Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 954
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Menaxhimi i salloneve të bukurisë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Menaxhimi i salloneve të bukurisë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Urdhëroni një menaxhim të salloneve të bukurisë


Menaxhimi i salloneve të bukurisë është një nga proceset më të veçanta në aktivitetin njerëzor. Ashtu si në shumë kompani, ajo ka veçoritë e veta që ndikojnë në organizimin, menaxhimin, rrjedhën e punës dhe trajnimin e punonjësve. Programet e pasigurta të menaxhimit të salloneve të bukurisë (kryesisht programe të menaxhimit të studios, të cilat disa përpiqen t'i shkarkojnë falas nga interneti) shpesh shkaktojnë dështime, dhe mungesa e mbështetjes teknike cilësore çon në humbjen e të dhënave të mbledhura dhe të futura. Në të ardhmen, kjo shkakton mungesë kohe për punonjësit për të kryer kontrollin e cilësisë së sallonit, si dhe menaxhimin, materialin dhe kontabilitetin, menaxhimin e personelit dhe trajnimin në sallonin e bukurisë, etj. Zgjidhja dhe mjeti më i mirë për të optimizuar aktivitetin e Kompania juaj në këtë rast do të jetë automatizimi i menaxhimit të sallonit të bukurisë. Nëse kompania juaj është e interesuar të organizojë një sistem të menaxhimit me cilësi të lartë (në veçanti, sistemin e menaxhimit të personelit dhe kontrollin mbi trajnimin e tyre), është e pamundur ta shkarkoni falas në Internet. Produkti më i mirë i softuerit që është në gjendje të përballojë këtë detyrë është programi i menaxhimit të sallonit të bukurisë USU-Soft, i cili ju ndihmon të zbatoni automatizimin e materialit, kontabilitetit, personelit dhe kontabilitetit të menaxhimit në sallonin e bukurisë, dhe përveç kësaj, për të ruajtur në kohë dhe kontrollin e cilësisë mbi sallonin e bukurisë, duke përdorur informacionin e marrë gjatë instalimit të programit tonë. Programi i menaxhimit të salloneve të bukurisë USU-Soft mund të personalizohet dhe përdoret me sukses nga një larmi ndërmarrjesh në industrinë e bukurisë: sallon bukurie, studio bukurie, sallon thonjsh, qendër spa dhe dhomë me diell, sallon masazhesh, etj. USU-Soft si një programi i menaxhimit të salloneve të bukurisë ka treguar se shkëlqehet në Kazakistan dhe vendet e tjera të CIS. Dallimi i madh midis programit të menaxhimit USU-Soft dhe produkteve të ngjashme të softuerit është thjeshtësia dhe lehtësia e tij e përdorimit. Funksioni ju lejon të analizoni të gjithë informacionin në lidhje me aktivitetin e sallonit tuaj është shumë i përshtatshëm.

