Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për porositë dhe dërgesat
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 968
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për porositë dhe dërgesat

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për porositë dhe dërgesat

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Programi Sistemi Universal i Kontabilitetit është krijuar posaçërisht për biznesin e suksesshëm të logjistikës, transportit, korrierëve dhe madje edhe kompanive tregtare: softueri i menduar me kujdes ju lejon të automatizoni proceset e punës, të përmirësoni organizimin e punës, të kontrolloni ekzekutimin e porosive, të gjurmoni çdo fazë të ofrimit, të analizojë cilësinë e shërbimeve të ofruara dhe të mbajë kontabilitet të detajuar të çdo porosie hyrëse dhe të përfunduar. Softueri që ne ofrojmë ofron një gamë të gjerë mjetesh për sistemimin e të gjitha fushave të biznesit, nga mirëmbajtja dhe përditësimi i bazës së të dhënave deri tek zhvillimi i planeve financiare për të ardhmen; por detyra kryesore që zgjidh ky sistem është kontabilizimi i porosive dhe dërgesave. Dorëzimi i mallrave kërkon një proces të kujdesshëm koordinimi dhe gjurmimi në kohë reale për të ndryshuar shpejt rrugët dhe për të marrë të gjitha masat e nevojshme për të përmbushur porositë në përputhje me datat e planifikuara. Kështu, sistemi i kontabilitetit kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve, konvertimin e lartë të kërkesave të klientëve, zgjerimin dhe zhvillimin e biznesit dhe, natyrisht, marrjen e të ardhurave vazhdimisht të larta.

Softueri USU ndryshon nga sistemet e ngjashme në lehtësinë dhe shpejtësinë e punës në të, strukturën vizuale dhe ndërfaqen. Programi i kontabilitetit është i ndarë në tre blloqe kryesore, secila prej të cilave kryen detyrën e vet dhe është e ndërlidhur me të tjerët. Seksioni Referencat është një bibliotekë e të dhënave që përditësohet dhe plotësohet vazhdimisht nga përdoruesit. Ai ruan informacione për zërat financiarë dhe llogaritë bankare, kontaktet e punonjësve dhe klientëve, të dhënat e degëve, gamën e shërbimeve dhe kostot, oraret e fluturimeve dhe përshkrimet e rrugëve. Seksioni Modulet është ai kryesori dhe është një hapësirë pune për regjistrimin e porosive të reja për dorëzim dhe monitorimin e porosive në vazhdim. Çdo porosi përmban informacione për dërguesin dhe marrësin, subjektin e dorëzimit, dimensionet, kostot, kontraktorin, llogaritjen e kostove dhe çmimet. Në të njëjtën kohë, programi kryen funksionin e plotësimit automatik të fletë-marrjes dhe dorëzimit, si dhe printimin e çdo dokumenti shoqërues, gjë që e thjeshton punën dhe e bën atë shumë më efikas. Gjithashtu, çdo informacion rreth porosive mund të importohet dhe eksportohet nga sistemi në formatet e skedarëve MS Excel dhe MS Word. Duke planifikuar dërgesat e ardhshme, do të jetë më e lehtë për koordinatorët të kontrollojnë proceset e dërgesës së ngarkesave. Kështu, blloku i moduleve është një burim i vetëm i plotë pune për të gjitha departamentet. Seksioni i Raporteve ofron mundësi të shumta për kontabilitetin financiar dhe menaxherial përmes funksionit të gjenerimit të raporteve të ndryshme për çdo periudhë të caktuar. Menaxhmenti i kompanisë do të jetë në gjendje në çdo kohë të ngarkojë informacion analitik në lidhje me dinamikën dhe strukturën e të ardhurave, shkallën e rritjes së fitimit dhe përfitueshmërinë e kompanisë. Çdo informacion financiar mund të vizualizohet në formën e grafikëve dhe diagrameve.

Një sistem kontabiliteti i porosisë së dërgesës është i nevojshëm që shërbimi korrier të gjurmojë cilësinë e ekzekutimit të porosisë, të kryejë çdo fazë të transportit, të kontrollojë arsyeshmërinë e të gjitha kostove të bëra, të kontrollojë përputhjen e treguesve të të ardhurave aktuale me ato të planifikuara, etj. Blini Kontabilitetin Universal Softuer sistemik për punë efektive dhe efikase!

Softueri i shërbimit korrier ju lejon të përballoni lehtësisht një gamë të gjerë detyrash dhe të përpunoni shumë informacione për porositë.

