Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për dërgimin e materialeve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 784
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për dërgimin e materialeve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për dërgimin e materialeve

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Sistemi Universal i Kontabilitetit është një program që mund të përshtatet me çdo prodhim dhe biznes, të ndërveprojë me një sërë pajisjesh dhe të importojë të dhëna nga lloje të ndryshme bazash informacioni. Ju gjithashtu mund të transferoni informacione nga USU në burimin tuaj të internetit, për shembull, në mënyrë që klienti të dijë se në cilën fazë është transporti i ngarkesës së tij. Me një shërbim të tillë, baza e klientëve do të rritet çdo ditë. Nëse biznesi juaj është i specializuar në logjistikën ose transportin e mallrave, atëherë USU është një program i krijuar posaçërisht për ju. Aplikacioni është i përshtatshëm si për dërgimin e korrierit ashtu edhe për kontabilitetin e dërgesës së materialit. Meqenëse kontabiliteti i dorëzimit të materialeve është një komponent i rëndësishëm i transportit të mallrave në ndërmarrje. Dhe kërkon monitorim të kujdesshëm për të përmirësuar cilësinë e shërbimit ndaj klientit në sektorin e shërbimeve. Kur zgjidhni softuer për biznesin tuaj, duhet të merrni parasysh qëllimet që po ndiqni. Programuesit tanë kanë investuar në USU të gjitha funksionet e nevojshme të nevojshme për funksionimin normal të një organizate në fushën e kontabilitetit për shërbimet për dërgimin e materialeve. Dhe nëse nuk e gjeni funksionin që ju nevojitet, ne do të jemi të lumtur ta shtojmë atë në Sistemin Universal të Kontabilitetit. Gjithashtu, programuesit tanë ofrojnë mbështetje në të gjitha fazat e zbatimit të softuerit. Dhe mund të njiheni me funksionalitetin standard të softuerit më poshtë në faqe duke shkarkuar versionin e tij demo.

Kontabiliteti i shërbimeve për dorëzimin e materialeve ndikon në nuanca të tilla si: llogaritja e automjeteve dhe drejtuesve, kostot e transportit të materialeve, llogaritja e kohës dhe rrugëve të dorëzimit, si dhe llogaritja e magazinës dhe produkteve për to. Siç u përmend më lart, Sistemi Universal i Kontabilitetit është një program universal që mund të menaxhojë jo vetëm shpërndarjen, por edhe të marrë parasysh të gjitha aspektet e ruajtjes dhe kontabilitetit të materialit në magazinë. USU do të shfaqë çfarë materiali dhe në çfarë sasie ruhet në magazinë, aplikacioni do të marrë parasysh të gjitha mungesat dhe do të shfaqë tepricën. Kjo është e nevojshme për kontrollin e plotë të biznesit tuaj të kontabilitetit të shpërndarjes së materialeve. Duke ndërvepruar me pajisjet tregtare, pa vështirësi, drejtpërdrejt, mund të merrni informacion për gjithçka që ruhet në magazinë. Tani nuk keni nevojë të shpenzoni të gjithë energjinë tuaj dhe disa ditë në inventar. Duke lexuar kodet, USU do të kryejë një inventar brenda një kohe të shkurtër. Është një mjet i domosdoshëm në prodhimin tuaj, me të cilin do të kurseni kohë dhe para.

USU funksionon si një sistem CRM, që do të thotë se do ta bëjë komunikimin midis jush dhe klientëve tuaj sa më komod dhe informues. Me marrjen e aplikacioneve për dorëzimin e materialeve, ju futni të dhënat e nevojshme në softuer për përpunimin e mëtejshëm të informacionit. Çdo punonjës do të jetë në dijeni të një porosie të re, pasi dritaret kërcyese do ta informojnë atë për të. Ju gjithashtu mund të dalloni të drejtat e hyrjes në mënyrë që punonjësi të mos shohë informacione të panevojshme dhe të angazhohet vetëm në detyrat e tij personale. Programi është i lehtë për t'u përdorur, duke e zbatuar atë në organizatën tuaj, secili punonjës do të kuptojë shpejt se çfarë është. Ndërfaqe e thjeshtë dhe plot ngjyra, menu e përshtatshme dhe informuese - gjithçka është bërë për punë të rehatshme me softuerin tonë. Sistemi Universal i Kontabilitetit dhe kontabiliteti për shërbimet e dorëzimit të materialeve do të bëhen të domosdoshme në organizimin e transportit dhe dërgesës së mallrave. Programi ynë do ta çojë biznesin tuaj në një nivel të ri më të lartë përfitimi dhe popullariteti në fushën e tij të veprimtarisë.

Softueri i shërbimit korrier ju lejon të përballoni lehtësisht një gamë të gjerë detyrash dhe të përpunoni shumë informacione për porositë.

