Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për prodhimin e veshjeve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 519
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për prodhimin e veshjeve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Kontabiliteti për prodhimin e veshjeve
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një llogari për prodhimin e veshjeve


Në programin e kontabilitetit të prodhimit të veshjeve është e përshtatshme të punohet përmes internetit me një larmi të madhe të depove dhe departamenteve të ndryshme, të kontrollojë dhe të kryejë të gjitha lëvizjet e mallrave. Convenientshtë i përshtatshëm dhe i shpejtë për të llogaritur çështjen e pagave të pjesëve për punonjësit e prodhimit të veshjeve. Harrojeni për llogaritjet manuale dhe ndjejeni bukurinë e programit të kontabilitetit të prodhimit të veshjeve. Kontabilizimi i bilanceve të aksioneve, dorëzimi i ofertave për blerjen e materialeve dhe aksesorëve të caktuar që përfundojnë në kohë, si dhe inventari bëhen shumë të lehtë dhe të shpejtë; të dhënat për depot mbahen nga Softueri USU. Procesi i planifikimit të prodhimit të veshjeve deri në datën e montimit dhe dorëzimit të porosisë, prerjes dhe qepjes së produktit bëhet tepër i përshtatshëm. Procesi i llogaritjes së pëlhurave, aksesorëve dhe çdo elementi të nevojshëm për të krijuar një produkt bëhet i përshtatshëm. Më parë, duhej të llogaritni manualisht secilën pozicion të kërkuar për të krijuar një produkt.

Zbatimi kontabël i prodhimit të veshjeve automatikisht llogarit koston e një njësie të prodhimit. Për menaxhimin, nxjerrja e kostove është një proces shumë i rëndësishëm. Programi i kontabilitetit të prodhimit të veshjeve është në gjendje të llogarisë vlerësimin e kostos së produkteve të gatshme dhe të shkruajë në mënyrë të pavarur materialet e konsumit. Sistemi i kontabilitetit është bërë në një model origjinal, në të cilin ju kënaqeni duke punuar dhe ju pëlqen syri. Dërgimi i dokumenteve të ndryshme klientëve me email gjithashtu bëhet veprim shumë i përballueshëm dhe i shpejtë. Ju mund të krijoni një sistem të plotë të kontabilitetit të kontakteve dhe adresave të klientëve dhe punonjësve tuaj dhe brenda pak sekondash të gjeni të dhëna për çdo palë tjetër. Mundësia për të dërguar mesazhe në lidhje me ndryshimet e ndryshme në kompaninë tuaj të prodhimit të veshjeve bëhet e disponueshme, ndryshime në adresë ose kontakte, ulje, ardhja e produkteve të reja sezonale. Përdorni një listë postimesh zanore për të njoftuar klientët në lidhje me informacionin e rëndësishëm, gatishmërinë e porosisë, kushtet e pagesës dhe çdo gjë tjetër të rëndësishme.

Puna me teknologjinë më të fundit të kontabilitetit e bën reputacionin e prodhimit tuaj të veshjeve si sallonin më në modë dhe modern. Duke përdorur programin tonë të kontabilitetit të prodhimit të veshjeve, ju mund të kombinoni punën e departamenteve tuaja si një mekanizëm i plotë. Për të krijuar një galeri me punimet tuaja të përfunduara, duhet të bëni vetëm një foto duke përdorur një kamerë në internet; gjithashtu shfaqet gjatë shitjes.