Programi USU-Soft si një sallon bukurie është po aq i përshtatshëm për drejtorin, administratorin, masterin e sallonit të bukurisë dhe punonjësin e ri që i nënshtrohet trajnimit. Automatizimi i menaxhimit të sistemit lejon analizimin e situatës së tregut, vlerësimin e perspektivave të zhvillimit të kompanisë. Janë krijuar të gjitha llojet e raporteve për të ndihmuar menaxherin për ta bërë këtë. Softueri i menaxhimit të sallonit të bukurisë do të bëhet një ndihmës i domosdoshëm për menaxherin e sallonit të bukurisë në kontrollin e sallonit të bukurisë, pasi ofron informacion vizual për marrjen e vendimeve të ekuilibruara të menaxhimit (për shembull, për të zëvendësuar brendësinë, për të prezantuar një gamë të re shërbimesh, për të trajnuar stafin , etj.) në kohën më të shkurtër të mundshme. Me fjalë të tjera, sistemi i automatizimit dhe menaxhimit të një salloni bukurie ndihmon në përshpejtimin e përpunimit, si dhe të hyrjes dhe daljes së informacionit. Programi i menaxhimit ndihmon gjithashtu në analizimin e aktivitetit të sallonit të bukurisë, i cili liron kohën e punonjësve tuaj për të zgjidhur probleme të tjera (për trajnimin për të zotëruar një lloj të ri të aktivitetit për të zbatuar më tej këto aftësi dhe si rezultat, për të rritur konkurrencën e kompania juaj). Nëse keni një dyqan në sallonin tuaj të bukurisë, do të gjeni shumë karakteristika që janë të dobishme në punën tuaj. Moduli i menaxhimit që do të përdorni më shpesh është 'Shitjet'. Kur futni këtë modul, shihni një dritare të kërkimit të të dhënave. Kur ka shumë shënime, mund të përsosni kriteret tuaja të kërkimit për të optimizuar punën tuaj. Fusha 'Shitet data nga' do të shfaqë të gjitha shitjet duke filluar nga një datë e caktuar. Për ta bërë këtë, klikoni në shigjetën në këndin e djathtë të fushës bosh. Në dritaren që shfaqet, ju mund të zgjidhni një vit, muaj, datë ose të vendosni datën aktuale menjëherë duke përdorur funksionin 'Sot'. Fusha 'Data e shitjes në' ju lejon të shfaqni të gjitha shitjet në një datë të caktuar. Fusha 'Klient' ofron një kërkim për një person të caktuar. Për të zgjedhur një klient të veçantë, duhet të klikoni në simbolin me tre pika në këndin e djathtë të fushës. Pas kësaj, sistemi i menaxhimit hap automatikisht listën e bazës së të dhënave të klientit. Pas zgjedhjes së klientit të kërkuar, klikoni në butonin 'Zgjidh'. Pas kësaj, aplikacioni i menaxhimit kthehet automatikisht në dritaren e mëparshme të kërkimit. Punonjësi që ka bërë shitjen tregohet në fushën 'Shitet'. Ky punonjës mund të zgjidhet nga lista e personelit në bazën e të dhënave. Fusha 'Regjistruar' përdoret për kërkimin nga punonjësit që kanë regjistruar një shitje në softuer.

Cila është gjëja më e rëndësishme në çdo biznes që ofron shërbime? Shumë do të thonë se një qasje e sigurt ndaj menaxhimit, suksesi në konkurrencë në treg, aftësia për të tërhequr klientë. Padyshim, ajo luan një rol të rëndësishëm. Por akoma, gjëja më e rëndësishme janë klientët dhe specialistët e mirë. Këto janë dy përbërës, pa të cilët ekzistenca e suksesshme e një salloni bukurie është e pamundur. Shtë e nevojshme të tërheqni sa më shumë klientë të jetë e mundur, duke përdorur metoda të ndryshme të reklamimit, sisteme bonusesh, ulje dhe promovime. Programi ynë i menaxhimit të salloneve të bukurisë do t'ju ndihmojë në këtë, pasi ka një funksionalitet mbresëlënës. Sistemi i menaxhimit krijon një numër të madh të raporteve. Ju do të shihni se çfarë reklamimi funksionon dhe tërheq klientët dhe çfarë jo, në mënyrë që të mos shpenzoni para kot dhe t'i drejtoni ato në ato që i duhen biznesit tuaj. Ose ka një raport që tregon arsyet kryesore pse klientët largohen nga salloni juaj i bukurisë. Ju do të kuptoni pse po ndodh kjo, dhe në të ardhmen ju bëni gjithçka që është e mundur për ta parandaluar atë. Shtë e rëndësishme jo vetëm për të tërhequr klientë, por edhe për të mbajtur klientët e vjetër. Nëse kthehen në vizitorë VIP, ata bëhen një burim i besueshëm fondesh dhe sjellin fitimin më të qëndrueshëm. Shtë e rëndësishme të inkurajoni klientë të tillë që të vazhdojnë të jenë mysafirët tuaj të rregullt.