Automatizimi i një shërbimi korrier, përfshirë edhe për bizneset e vogla, mund të sjellë fitime të konsiderueshme duke optimizuar proceset e dorëzimit dhe duke ulur kostot.

Nëse një kompani kërkon kontabilitet për shërbimet e dorëzimit, atëherë zgjidhja më e mirë mund të jetë softueri nga USU, i cili ka funksionalitet të avancuar dhe raportim të gjerë.

Programi për dërgimin e mallrave ju lejon të monitoroni shpejt ekzekutimin e porosive si brenda shërbimit korrier ashtu edhe në logjistikën midis qyteteve.

Mbani gjurmët e dorëzimit të mallrave duke përdorur një zgjidhje profesionale nga USU, e cila ka funksionalitet dhe raportim të gjerë.

Kontabiliteti i plotë i shërbimit të korrierit pa probleme dhe telashe do të ofrohet nga softueri i kompanisë USU me funksionalitet të madh dhe shumë veçori shtesë.

Me kontabilitetin operacional për porositë dhe kontabilitetin e përgjithshëm në kompaninë e dërgesave, programi i dorëzimit do të ndihmojë.

Programi i dorëzimit ju lejon të mbani gjurmët e përmbushjes së porosive, si dhe të gjurmoni treguesit e përgjithshëm financiarë për të gjithë kompaninë.

Automatizimi i dorëzimit i ekzekutuar me kompetencë ju lejon të optimizoni punën e korrierëve, duke kursyer burime dhe para.

Kontabiliteti i dorëzimit duke përdorur programin USU do t'ju lejojë të gjurmoni shpejt përmbushjen e porosive dhe të ndërtoni në mënyrë optimale një rrugë korrieri.

Programi i korrierit do t'ju lejojë të optimizoni rrugët e dorëzimit dhe të kurseni kohën e udhëtimit, duke rritur kështu fitimet.

Ndërfaqe e thjeshtë dhe plot ngjyra, menu e përshtatshme dhe informuese - gjithçka është bërë për punë të rehatshme me softuerin tonë.

Sistemi Universal i Kontabilitetit është një program që mund të përshtatet me çdo biznes prodhimi dhe shërbimi, të ndërveprojë me një sërë pajisjesh.

Ju mund të transferoni informacion nga aplikacioni në burimin tuaj të internetit, për shembull, në mënyrë që klienti të dijë se në cilën fazë transportohet ngarkesa e tij.

Nëse biznesi juaj është i specializuar në logjistikë ose transport mallrash, atëherë USU është një aplikacion i krijuar posaçërisht për ju. Aplikacioni është i përshtatshëm si për dërgimin me korrier ashtu edhe për dërgimin e materialeve.

Sistemi Universal i Kontabilitetit do të bëhet asistent i pazëvendësueshëm në ofrimin e shërbimeve logjistike.

Programuesit tanë kanë investuar në softuer të gjitha funksionet e nevojshme të nevojshme për funksionimin normal të organizatës në fushën e kontabilitetit për dërgimin e materialeve. Dhe nëse nuk e gjeni funksionin që ju nevojitet, ne do të jemi të lumtur ta shtojmë atë në Sistemin Universal të Kontabilitetit.

Softueri do të shfaqë: çfarë materiali dhe në çfarë sasie ruhet në magazinë, aplikacioni do të marrë parasysh të gjitha mungesat dhe do të shfaqë tepricën.

Softueri ndërvepron me pajisjet tregtare, në këtë mënyrë ju mund të merrni informacion për gjithçka që ruhet në magazinë. Duke lexuar kodet, USU do të kryejë një inventar brenda një kohe të shkurtër.

Aplikacioni funksionon si një sistem CRM, që do të thotë se rezultati do të jetë sa më komod dhe informues. Shërbimet e cilësisë më të lartë sigurisht që do të kënaqin klientët.

Softueri përmban formularët e nevojshëm të printueshëm dhe opsionet e raportit.

Çdo punonjës do të jetë në dijeni të një porosie të re, pasi dritaret kërcyese do ta informojnë atë për të.

Ju mund të dalloni të drejtat e hyrjes në mënyrë që punonjësi të mos shohë informacione të panevojshme dhe të angazhohet vetëm në detyrat e tij personale.

Një ndërfaqe shumëngjyrëshe, një zgjedhje e dizajnit nga qindra tema parafjalëshe.

Hyni në aplikacion përmes një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi individual.

Programuesit tanë ofrojnë mbështetje në të gjitha fazat e zbatimit të softuerit.

Për t'u njohur me funksionet standarde të softuerit, mund të shkarkoni versionin demo më poshtë në faqe.