Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për një seminar qepjeje
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 301
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për një seminar qepjeje

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Kontabiliteti për një seminar qepjeje
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një llogari për një seminar qepjeje


Softueri ynë i kontabilitetit të seminarit të qepjes ju ndihmon të automatizoni menaxhimin e të gjitha proceseve në kompaninë tuaj. Me ndihmën e tij, ju mund të monitoroni mallrat nga momenti i blerjes së materialit deri në momentin e shitjes së tij te klienti dhe marrjen e fondeve, kontrollin e pagesave në të gjitha fushat dhe monitorimin e punës së personelit në secilën degë dhe në çdo pikë. Sistemi i llogaritjes së një seminari qepjeje përdoret nga punëtoritë e qepjes për të rritur fitimet duke llogaritur plotësisht kostot dhe duke mbajtur në minimum afatet e vona të porosive, blerjeve dhe pagesave bankare. Me sistemin e llogaritjes së një punishte qepjeje, ju mund të analizoni funksionimin e seminarit tuaj të qepjes dhe të identifikoni dobësitë në të për eliminimin pasues. Këta mund të jenë pagues, kreditorë dhe furnitorë të paskrupullt, si dhe punonjës që kanë nevojë për trajnim, etj.

Falë një aplikimi të tillë, ju mund të identifikoni praninë ose mungesën e vjedhjes në kompani dhe të llogaritni shpejt efikasitetin e secilit departament. Programi i kontabilitetit të një seminari qepjeje ju lejon të llogaritni të ardhurat e të gjithë kompanisë dhe secilës degë, departament dhe punonjës individual, të identifikoni fitimet dhe të llogaritni shpenzimet, kostot dhe taksat. Ky është një asistent i plotë që përfshin të gjitha bazat e të dhënave të mallrave, klientëve dhe financave në të njëjtën kohë, me të cilat mund të menaxhoni gjithçka menjëherë. Zbatimi ynë i një llogarie të punëtorisë së qepjes mund të funksionojë pa probleme me programet e tjera të punës. Duke përdorur softuerin, ju kaloni shumë më pak kohë në menaxhimin e pasurive ekzistuese dhe keni më shumë kohë për pushim, si dhe për krijimin dhe zhvillimin e projekteve të reja. Zgjedhja e sistemit të llogaritjes në një punëtori qepjeje nga Kompania USU, ju merrni një aplikim të plotë të biznesit tuaj me një ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive. Ndihmon për të thjeshtuar ndjeshëm procesin e menaxhimit të punëve të ndërmarrjes.

Ne e kuptojmë se sa e vështirë është për një sipërmarrës të mbajë kontroll të plotë mbi ndërmarrjen, të monitorojë çdo departament dhe të gjitha blerjet dhe shitjet, dhe për këtë arsye ne ju ofrojmë një aplikim modern të menaxhimit të kompanisë tuaj. Ju nuk keni pse të uleni dhe të kuptoni gjithçka me ditë; në programin e një kontabiliteti të një seminari qepjeje mund ta kuptoni atë brenda disa orësh. Punonjësit tanë do t'ju ndihmojnë për këtë. Ekziston një material special për demonstrim dhe trajnim - prezantim dhe video. Gjithçka përshkruhet në to në një mënyrë të hollësishme dhe të arritshme. Të gjitha rrjedhat e punës në programin e kontabilitetit të një kontrolli të punëtorisë së qepjes janë të organizuara në seksione, gjë që thjeshtëson shumë aksesin në informacionin e nevojshëm, në vend se ta kërkoni atë përmes një arkivi të përbashkët. Ne vazhdimisht jemi duke përmirësuar softuerin, duke zgjeruar aftësitë e tij dhe duke përmirësuar ndërfaqen për ta bërë më të lehtë për ju që të menaxhoni kompaninë tuaj. Pas blerjes së softuerit nga ne, gjithmonë mund të na kontaktoni për mirëmbajtje teknike.