Kontabiliteti i dorëzimit duke përdorur programin USU do t'ju lejojë të gjurmoni shpejt përmbushjen e porosive dhe të ndërtoni në mënyrë optimale një rrugë korrieri.

Programi i dorëzimit ju lejon të mbani gjurmët e përmbushjes së porosive, si dhe të gjurmoni treguesit e përgjithshëm financiarë për të gjithë kompaninë.

Me kontabilitetin operacional për porositë dhe kontabilitetin e përgjithshëm në kompaninë e dërgesave, programi i dorëzimit do të ndihmojë.

Automatizimi i një shërbimi korrier, përfshirë edhe për bizneset e vogla, mund të sjellë fitime të konsiderueshme duke optimizuar proceset e dorëzimit dhe duke ulur kostot.

Programi për dërgimin e mallrave ju lejon të monitoroni shpejt ekzekutimin e porosive si brenda shërbimit korrier ashtu edhe në logjistikën midis qyteteve.

Programi i korrierit do t'ju lejojë të optimizoni rrugët e dorëzimit dhe të kurseni kohën e udhëtimit, duke rritur kështu fitimet.

Mbani gjurmët e dorëzimit të mallrave duke përdorur një zgjidhje profesionale nga USU, e cila ka funksionalitet dhe raportim të gjerë.

Automatizimi i dorëzimit i ekzekutuar me kompetencë ju lejon të optimizoni punën e korrierëve, duke kursyer burime dhe para.

Nëse një kompani kërkon kontabilitet për shërbimet e dorëzimit, atëherë zgjidhja më e mirë mund të jetë softueri nga USU, i cili ka funksionalitet të avancuar dhe raportim të gjerë.

Kontabiliteti i plotë i shërbimit të korrierit pa probleme dhe telashe do të ofrohet nga softueri i kompanisë USU me funksionalitet të madh dhe shumë veçori shtesë.

Mirëmbajtja e plotë e bazës së klientëve me tregues të kontakteve, takimeve dhe ngjarjeve, dërgimi i njoftimeve për zbritje dhe ngjarje të tjera.

Dërgimi i klientëve të njoftimeve individuale në lidhje me statusin dhe përmbushjen e porosisë, si dhe kujtime për nevojën për të paguar.

Menaxhimi dhe rregullimi i borxhit, marrja në kohë e fondeve nga klientët, parandalimi i situatës së deficitit financiar.

Analiza e fuqisë blerëse të klientëve duke gjeneruar një raport mbi faturën mesatare, si dhe duke marrë parasysh ecurinë financiare të çdo dite pune.

Sistemi ka mjete marketingu për gypin e shitjeve për krahasimin e treguesve të numrit të ofertave të dorëzimit të bëra, klientëve që kanë kontaktuar dhe dërgesave të përfunduara në fakt.

Vëmendje e veçantë i kushtohet marrjes parasysh të treguesve më të rëndësishëm financiarë të kthimit të biznesit, vlerësimit të dinamikës së fitimit dhe vlerave të tij të mundshme, analizimit të përfitimit dhe perspektivave të zhvillimit.

Është i përshtatshëm për të kryer punën e ndërlidhur të të gjitha departamenteve në një platformë të vetme pune me një procedurë pune dhe organizim të proceseve.

Porositë kalojnë në procedurën e miratimit elektronik, gjë që përshpejton ndjeshëm transportin.

Kontabiliteti i listës së pagave kryhet duke automatizuar llogaritjet e punës me pjesë dhe pagat e përqindjes, gjë që ndihmon në eliminimin e rasteve të gabimeve.

Mundësi të shumta për një parashikim financiar efektiv, duke marrë parasysh statistikat e periudhave të kaluara dhe formimin e planeve të biznesit.

Rrugët e dorëzimit mund të ndryshohen gjatë transportit nëse është e nevojshme.

Auditimi i performancës së personelit duke marrë parasysh përdorimin e kohës së punës dhe shpejtësinë e realizimit të detyrave të caktuara.

Sistemi ju lejon të bashkëngjitni çdo bashkëngjitje dhe t'i dërgoni ato me email.

Konfigurime të ndryshme të programit janë të mundshme për të përmbushur të gjitha kërkesat dhe proceset e brendshme të organizatës për shkak të fleksibilitetit të cilësimeve.

Kontabilizimi i të ardhurave të marra në kuadrin e zërave të të ardhurave bën të mundur identifikimin e fushave më premtuese të zhvillimit.