispozicion. Motori i kërkimit i formatit aktual është një tjetër avantazh që e dallon fort këtë produkt nga zhvillimet kryesore konkurruese.

Përpunimi i aplikacioneve mund të kryhet nga punonjësit, numrat e aplikacioneve, data e aplikimit dhe tregues të tjerë. Faza e përmbushjes së porosisë është gjithashtu një nga kriteret që lejon llogaritjen e flukseve të nevojshme të informacionit. Kompleksi për llogaritjen e një libri ankesash bën të mundur ndërveprimin e përsosur me stafin. Secili nga punonjësit merr saktësisht detyrat që i janë caktuar.

Parametrat e performancës së regjistrimit të këtij aplikacioni janë tipari i tij dallues. Kompleksi për mbajtjen e një libri të kontabilitetit të ankesave lejon gjurmimin e çdo informacioni, për të cilin ofrohet një motor kërkimi i optimizuar në mënyrë perfekte. Raporti i konsumatorëve që kanë aplikuar ndaj atyre që kanë marrë në të vërtetë shërbimin jep një mundësi për të kuptuar se sa efektivisht punon departamenti i shitjeve. Një zgjidhje gjithëpërfshirëse për mirëmbajtjen e një libri ankesash gjithashtu mund të funksionojë me kontabilitetin e magazinës, duke e zbatuar atë automatikisht. Programi i lartpërmendur i kontabilitetit për menaxhim profesional të librit të ankesave lejon punën me një kohëmatës, i cili është krijuar për të regjistruar veprimet e përdoruesit. Procesi i regjistrimit të aktivitetit kryhet automatikisht, gjë që është shumë e përshtatshme pasi kursen burimet e punës. Algoritmet e llogaritjes gjithmonë mund të ndryshohen duke përdorur funksionalitetin e specializuar. Kompleksi është projektuar për modalitetin e multiplayer, por ai gjithashtu mund të përdoret individualisht.

Programi i librit të ankesave bëhet një mjet elektronik i pazëvendësueshëm dhe me cilësi të lartë për kompaninë e blerësit. Me ndihmën e saj, detyrat e kontabilitetit të çdo kompleksiteti zgjidhen, gjë që do të lejojë kompaninë të arrijë shpejt rezultate mbresëlënëse në konkurs. Kjo zgjidhje komplekse trajton të gjitha proceset e kontabilitetit shpejt dhe me efikasitet, pa lënë detajet e nevojshme pa mbikëqyrje. Kur mbani një llogari të librit, njerëzit nuk kanë pse të shpenzojnë shumë kohë dhe ata mund t'i kushtojnë burimet e kursyera detyrave të tjera, më të rëndësishme dhe krijuese.