Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Automatizimi i përpunimit të kërkesave për shërbimin e mbështetjes teknike
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 168
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Automatizimi i përpunimit të kërkesave për shërbimin e mbështetjes teknike

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Automatizimi i përpunimit të kërkesave për shërbimin e mbështetjes teknike
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një automatizim të përpunimit të kërkesave në shërbimin e mbështetjes teknike


Automatizimi i përpunimit të kërkesave është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar efikasitetin e shërbimit të mbështetjes teknike. Sidoqoftë, ia vlen t'i qaseni me kujdes zgjedhjes së mjeteve - ky është një nga aspektet më të rëndësishme. Automatizimi i programit të përpunimit të kërkesave nga sistemi USU Software thjeshton detyrën tuaj të shërbimit sa më shumë që të jetë e mundur dhe liron më shumë kohë për pushim dhe zhvillim. Këtu mund të regjistroni thirrje jo vetëm për shërbimin që ofron mbështetje teknike. Instalimi është ideal për qendrat e shërbimit, shërbimin e informacionit të automatizimit, ndërmarrjet publike dhe private. Qindra njerëz janë në gjendje të punojnë në të në të njëjtën kohë, dhe e gjithë kjo - pa humbur shpejtësinë dhe produktivitetin. Secili prej tyre i nënshtrohet regjistrimit të detyrueshëm dhe merr hyrjen e tij të mbrojtur me fjalëkalim. Ai e bën automatizimin e kërkesave tuaja më efikase dhe garanton sigurinë e kërkesave. Përpunimi i informacionit mbi kërkesat është shumë më i shpejtë dhe rezultatet e tij regjistrohen në një bazë të dhënash të përbashkët. Këtu mund të gjeni regjistrimin e dëshiruar në çdo kohë, ta modifikoni ose fshini sipas gjykimit tuaj. A mendoni se jo të gjitha dokumentet teknike duhet të jenë në domenin publik? Pastaj vendosni kufijtë e përdoruesve. Pra, punonjësit i jepet një sasi e kufizuar informacioni që lidhet drejtpërdrejt me punën e tij. Me një qasje të menduar, mbështetja teknike është eksperte dhe pa shpërqendrime. Drejtuesi teknik dhe ata që janë pranë tij shohin tablonë e plotë të asaj që po ndodh dhe punojnë në të gjitha modulet teknike të furnizimit. Para fillimit të punës në sistem, duhet të futni një herë informacionin hyrës në kujtesën e aplikacionit. Ai mundëson automatizimin e mëtejshëm të operacioneve të ndryshme teknike. Për shembull, futni një listë punonjësish dhe ofroni shërbim, dhe kur krijoni një dokument, vetë programi i automatizimit zëvendëson të dhënat në seksionet e duhura. Përveç kësaj, shumica dërrmuese e formateve të zyrës mbështeten këtu. Kur krijoni një aplikacion të ri, mund të specifikoni menjëherë kategorinë e tij. Kjo bën të mundur renditjen e detyrave sipas shkallës së rëndësisë, duke përpunuar më parë ato më të rëndësishmet. Ju mund të gjurmoni dinamikën e veprimeve të çdo personi duke shpërndarë ngarkesën e punës midis specialistëve. Aplikacioni i automatizimit krijon një bazë të dhënash të përbashkët që grumbullon gradualisht dokumentacionin e ndërmarrjes. Për të gjetur shpejt skedarin e përpunimit që ju nevojitet këtu dhe për të mos humbur kohë shtesë, aktivizoni funksionin e kërkimit kontekstual. Ky është një hap i rëndësishëm në automatizimin e kërkesave për shërbimin tuaj teknik. Mjafton të futni disa shkronja ose numra aplikacioni për të shfaqur ndeshjet e gjetura në bazën e të dhënave. Pas konfigurimit paraprak të mbështetjes, hyn në lojë ruajtja e rezervës. Është e mundur të gjesh kopje të çdo regjistrimi të automatizimit nga baza e të dhënave kryesore, edhe nëse ato janë dëmtuar ose fshirë aksidentalisht. Nëse është e nevojshme, funksionaliteti i softuerit është subjekt i ndryshimeve sipas porosisë. Kështu që ju mund të merrni Biblën personale të drejtuesve modernë - një udhëzues ekzekutiv xhepi në botën e biznesit. Me një vlerësim të menjëhershëm të cilësisë, mund të hetoni preferencat e kërkesave të tregut të konsumit, si dhe të korrigjoni gabimet e mundshme. Zgjidhni mënyrat më të mira për të thjeshtuar aktivitetet organizative - zgjidhni furnizimin e Softuerit USU!

