Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. llogaritja e një kërkese
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 20
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

llogaritja e një kërkese

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?llogaritja e një kërkese
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kur urdhëroni, është e nevojshme të mbani shënime për një kërkesë të klientit, sepse nga kjo varet cilësia e punës dhe koha e zbatimit të tyre, si dhe suksesi i ndërmarrjes. Nuk është gjithmonë e përshtatshme, e shpejtë dhe efikase për të marrë aplikacione dhe regjistruar aplikacione në letër. Mbi të gjitha, ky është tashmë një opsion i vjetëruar i kontabilitetit, sepse sot gjithçka automatizohet në mënyrë elektronike. Kur përdorni programe elektronike të automatizuara, ju jo vetëm automatizoni proceset e prodhimit, zvogëloni kostot financiare dhe kohore, por gjithashtu zgjeroni bazën tuaj të klientëve, rritni përfitimin dhe produktivitetin. Mos vononi zbatimin e një aplikacioni të automatizuar, dhe gjithashtu jini të kujdesshëm kur zgjidhni, duke pasur parasysh zgjedhjen dhe larminë e madhe, si për sa i përket cilësimeve dhe çmimeve. Mos harroni se llogaritja me kërkesë duhet të jetë jo vetëm e lehtë por edhe e gjithanshme, duke optimizuar proceset e prodhimit, si dhe të përshtatshme dhe të shpejtë. Ekziston një zgjedhje e madhe në treg, por një nga më të mirët mbetet sistemi ynë i automatizuar i softuerit USU, me një ndërfaqe dhe kosto të lehtë për tu kuptuar. Politika e ulët e çmimeve të kompanisë sonë nuk është e gjitha kursimi, sepse nuk ka asnjë tarifë abonimi, të cilën jo çdo zhvillues i një ndërmarrje të teknologjisë së lartë mund të sigurojë. Gjithashtu, zhvillimi ynë është me shumë përdorues, duke lejuar punonjësit të kenë akses një herë nga departamente dhe degë të ndryshme, duke pasur qasje në materialet e nevojshme, bazuar në të drejta të diferencuara, për mbrojtje të besueshme të të dhënave të informacionit të ruajtura në një sistem të vetëm të kontabilitetit. Vlen të përmendet gjithashtu që nuk keni më nevojë të kaloni shumë kohë duke kërkuar skedarët dhe informacionin që ju nevojitet, sepse gjithçka ruhet automatikisht në një server të largët dhe mund t'i gjeni përmes një motori kërkimi kontekstual. Të dhënat azhurnohen rregullisht për të shmangur konfuzionin dhe gabimet. Nga rruga, në lidhje me gabimet. Ju nuk keni më nevojë të shqetësoheni për cilësinë e informacionit të futur, sepse ka një import të të dhënave nga burime të ndryshme. Gjithashtu, importimi minimizon kohën dhe mundin e punonjësve, gjë që përsëri është e dobishme për organizatën. Menaxheri mund të rrisë efikasitetin, të monitorojë punën e punonjësve dhe suksesin e ndërmarrjes, kur merr raporte për gjurmimin e orëve të punës dhe të dhëna statistikore të kërkesave për porositë dhe përfitimin e ndërmarrjes, duke analizuar kërkesën e klientit dhe rritjen e tyre. Pranimi i pagesave, për lehtësi dhe efikasitet, mund të kryhet në metodat e parave të gatshme dhe ato jo para të gatshme. Ju mund të rendisni pafundësisht avantazhet e porosive të kërkesave të softuerit USU për llogari, por pse të kaloni kaq shumë kohë, sepse mund të provoni në mënyrë të pavarur pajisjen dhe të njihni më afër modulet dhe aftësitë, dhe plotësisht falas, duke instaluar versionin demo. Për pyetje shtesë, specialistët tanë të lumtur t'ju këshillojnë ose të ndjekin lidhjen në faqen tonë të internetit dhe të marrin informacion të detajuar mbi pyetjet e dëshiruara.