Biznesi i prodhimit të veshjeve luan një rol të rëndësishëm në botën e sotme. Ne kalojmë shumë kohë duke u përpjekur të zgjedhim veshjen më të mirë për të qenë në gjendje të përshtatemi në shoqëri dhe situata, të cilat diktojnë se cila veshje duhet të përdoret. Si rezultat, ka shumë kompani që konkurrojnë në këtë sektor të tregut dhe përpiqen të sigurohen që kompania e tyre të dëgjohet dhe të vlerësohet. Sidoqoftë, kjo nuk është aq e lehtë në një konkurs kaq të ashpër. Për të qenë në gjendje të punojmë me sukses me reklama dhe marketing, është e nevojshme të vendosni një kontroll absolut në proceset e brendshme të organizatës. Vitalshtë jetike të sigurohemi, që gjithçka të ndodhë sipas një rendi të vendosur dhe që gjithçka të funksionojë sipas planit. E vetmja mënyrë fitimprurëse është futja e automatizimit. Programi më i mirë i kontabilitetit të prodhimit të veshjeve, siç kemi thënë tashmë, është aplikacioni USU-Soft. Isshtë zhvilluar nga programuesit më të mirë me përvojë dhe njohuri të madhe në fushën e programimit.

Me automatizimin, nuk keni nevojë t'i kushtoni vëmendje të rreptë kontrollit të stafit, mjeteve financiare, veshjeve etj., Pasi kontrollohet nga programi i kontabilitetit të prodhimit të veshjeve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të analizoni raportet që përgatiten nga softueri i kontabilitetit për çdo aspekt që ju nevojitet. Sidoqoftë, është e nevojshme të siguroheni që të gjithë punonjësit të fusin të dhëna të sakta në aplikim në kohën e duhur. Pa të është e pamundur të flasësh për rëndësinë e të dhënave të futura. Programi i kontabilitetit të prodhimit kontrollon edhe depot tuaja. Nëse ka disa materiale që do të mbarojnë, atëherë programi i kontabilitetit ju informon për nevojën për të bërë një porosi dhe ju dërgon një njoftim. E vetmja gjë që i mbetet punonjësit përgjegjës është të kontaktojë furnizuesin dhe të porosis materialet e nevojshme për të siguruar që procesi i prodhimit të veshjeve të jetë i pandërprerë. Siç e dimë, është shumë e rëndësishme. Vetëm disa orë joproduktive mund të nënkuptojnë humbje të mëdha.

Siç mund ta shihni nga kjo ese, USU-Soft në të vërtetë ka shumë mundësi të dobishme për t'ju ndihmuar të drejtoni me sukses çdo biznes. Ne ju ftojmë në një konsultë Skype me specialistët USU-Soft, ku mund të bëni pyetjet tuaja, të zgjidhni konfigurimin e aplikimit optimal të kompanisë tuaj dhe gjithashtu të merrni mundësinë për të shkarkuar një version bazë falas të softuerit i cili mund të testohet në tuajin kompani

Siç e dimë të gjithë, një udhëheqës i mirë gjithmonë e di se çfarë po ndodh në organizatën e tij ose të saj. Duket e padobishme të punësosh anëtarë të stafit shtesë të cilët do të kontrollonin të tjerët dhe të gjitha proceset. Muchshtë shumë më mirë të zgjedhësh një asistent automatizimi i cili mund të jetë i vetëdijshëm për gjithçka dhe të monitorojë gjithçka pa pushim. Kjo është ajo që teknologjitë moderne ofrojnë të përdorin. Pra, pse të refuzoni një mënyrë kaq të përparuar të monitorimit të biznesit tuaj? Sistemi i kontabilitetit USU-Soft është i dobishëm në shumë aspekte. Gjegjësisht, paratë tuaja llogariten dhe bëhen raporte speciale. Për më tepër, ju dini gjithçka në lidhje me reklamat dhe mund të zhvendosni rekursin financiar në kanalet e reklamave që funksionojnë vërtet. Në këtë mënyrë ju tërheq klientët tuaj duke përdorur strategjinë më efektive. Ajo që ne ofrojmë është vetëm një mjet. Përdoreni me mençuri dhe jini përpara konkurrentëve tuaj! Ne duam ta bëjmë organizatën tuaj më të mirë me anë të prezantimit të teknologjive të reja pa të cilat është pothuajse e pamundur të qëndrosh në treg këto ditë.