Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për një organizatë të dorëzimit
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 867
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për një organizatë të dorëzimit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për një organizatë të dorëzimit

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Zhvillimi i zhvillimit të informacionit në botën moderne nuk qëndron ende. Çdo vit, teknologjia më e fundit shfaqet për të ndihmuar organizatat të kryejnë biznes. Falë automatizimit të proceseve të biznesit, të gjithë treguesit janë optimizuar. Kontabiliteti për organizimin e dorëzimit kryhet duke përdorur një program të veçantë.

Sistemi universal i kontabilitetit supozon përdorim në çdo ndërmarrje, pavarësisht nga madhësia e objekteve të prodhimit dhe profili i punës. Shërbimet e menaxhimit të dërgesave mbahen vazhdimisht në rend kronologjik. Çdo transaksion gjenerohet në kohë reale. Përcaktohet personi përgjegjës dhe caktohet një numër serial.

Në llogaritjen e shpërndarjes së organizatave korriere, është e nevojshme t'i kushtohet vëmendje e madhe metodës së transportit të mallrave. Prania e automjetit tuaj në kompani kërkon kontroll të kujdesshëm. Është e nevojshme të kryhen masa për të ruajtur gjendjen teknike, si dhe, nëse është e nevojshme, punë riparimi.

Shërbimi i dorëzimit është një proces shumë i përgjegjshëm. Është e nevojshme të ruhen pronat tregtare dhe të kontrollohet përmbajtja gjatë gjithë udhëtimit. Paketimi i saktë i mallrave luan një rol të rëndësishëm, kështu që ju duhet të jepni informacion shtesë kur lidhni një kontratë. Duke përdorur shabllone të dokumenteve standarde, procesi i plotësimit të dokumentacionit kërkon kohë minimale. Edhe një specialist fillestar në shërbimet e organizimit të shpërndarjes së mallrave mund të përballojë një detyrë të tillë.

Programi i Sistemit Universal të Kontabilitetit ka shumë seksione të ndryshme që një kompani mund të zgjedhë për aktivitetet e saj. Shërbimet e dorëzimit janë duke u përmirësuar vazhdimisht. Cilësia po rritet dhe, në përputhje me rrethanat, kërkesa po rritet, kështu që futja e konfigurimeve moderne është thjesht e nevojshme.

Të gjitha organizatat përpiqen të maksimizojnë fitimet e tyre. Pas çdo periudhe raportimi, ata analizojnë gjendjen e treguesve financiarë që ndihmojnë në marrjen e vendimeve të menaxhimit. Në takim u diskutuan qëllimet strategjike dhe detyrat taktike. Nëse është e nevojshme, ndryshimet regjistrohen në politikën e kontabilitetit.

Kontabiliteti i shërbimeve për organizimin e shpërndarjes kalon në një mënyrë të automatizuar për të shmangur ndërprerjet e mundshme në punën e punonjësve. Optimizimi i proceseve duke përdorur një program të specializuar ju lejon të monitoroni çdo operacion, si dhe të siguroni një raport për çdo periudhë të zgjedhur. Falë funksionit të renditjes dhe përzgjedhjes, mund të bëni një kërkesë sipas kritereve dhe të nënvizoni, për shembull, një depo ose një klient.

Sistemi universal i kontabilitetit përmban strukturën më të rëndësishme, e cila përfshin zhvillimin e plotë të aktiviteteve ekonomike. Asistenti elektronik i integruar dhe mbështetja teknike do t'ju ndihmojnë nëse keni ndonjë pyetje. Grafikët e veçantë, klasifikuesit dhe librat e referencës ju lejojnë të krijoni operacione tipike në një format të përshtatshëm. Zhvilluesit janë siguruar që puna në program të jetë e përshtatshme dhe e këndshme gjatë përdorimit.

Programi për dërgimin e mallrave ju lejon të monitoroni shpejt ekzekutimin e porosive si brenda shërbimit korrier ashtu edhe në logjistikën midis qyteteve.