Automatizimi i punës për llogaritjen e thirrjeve, me ndihmën e sistemit tonë universal, bëhet më i lehtë dhe më i shpejtë, më i qartë dhe më i mirë. Përpunimi i të dhënave për kërkesën e informacionit është i automatizuar dhe orari i punës është i optimizuar. Një sistem i llogaritjes së kërkesës për regjistrim elektronik lejon futjen dhe ruajtjen në mënyrë të përshtatshme dhe të përhershme të të dhënave të informacionit. Materialet mund të ruhen automatikisht në tabelat e dëshiruara. Përdorimi i formateve të ndryshme të dokumenteve gjithashtu lejon shkarkimin e të dhënave nga burime të ndryshme. Kërkoni me kërkesë të shpejtë ose informacione të tjera duke përdorur një motor kërkimi kontekstual. Futja automatike e të dhënave optimizon kohën e punës së punonjësve. Sistemi i njoftimit lejon përkujtimin për ngjarje të rëndësishme në kohë. Ndjekja e kohës bën të mundur koordinimin dhe disiplinimin e punonjësve, duke analizuar cilësinë dhe kohën e punës, dhe llogaritjen e pagave. Mesazhet SMS përdoren jo vetëm për të siguruar informacion, por edhe për të marrë reagime, reagime mbi cilësinë e punës, kur kontaktoni, mbani shënime të kontabilitetit në revista të veçanta. Shpërndarja automatike e detyrave ndërmjet punonjësve, duke marrë parasysh kërkesën e marrë. Ndryshimet mund të bëhen në kërkesë, duke marrë parasysh mirëmbajtjen e revistave elektronike, duke ndjekur statusin e ekzekutimit të tyre.

Në programin e kontabilitetit, ju mund të ruani informacionin në vëllime të pakufizuara. Aplikacioni siguron diferencimin e të drejtave të përdoruesit. Personalizimi dhe privatësia i sigurohen secilit përdorues. Cilësimet e përshtatshme të konfigurimit. Përdorimi i sistemeve të përshtatshme të pagesave, si në të holla ashtu edhe në të holla. Një version demo falas është në dispozicion. Ndërfaqe e këndshme dhe miqësore për përdoruesit, lehtësisht e personalizueshme dhe e adaptueshme për secilin përdorues.

Në ditët e sotme, kontabiliteti efektiv i marrëdhënieve me klientin gradualisht po bëhet i suksesshëm dhe rritje e mëtejshme e strategjisë moderne të ndërmarrjeve. Fokusi i ndërmarrjeve në përmirësimin e komunikimit të klientit është për shkak të shumë tendencave, në veçanti, rritjes së rivalitetit, rritjes së kërkesave të klientëve për pronën e materialeve të ofruara dhe shkallës së shërbimit, një ulje të efektivitetit të opsioneve tradicionale të marketingut, si dhe pamjes të teknologjive të reja për bashkëveprim me klientët dhe funksionimin e divizioneve të ndërmarrjeve. Kjo është arsyeja pse problemi i organizimit dhe sigurimit të një pune efikase me klientët është shumë i shpejtë. Kjo imponon kërkesat e tij mbi kapacitetin e shërbimit, dhe para së gjithash në aspekte të tilla si shpejtësia e shërbimit ndaj klientit, mungesa e gabimeve dhe disponueshmëria e të dhënave në lidhje me kontaktin e mëparshëm të klientit. Kërkesa të tilla mund të plotësohen vetëm duke përdorur një aplikacion të automatizuar të kontabilitetit të përpunimit të informacionit. Në tregun modern të sistemit të kontabilitetit, ekziston një numër i madh i programeve për regjistrimin e një kërkese të përdoruesit, duke llogaritur numrin e uljeve dhe përfitimeve, por shumica e tyre janë të përqendruara në një vend shumë të gjerë të subjektit dhe nuk marrin parasysh specifikat e një kompani e veçantë. Disa prej tyre kanë mungesën e funksionalitetit të nevojshëm, disa kanë mundësi ‘të çuditshme’ për të cilat nuk ka asnjë pikë pagimi, e gjithë kjo kërkon rritjen individuale të sistemit për nevojat e kompanisë. Por, në një produkt të krijuar posaçërisht nga Softueri USU, ju do të përdorni vetëm funksionet më të domosdoshme dhe të dobishme të kontabilitetit për ju dhe klientët tuaj.