Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për përmbushjen e porosive
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 266
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për përmbushjen e porosive

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për përmbushjen e porosive
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Çdo menaxher i cili kujdeset për kompaninë e tij kontrollon të gjitha proceset e prodhimit, duke ndjekur përmbushjen e porosive, duke thjeshtuar dhe përmirësuar punën e organizatës dhe punonjësve, duke ulur kostot. Vetëm me kontroll, menaxhim dhe përmbushje të plotë të kontabilitetit të porosive, është e mundur të arrihen qëllimet e përcaktuara dhe të rritet produktiviteti dhe në të njëjtën kohë përfitimi. Në këtë fazë të progresit teknologjik, duke marrë parasysh konkurrencën në rritje të vazhdueshme, është e nevojshme të futet një program i automatizuar për përmbushjen e porosive, duke zvogëluar kohën e shpenzuar dhe burimet financiare. Por, jini jashtëzakonisht të kujdesshëm kur zgjidhni një sistem të kontabilitetit, sepse ai duhet të jetë jo vetëm i shpejtë, por edhe me cilësi të lartë, i automatizuar, me shumë detyra dhe me shumë përdorues, ndërsa nuk është i mbiçmuar dhe mundësisht në mungesë të një pagese mujore. A mendoni se është e pamundur të gjesh një sistem të tillë të kontabilitetit? Gabim Programi ynë unik USU Software plotëson kërkesat edhe të përdoruesit më të zgjedhur me njohuri themelore të softuerit, me investime minimale. Sistemi i kontabilitetit përshtatet shpejt me secilin punonjës, duke marrë parasysh dëshirat personale dhe pozicionet e punës. Modaliteti për multiplayer gjithashtu nuk ju mban në pritje dhe lejon kursimin e parave në aplikacione shtesë. Kostoja e ulët, në mungesë të një pagese mujore, gjithashtu e dallon programin tonë nga programet e kontabilitetit të përmbushjes së porosive të ngjashme.

Detyra kryesore në punën e secilës ndërmarrje është llogaritja dhe kontrolli mbi porositë. Executionshtë ekzekutimi dhe kontrolli i mbipagesave të tyre në kohë që është themeli dhe përmirësimi i marrëdhënieve të besimit me klientët dhe ky është çelësi i suksesit. Programi ynë i automatizuar lejon automatizimin e të gjitha proceseve të prodhimit, analizimin dhe kryerjen efektive të detyrave që kanë përfunduar në kohë, duke marrë parasysh njoftimet e marra më parë, për shkak të kontabilitetit në planifikuesin e detyrave. Prandaj, për shkak të sistemit të kompjuterizuar të kontabilitetit, përmbushja e detyrave nga kërkesat e punonjësve minimizohet, duke marrë parasysh faktorin njerëzor (neglizhenca, lodhja, etj.). Duke llogaritur orët e punës, ju jo vetëm kontrolloni aktivitetet e punonjësve, bazuar në të cilat llogariten pagat, por gjithashtu disiplinoni punonjësit.

Mirëmbajtja e tabelave të ndryshme lejon futjen e informacionit me cilësi të lartë dhe ruajtjen e tij për shumë vite. Importimi i të dhënave kryhet nga media të ndryshme, të cilat jo vetëm futin menjëherë informacionin por edhe në mënyrë cilësore. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur punoni me porosi elektronike, të cilat shpërndahen automatikisht në tabelat dhe revistat e nevojshme, duke siguruar që punonjësit të kenë akses bazuar në pozicionin e punës. Tani nuk do të duhet shumë kohë dhe përpjekje për të gjetur materialet që ju nevojiten, duke marrë parasysh përdorimin e motorit të kërkimit kontekstual.

Në fakt, Softueri USU është me shumë detyra dhe mund të plotësohet me module të ndryshme me kërkesën tuaj, të cilat mund të gjenden në faqen tonë të internetit. Gjithashtu, ekziston një listë çmimesh dhe përshkrimi i sistemeve, me vlerësimet e klientëve. Për pyetje shtesë, këshilltarët tanë të lumtur t'ju këshillojnë në numrat e telefonit të treguar.

