Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për shpërndarjen e ushqimit
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 93
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për shpërndarjen e ushqimit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Kontabiliteti për shpërndarjen e ushqimit
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porosit një kontabilitet për dërgimin e ushqimit


Zhvillimi i biznesit të kompanive të furnizimit me ushqim dhe ujë bazohet në efikasitetin dhe automatizimin e të gjitha proceseve të punës. Shërbimet korriere duhet të sistemojnë aktivitetet e tyre për një ecuri të qartë dhe të mirëkoordinuar të punës dhe forcimin e avantazheve konkurruese në treg. Sa më e lartë të jetë shpejtësia me të cilën shpërndahen ushqimi dhe uji, aq më shumë vlerësime dhe ndjekje pozitive do të marrë kompania. Prandaj, llogaritja e shpërndarjes së ushqimit kërkon përdorimin e softuerit që do të maksimizojë efikasitetin e përpunimit dhe zbatimit të porosive dhe, në përputhje me rrethanat, shumën e fitimit. Zgjidhja më e mirë për këtë problem do të jetë blerja e programit të Sistemit Universal të Kontabilitetit, i zhvilluar në përputhje me specifikat e proceseve të kompanive korriere. Softueri që ne ofrojmë mund të zëvendësojë lehtësisht aplikacione të tjera dhe t'ju lejojë të organizoni të gjitha fushat e punës në mënyrën më efikase. Punonjësit e shërbimit tuaj të dorëzimit do të jenë në gjendje jo vetëm të formojnë porosi dhe të monitorojnë ekzekutimin e tyre, por edhe të mbajnë regjistrime të personelit dhe kontabilitetit, të gjenerojnë dokumente, të përditësojnë bazën e të dhënave, të hartojnë raporte analitike dhe shumë më tepër.

Struktura e softuerit USU është e ndarë në tre blloqe për zgjidhjen sekuenciale të një numri të caktuar detyrash. Seksioni Referencat është i nevojshëm për të formuar një burim informacioni universal: përdoruesit e programit futin një sërë shërbimesh, rrugësh, artikujsh kontabël, mallra dhe materiale, informacione rreth degëve dhe punonjësve. Fleksibiliteti i cilësimeve të sistemit ju lejon të punoni me çdo kategori ushqimesh dhe uji, në mënyrë që të zgjeroni vazhdimisht gamën tuaj të asortimentit. Përveç kësaj, ndërsa të dhënat përditësohen, punonjësit tuaj do të jenë në gjendje të përditësojnë kredencialet, kështu që ju mund të mbani gjurmët e dërgesës së ujit, materialeve përkatëse dhe çdo mall. Në seksionin Modulet, menaxhohen të gjitha fushat e aktivitetit: këtu regjistroni porositë e dorëzimit, përcaktoni të gjithë parametrat e nevojshëm, llogaritni kostot dhe gjeneroni çmime në një mënyrë të automatizuar. Përdoruesit mund të fusin manualisht çdo artikull si artikull dërgese. Pas përpunimit të të dhënave, sistemi gjeneron formularët e faturave dhe fletëve të dorëzimit me funksion të plotësimit automatik të fushave për lëshimin e tyre te korrierët. Dorëzimi i çdo porosie ushqimore gjurmohet duke përdorur një status dhe një shenjë specifike me ngjyra, e cila thjeshton shumë procesin e monitorimit të shumë shërbimeve të kryera njëkohësisht. Sistemi regjistron faktin e marrjes së pagesës për ushqimin dhe ujin e dorëzuar në mënyrë që të kontrollojë marrjen e fondeve në vëllimet e llogaritura. Seksioni i Raporteve kërkohet për të analizuar rezultatet financiare të shërbimit të korrierit. Ju mund, pa shpenzime të konsiderueshme të kohës së punës, të shkarkoni raporte financiare dhe të menaxhimit për çdo periudhë të caktuar, në mënyrë që të analizoni dinamikën dhe strukturën e kompleksit të treguesve të aktiviteteve financiare dhe ekonomike të kompanisë: të ardhurat, shpenzimet, fitimin dhe përfitimin. Informacioni me interes do të paraqitet qartë në diagrame, grafikë dhe tabela të strukturuara, dhe falë automatizimit të llogaritjeve, nuk do të duhet të dyshoni në korrektësinë e të dhënave të përdorura për të vlerësuar gjendjen financiare të organizatës.

Përveç kësaj, sistemi i kontabilitetit të shpërndarjes së ushqimit i zhvilluar nga ne ka funksionalitetin për të kryer një auditim të personelit, për të zhvilluar marrëdhënie me klientët dhe për të kryer aktivitetet e magazinës. Kështu, softueri USU ndihmon në optimizimin e proceseve të ndryshme për të forcuar në mënyrë efektive pozicionin në tregun shumë konkurrues të shërbimeve të korrierëve!

Softueri i shërbimit korrier ju lejon të përballoni lehtësisht një gamë të gjerë detyrash dhe të përpunoni shumë informacione për porositë.