Duke menaxhuar kontabilitetin në një seminar qepjeje duke përdorur programin e një kontabiliteti të një punishte qepjeje, ju jeni të sigurt për korrektësinë e materialeve të blera dhe orët e caktuara të punës për prodhimin e mallrave dhe, në përputhje me rrethanat, nuk keni frikë të humbni fitimin për shkak të një gabim në llogaritjet. Ju nuk keni nevojë të blini menjëherë programin e një kontabiliteti të një seminari qepjeje. Për t'u siguruar që është praktike, mund të përdorni provën demonstruese për t'u njohur me funksionalitetin dhe ndërfaqen e tij.

Një nga tiparet e jashtëzakonshme të aplikacionit tonë të përparuar është kontrolli i rreptë mbi të gjitha proceset që ndodhin në ndërmarrjen tuaj. Nëse keni shumë probleme në llogaritjen e fitimit dhe shpenzimeve, atëherë ka një lajm të mirë për ju, pasi aplikacioni gjithashtu mund të bëjë llogaritjen e saktë të hyrjeve dhe daljeve financiare. Kështu, ju do të dini se cilat janë shpenzimet tuaja. Kjo ju ndihmon të merrni vendimin e duhur për të siguruar zhvillim të qëndrueshëm të kompanisë tuaj. Për më tepër, softueri është i njohur për saktësinë e punës. Çdo gabim përjashtohet falë faktit se sistemi i kontabilitetit funksionon si mekanizëm i orës dhe siguron rregull në organizatën tuaj menjëherë pas ditëve të para të përdorimit të sistemit.

USU-Soft është siguruar që të jeni të kënaqur me parashikimet e aplikacionit. Ka shumë tema dhe ju mund të zgjidhni opsionin më të mirë për t'u siguruar punonjësve tuaj mjedisin më të mirë të punës. Përfitoni nga rasti dhe eksperimentoni me modelet për aq kohë sa ju nevojitet! Kur ka dyshime nëse sistemi është i duhuri për ju apo jo, atëherë mund të provoni versionin tonë demo falas. Mund ta përdorni për një kohë të kufizuar. Përveç kësaj, funksionet janë gjithashtu të kufizuara. Sidoqoftë, qëllimi i këtij versioni është t'ju tregojë mundësitë e softuerit, në mënyrë që të mendoni nëse do të merrni aplikacionin apo jo. Ne mund t'ju sigurojmë se ky version është më se i mjaftueshëm për ta kuptuar atë!

Kontabiliteti i një punishte qepjeje nuk është një detyrë e lehtë. Ka shumë procese që nuk mund të lihen të pakontrolluara. Sidoqoftë, ndërmarrja ka nevojë për shumë punëtorë për të kontrolluar të gjitha këto procese. Kjo nënkupton shpenzime shtesë dhe ulje të fitimit dhe efektivitetit. Kjo është arsyeja pse kaq shumë sipërmarrës preferojnë të fusin automatizimin në bizneset e tyre, pasi ka shumë përfitime. Para së gjithash, automatizimi siguron që të gjitha detyrat e mërzitshme monotone dhe ndonjëherë të vështira (për njerëzit) të kryhen në mënyrë të automatizuar pa asnjë gabim ose vonesë. Së dyti, ju mund t'i lironi punonjësit tuaj nga këto detyra dhe t'i lini të bëjnë diçka më të rëndësishme. Zhvendosja e tillë e burimeve të punës nuk mund të mos përfitojë nga biznesi juaj dhe të sjellë arritjet tuaja në një nivel të ri. Përveç kësaj, sistemi USU-Soft blihet vetëm një herë. Ne nuk kemi nevojë për pagesë mujore për përdorimin e aplikacionit tonë. Kjo është arsyeja pse ne jemi zgjedhur nga kaq shumë kompani në të gjithë botën!