Kontabiliteti i programit të përmbushjes së porosive siguron siguri dhe kontroll të besueshëm të operacioneve të përgjithshme. Ekzekutimi i automatizuar i punës me sistemin e aplikacioneve siguron shumë detyra. Përmbushja e porosive të ndryshme të kontabilitetit, duke marrë parasysh mirëmbajtjen e tabelave në formate të ndryshme. Sistemi i kontabilitetit ka shumë karakteristika specifike si njoftime dhe lajmërime, përmbushjen e porosive, në kurriz të planifikuesit të detyrave, futjen dhe importimin automatik të të dhënave, kontabilitetin e magazinës dhe financiare, punën në distancë duke përdorur një aplikacion celular, diferencimin e të drejtave të përdoruesit, ruajtjen dhe përpunimi i të dhënave në një server të largët, i përshtatshëm dhe kamfor në çdo kuptim të ndërfaqes, i kuptueshëm për çdo përdorues, puna me porosi elektronike dhe përmbushja operacionale, monitorimi i statusit të përpunimit, kanali i hyrjes me shumë përdorues kur siguron një hyrje dhe fjalëkalim. Përmirësoni disiplinën me monitorimin dhe llogaritjen e vazhdueshme të aktiviteteve të punonjësve, duke përdorur gjurmimin e kohës dhe integrimin me kamera video.

Shërbimi ka kontabilitet dhe navigim të përshtatshëm. Analiza dhe statistikat gjenerohen automatikisht. Pagesat mund të pranohen në formë të parave të gatshme dhe jo para të gatshme. Sipas rezultateve të punës së punonjësve, pagat llogariten. Ju mund të gjeni shpejt informacion, duke marrë parasysh motorin e kërkimit kontekstual.

Aktualisht, menaxhimi efektiv i marrëdhënieve me klientin gradualisht po bëhet një strategji për ekzistencën e suksesshme dhe zhvillimin e mëtejshëm të kompanive moderne. Fokusi i kompanive në përmirësimin e marrëdhënieve me klientët është për shkak të disa trendeve, në veçanti, rritjes së konkurrencës, rritjes së kërkesave të klientëve për cilësinë e produkteve të ofruara dhe nivelit të shërbimit, një rënie në efektivitetin e mjeteve tradicionale të marketingut, si dhe shfaqjes të teknologjive të reja për ndërveprim me klientët dhe funksionimin e divizioneve të ndërmarrjeve. Kjo është arsyeja pse problemi i organizimit dhe sigurimit të një pune efektive me klientët është shumë urgjent. Kjo imponon kërkesat e tij mbi cilësinë e shërbimit, dhe para së gjithash në aspekte të tilla si shpejtësia e shërbimit ndaj klientit, mungesa e gabimeve dhe disponueshmëria e informacionit në lidhje me kontaktin e mëparshëm të klientit. Kërkesa të tilla mund të plotësohen vetëm duke përdorur një sistem të automatizuar të përpunimit të të dhënave. Në tregun modern të softuerit, ekziston një numër i madh i sistemeve për regjistrimin e përmbushjes së porosive, duke llogaritur numrin e zbritjeve dhe përfitimeve, por shumica e tyre janë të përqendruara në një fushë shumë të gjerë dhe nuk marrin parasysh specifikat e një specifik ndërmarrje. Disa prej tyre kanë mungesën e funksionalitetit të nevojshëm, disa kanë funksione ‘ekstra’ për të cilat nuk ka asnjë pikë pagimi, e gjithë kjo kërkon zhvillimin individual të softuerit për nevojat e organizatës. Sidoqoftë, në një kompleks të krijuar posaçërisht nga Softueri USU, ju do të gjeni vetëm më të nevojshmet dhe më të dobishmet për ju dhe klientët tuaj.