Programi i dorëzimit ju lejon të mbani gjurmët e përmbushjes së porosive, si dhe të gjurmoni treguesit e përgjithshëm financiarë për të gjithë kompaninë.

Softueri i shërbimit korrier ju lejon të përballoni lehtësisht një gamë të gjerë detyrash dhe të përpunoni shumë informacione për porositë.

Kontabiliteti i plotë i shërbimit të korrierit pa probleme dhe telashe do të ofrohet nga softueri i kompanisë USU me funksionalitet të madh dhe shumë veçori shtesë.

Me kontabilitetin operacional për porositë dhe kontabilitetin e përgjithshëm në kompaninë e dërgesave, programi i dorëzimit do të ndihmojë.

Automatizimi i dorëzimit i ekzekutuar me kompetencë ju lejon të optimizoni punën e korrierëve, duke kursyer burime dhe para.

Automatizimi i një shërbimi korrier, përfshirë edhe për bizneset e vogla, mund të sjellë fitime të konsiderueshme duke optimizuar proceset e dorëzimit dhe duke ulur kostot.

Kontabiliteti i dorëzimit duke përdorur programin USU do t'ju lejojë të gjurmoni shpejt përmbushjen e porosive dhe të ndërtoni në mënyrë optimale një rrugë korrieri.

Nëse një kompani kërkon kontabilitet për shërbimet e dorëzimit, atëherë zgjidhja më e mirë mund të jetë softueri nga USU, i cili ka funksionalitet të avancuar dhe raportim të gjerë.

Mbani gjurmët e dorëzimit të mallrave duke përdorur një zgjidhje profesionale nga USU, e cila ka funksionalitet dhe raportim të gjerë.

Programi i korrierit do t'ju lejojë të optimizoni rrugët e dorëzimit dhe të kurseni kohën e udhëtimit, duke rritur kështu fitimet.

Përdoret në çdo degë të ekonomisë.

Zbatimi në organizata të mëdha dhe të vogla.

Performancë e lartë.

Hyrja në sistem kryhet duke përdorur një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.

Krijimi i pakufizuar i depove, divizioneve, departamenteve dhe shërbimeve.

Krijimi i një kopje rezervë të sistemit të informacionit në server.

Libra dhe klasifikues aktualë të referencës.

Përditësimi në kohë i bazës së të dhënave.

Hartimi i planeve dhe planeve për afat të shkurtër dhe afatgjatë.

Shkëmbimi i informacionit me faqen e internetit të kompanisë.

Konsolidimi.

Përgatitja e raportimit kontabël dhe tatimor.

Kontabiliteti i personelit dhe pagave.

Marrja e inventarit.

Krahasimi i treguesve të planifikuar dhe aktual bazuar në rezultatet e menaxhimit.

Raporte, libra dhe revista të ndryshme.

Shpërndarja e automjeteve sipas karakteristikave të tyre.

Hartimi i vlerësimeve të kostos dhe vlerësimeve të buxhetit.

Përcaktimi i ngarkesës së punës.

Analiza e ofertës dhe kërkesës për shërbime.

Llogaritja e kostos së shërbimeve.

Pagesa duke përdorur terminalet e pagesave.

Kontabiliteti për dërgimin e mallrave.

Identifikimi i pagesave të vonuara.

Ndjekja e transaksioneve në kohë reale.

Dalja e të dhënave në ekranin e madh.

Shpërndarja e SMS dhe letra në e-mail.

Identifikimi dhe korrigjimi i martesës.

Vlerësimi i cilësisë së shërbimeve të ofruara.

Asistent elektronik i integruar.

Modelet e formularëve standardë të dokumenteve të ndryshme me logon dhe detajet e kompanisë.

Baza e unifikuar e furnitorëve dhe klientëve.

Kontabiliteti për punë riparimi dhe inspektime, nëse ka një njësi të veçantë.

Automatizimi i plotë i aktiviteteve.

Optimizimi i proceseve të biznesit.

Deklaratat e pajtimit.

Kontrolli i pasqyrës bankare.

Dizajn i ndritshëm.

Ndërfaqe moderne miqësore për përdoruesit.