Me përpunimin e kërkesave për automatizimin e shërbimit të mbështetjes teknike, lehtësoni ndjeshëm punën e ndërmarrjes. Një bazë të dhënash e gjerë koordinon aktivitetet e punonjësve në çdo distancë. Procedura e shpejtë e regjistrimit me caktimin e një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi personal. Masat e sofistikuara të sigurisë ju mbrojnë nga rreziqet e panevojshme dhe mbrojnë të dhënat tuaja më të sigurt se kasafortat. Përpunimi i shpejtë i kërkesave ndihmon për të fituar një reputacion si një kompani e besueshme dhe për të forcuar pozicionin e saj në treg. Përshtatja e lehtë e përshtat sistemin e automatizimit sipas nevojave tuaja. Përdoruesi rregullon në mënyrë të pavarur shumë aspekte të punës me softuerin. Kur përdorni postime masive ose individuale, komunikimi me konsumatorët nuk paraqet vështirësinë më të vogël. Ndërfaqja më e thjeshtuar që mund të trajtojë edhe një fëmijë. Gjëja kryesore është të aplikoni mjaft zell dhe të njiheni me udhëzimet nga specialistët e USU Software. Përpunimi i pretendimeve për programin e mirëmbajtjes së mbështetjes teknike bën të mundur funksionimin në një sërë formatesh. Planifikoni biznesin tuaj para kohe. Këtu mund të bëni një plan për secilin person dhe të gjurmoni fazat e zbatimit të tyre. Aplikacioni gjeneron automatikisht shumë raporte të menaxherëve bazuar në analiza të drejta. Ju nuk duhet të prisni gjatë për të instaluar këtë softuer!

Procedura kryhet në distancë, menjëherë pas lidhjes së kontratës dhe pagesës. Softueri i asistencës teknike plotësohet me funksione të ndryshme të personalizuara si aftësia për të vepruar në çdo gjuhë të botës. Përmirësoni furnizimin tuaj duke u integruar me centralet telefonike ose faqen zyrtare të kompanisë. Ideale për të punuar me publikun në organizata publike dhe private. Në këtë rast, lejohet çdo numër përdoruesish aktivë. Edhe më shumë avantazhe të furnizimit janë paraqitur në versionin demo absolutisht falas!

Hapat e optimizimit të çdo kërkese për përpunimin e biznesit kryhen në një mënyrë natyrale, jo lineare. Kjo lejon që përpunimi të paralelizohet kudo që është e mundur. Aktiviteti i përpunimit ka opsione të ndryshme të automatizimit të ekzekutimit. Ai duhet të ketë versione të ndryshme të ekzekutimit, në varësi të situatës specifike, dhe çdo opsion automatizimi duhet të jetë i thjeshtë dhe i kuptueshëm. Puna kryhet aty ku është e përshtatshme. Në të njëjtën kohë, puna shpërndahet midis kufijve të departamenteve dhe eliminohet integrimi i panevojshëm. Numri i kontrolleve dhe veprimeve të automatizimit të kontrollit është zvogëluar. Ato duhet të funksionojnë pa probleme, gjë që do të zvogëlojë kohën dhe koston e proceseve të shërbimit mbështetës.