Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për përdorimin e indeve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 451
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për përdorimin e indeve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Kontabiliteti për përdorimin e indeve
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një llogari për përdorimin e indeve


Kontabiliteti i Tekstilit është një specifikim i klasës ndërkombëtare që shton indet në çdo gjuhë të huaj. Puna në atelie lidhet drejtpërdrejt me furnizimin dhe përdorimin e aksesorëve dhe indeve. Në industri, blerja e tyre kërkon llogaritjen e aplikacioneve sipas nevojës. Kryerja e kontrollit, duke marrë në konsideratë llojin e pajisjeve, konsideron rëndësinë e përdorimit të shërbimeve mbështetëse të sistemit. Struktura e përmirësuar e kontabilitetit siguron kontroll të konsiderueshëm mbi përdorimin e indeve. Menaxhimi në ofrimin e shërbimeve kombinon përdorimin e indeve në prodhim, shpenzimet e prodhimit të një produkti, duke organizuar një ditë pune të suksesshme. Krijuar, llogaritja e përdorimit të indeve justifikohet nga një program i arritshëm, i kuptueshëm, i pakomplikuar, i cili lejon cilësi të lartë të punës dhe shërbimit në nivelin e kërkuar. Për secilën porosi, ekziston një llogaritje e integruar e materialeve të konsumit; tregon se cilat aksesorë në çfarë sasie janë të nevojshme për qepje. USU ka pikat e forta të kërkuara në menaxhimin e indeve dhe përdorimin e materialeve të konsumit. Në industrinë e veshjeve, duke llogaritur përdorimin e të dhënave, duke krahasuar përdorimin e tyre, ne kursejmë kthimin e materialeve. Kontrolli i kostos dhe përdorimit të indeve është veçanërisht i rëndësishëm në prodhim. Programi zbaton shërbimet në rendin e kërkuar, duke kontrolluar ekzekutimin e tyre duke e çuar biznesin tuaj në nivelin tjetër. Kontabiliteti i magazinës së indeve automatizon pranimin dhe konsumimin e pëlhurave sipas dokumenteve fikse.

E gjithë lista e produkteve të magazinës është përfshirë në nomenklaturë, duke formuar qartë dokumentet e të gjitha shitjeve të produkteve. Ekzistojnë cilësimet e hyrjes së mallrave duke përfshirë të gjitha karakteristikat, madhësinë, sasinë, imazhin, numrin individual. Në çdo departament të ateliesë, ju mund të shihni raporte mbi depot, mbetjet e indeve, aksesorëve dhe produkteve të gatshme. Ju mund të formoni disponueshmërinë e mallrave për momentin, si dhe përdorimin e tyre në të ardhmen e afërt. Gjenerohet një raport i veçantë për indet e përdorura. Bazuar në vlerësimin e prodhimit, gjenerohet një raport i porosisë. Raporti përfshin: numrin e porosisë, emrin e produktit, ngjyrën, madhësinë, koston dhe sasinë. Kontabiliteti i përdorimit të indeve është një llogari e materialeve të përdorura dhe formimi i llojeve të ndryshme të raporteve. Me implementimin dhe prezantimin, sistemi i kontrollit është bërë më i lehtë dhe më i përshtatshëm për tu operuar. Duhet të theksohet se programi automatikisht llogarit gjithçka dhe zbulon gabimet në prodhim. Qasja në aplikacion parandalon personelin nga fshirja ose korrigjimi i dokumentacionit të rëndësishëm vetë. Kontabiliteti në atelie kryhet me qepje dhe ind të përdorur. Për të përfunduar biznesin, secili punonjës merr një pagë, e cila llogaritet duke përdorur sistemin. Për të përgatitur produktin, materiali shkruhet nga depoja. Në procesin e punës, nuk keni pse të futni manualisht sekuencën e veprimit, dhe indet e nevojshme, sistemi vetë rregullon gjithçka. Në disa raste, ju mund të bëni rregullime të pëlhurave ose rrobaqepësive. Porosia e klientit gjatë prodhimit regjistrohet në atelie sipas dokumenteve, kur të jetë gati, ajo dërgohet në magazinën e produkteve të gatshme. Punonjësi drejtohet nga pjesa e mbetur e mallrave si në depo ashtu edhe në atelie. Për secilën kërkesë, llogaritet kostoja e shërbimit. Të gjitha këto operacione janë automatizuar në një bazë të dhënash të vetme.

Më poshtë është një listë e shkurtër e veçorive të USU. Lista e mundësive mund të ndryshojë në varësi të konfigurimit të softuerit të zhvilluar.

Përdorimi i indeve regjistrohet automatikisht me një sistem kontrolli;

Formimi i pagave të punonjësve, duke marrë parasysh punën e bërë;

Furnizimi i prodhimit të pajisjeve regjistrohet me të dhënat e stoqeve, siç janë sasia, data, emri, furnizuesi;

Kur shtojmë një material në nomenklaturë, ne japim një përshkrim të plotë, kështu kemi një kërkim të shpejtë për një produkt nga cilido parametër;

Shënimet e dërgesave të shitjes së shërbimeve, faturat, çeqet, kontratat gjenerohen automatikisht nga sistemi, sipas të dhënave të plotësuara më parë për të gjitha normat;

Në raportet mbi produktin, tregon nëse artikujt ishin ruajtur ose pajisje defektive, këto produkte mund të automatizohen nga aplikimi, ose të shlyhen;

Softueri USU është formimi i raporteve mbi bilancin e artikujve;

Njoftimi në kohë i punonjësve për pajisjet shtesë, nëse punonjësi nuk është në vend, njoftimi vjen me SMS - mesazh;

USU ka njoftime moderne për klientët, të tilla si SMS - njoftim, postë zanore, postë elektronike;

Analiza e pajisjeve është përpiluar për artikullin i cili është më i preferueshëm dhe më i shitur, i cili është më pak i preferuar, dhe çfarë është më pak i shitur;

USU është një rritje e planifikuar, e qëndrueshme për sukses dhe kontroll efektiv i menaxhimit;

Prania e vendosjes së një zbritjeje të zbatimit të shërbimit, automatizon dokumentet e gatshme të rillogaritjes së saktë;

Shpërndan punonjësin më të mirë në varësi të sasisë dhe cilësisë së punës së kryer;

Aplikimi informon veprimin e çdo dite, duke siguruar produktivitet të lartë;

Baza e të dhënave ruan klientët për të gjithë periudhën e ekzistencës së ateliesë;

Sistemi siguron punën, krijimin, ruajtjen, përpunimin, përdorimin e informacionit të nevojshëm për të kaluarën dhe të tashmen;

Harton dhe shtyp çdo lloj raporti, në formën e diagrameve, grafikëve;

Moduli i punonjësve përmban të gjithë informacionin, titullin, të dhënat personale dhe datën e pranimit për pozicionin;

Seksioni i shitjeve mban llogaritjen e të gjitha shitjeve të shërbimeve të së kaluarës dhe të tashmes;

Çdo inventar i kryer regjistrohet në formën e një tabele, me emrin dhe sasinë;

USU përfshin shumë detyra të tjera të përdorimit në modulin e menaxhimit të cilësisë dhe zhvillimit të prodhimit.