Programi për dërgimin e mallrave ju lejon të monitoroni shpejt ekzekutimin e porosive si brenda shërbimit korrier ashtu edhe në logjistikën midis qyteteve.

Programi i dorëzimit ju lejon të mbani gjurmët e përmbushjes së porosive, si dhe të gjurmoni treguesit e përgjithshëm financiarë për të gjithë kompaninë.

Mbani gjurmët e dorëzimit të mallrave duke përdorur një zgjidhje profesionale nga USU, e cila ka funksionalitet dhe raportim të gjerë.

Kontabiliteti i dorëzimit duke përdorur programin USU do t'ju lejojë të gjurmoni shpejt përmbushjen e porosive dhe të ndërtoni në mënyrë optimale një rrugë korrieri.

Automatizimi i një shërbimi korrier, përfshirë edhe për bizneset e vogla, mund të sjellë fitime të konsiderueshme duke optimizuar proceset e dorëzimit dhe duke ulur kostot.

Nëse një kompani kërkon kontabilitet për shërbimet e dorëzimit, atëherë zgjidhja më e mirë mund të jetë softueri nga USU, i cili ka funksionalitet të avancuar dhe raportim të gjerë.

Programi i korrierit do t'ju lejojë të optimizoni rrugët e dorëzimit dhe të kurseni kohën e udhëtimit, duke rritur kështu fitimet.

Automatizimi i dorëzimit i ekzekutuar me kompetencë ju lejon të optimizoni punën e korrierëve, duke kursyer burime dhe para.

Me kontabilitetin operacional për porositë dhe kontabilitetin e përgjithshëm në kompaninë e dërgesave, programi i dorëzimit do të ndihmojë.

Kontabiliteti i plotë i shërbimit të korrierit pa probleme dhe telashe do të ofrohet nga softueri i kompanisë USU me funksionalitet të madh dhe shumë veçori shtesë.

Programi USU ofron shërbime të tilla të përshtatshme si informimi i klientëve për statusin e një porosie, si dhe dërgimi i njoftimeve për zbritjet dhe ngjarjet e tjera.

Mund të shikoni aktivitetin e rimbushjes së bazës së klientëve, si dhe të shikoni arsyet e refuzimeve nga shërbimet e ofruara.

Duke punuar me sistemin tonë kompjuterik, ju do të jeni në gjendje të mbani shënime për shërbimet e korrierit, përfshirë për klientët e mëdhenj - për shembull, furnizimin me dërgesa uji në zyra dhe qendra biznesi.

Përdoruesit mund të punojnë me skedarë të ndryshëm, të importojnë dhe eksportojnë informacione në formatet MS Excel dhe MS Word, të vendosin çdo plan tarifor.

Punonjësit tuaj do të kenë mundësinë të formojnë shpejt dokumentet e nevojshme dhe printimin e tyre të mëvonshëm në letrën zyrtare të kompanisë me vendosjen automatike të kërkesave.

Nëse është e nevojshme, mund të shkarkoni një raport për të gjitha mallrat e dorëzuara në kontekstin e korrierëve për të vlerësuar efektivitetin dhe shpejtësinë e punonjësve.

Konfigurimi i softuerit mund të personalizohet sipas karakteristikave dhe kërkesave të organizatës suaj të veçantë, duke ofruar zgjidhje individuale për problemet ekzistuese.

Menaxhmenti i kompanisë do të ketë akses për të kontrolluar performancën e punonjësve të detyrave të tyre dhe për të analizuar efektivitetin e zgjidhjes së detyrave të caktuara për të kontrolluar cilësinë e shërbimeve dhe për të zhvilluar masa për të motivuar dhe shpërblyer personelin.

Për të zbatuar strategjitë e marketingut, do t'ju jepet mundësia të vlerësoni efektivitetin e llojeve të ndryshme të reklamave në drejtim të tërheqjes së klientëve.

Ju mund të krahasoni numrin e telefonatave të marra, rikujtesat e bëra dhe sasinë e punës së kryer në të vërtetë për të vlerësuar pjesën potenciale dhe të zënë të tregut.

Analiza e kostos dhe vlerësimi i fizibilitetit të tyre do të identifikojë dhe përjashtojë kostot e paarsyeshme dhe në këtë mënyrë do të optimizojë strukturën e kostos.

Një vlerësim i fuqisë blerëse të klientit mund t'ju ndihmojë të gjeneroni kuota çmimesh tërheqëse për klientët tuaj dhe të përmirësoni avantazhin tuaj konkurrues.

Një paraqitje vizuale e të dhënave mbi strukturën dhe dinamikën e treguesve financiarë kontribuon në kontabilitetin efektiv të menaxhimit dhe kontrollin mbi përputhshmërinë e vlerave aktuale me ato të planifikuara.

Menaxhmenti i kompanisë do të ketë akses jo vetëm në rregullimin e zbatimit të planeve të biznesit, por edhe për të parashikuar gjendjen financiare të kompanisë në të ardhmen.

Nëse është e nevojshme, mbështetja teknike e specialistëve tanë është e mundur, e kryer nga distanca.