Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Automatizimi i kontabilitetit të studios për qepje
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 328
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Automatizimi i kontabilitetit të studios për qepje

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Automatizimi i kontabilitetit të studios për qepje
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një automatizim të kontabilitetit të studios për qepje


Organizimi i një studio qepjeje është një proces kompleks, pasi që kontabiliteti i besueshëm, i plotë dhe i shpejtë i prodhimit është një pjesë e domosdoshme e të gjithë procesit organizativ nga fillimi në prodhim. Një studio qepjeje është një biznes specifik që kërkon një shpenzim të konsiderueshëm të burimeve: financiare, punës dhe materialit, dhe gjithashtu kërkon planifikim të kujdesshëm dhe organizim të qartë. Importantshtë e rëndësishme të kuptohet që automatizimi i kontabilitetit të një studio qepjeje duhet të fillojë me përgatitjen e plotë dhe studimin e thelluar të specifikave të këtij biznesi. Studioja e qepjes ofron mundësi të pafund për krijimtari dhe të ardhura të qëndrueshme. Për t'i bërë ballë konkurrencës, duhet të jeni në gjendje jo vetëm të gjeni pajisje dhe personel, por edhe të jeni kreativ në krijimin e produkteve. Dhe në mënyrë që asgjë të mos ju tërheqë plotësisht nga krijimtaria dhe në të njëjtën kohë gjithçka merret parasysh dhe asgjë nuk lihet jashtë, krijohet softueri ynë, i zhvilluar për punën e një studio qepjeje.

Vendosja e kontabilitetit të prodhimit kërkon profesionalizëm, sepse për ta bërë këtë është e nevojshme: për të siguruar rendin në studio, për të zhvilluar kërkesa dhe për të ndjekur rrjedhën kryesore të dokumentit, në bazë të së cilës formohen raporte financiare dhe materiale, kryhet një analizë e treguesve , ku e gjithë kjo merret parasysh në formën e organizatës së kontabilitetit - programi i automatizimit USU-Soft i studios së qepjes. Kur organizoni studiot e qepjes dhe bëni produkte, edhe teknologë dhe ekonomistë me përvojë jo gjithmonë arrijnë të parashikojnë të gjithë faktorët e prodhimit; megjithatë, gjatë kryerjes së automatizimit të kontabilitetit të studios së qepjes dhe përdorimit të USU-Soft, të gjithë faktorët e dalë mund të parashikohen. Në organizimin e punës së një studio qepjeje, është shumë e rëndësishme të sigurohet puna ritmike e të gjitha departamenteve, ngarkimi i tyre i unifikuar dhe ekzekutimi i programit të automatizimit, i cili gjithashtu sigurohet në aplikimin tonë.

Duke përdorur sistemin e kontabilitetit USU-Soft, ju mund të kontrolloni lehtësisht të gjitha proceset e prodhimit të qepjes, nga planifikimi deri te fitimi në bazë të një porosie të përfunduar. Gjithashtu, me ndihmën e programit të automatizimit të kontabilitetit të studios së qepjes, ju mund të shihni punën e secilit punonjës dhe, në përputhje me rrethanat, të rrisni prodhimin e seminarit tuaj, ju jeni në gjendje të motivoni punonjësit e dalluar me një çmim, dhe si ju di, motivimi është motori i përparimit. Dhe për të kontrolluar një pjesë të tillë vëllimore të kostove si ajo materiale, pasi që seminari ka një listë të madhe të lëndëve të para (pëlhura, pajisje), konsumi i të cilave ndikon në koston e secilit produkt dhe, në përputhje me rrethanat, fitimin. Dhe programi i automatizimit të kontabilitetit të studios së qepjes do t'ju njoftojë se depoja po mbaron materiale, falë të cilave atelieja juaj do të funksionojë normalisht dhe pa mungesën e joproduktive. Porositë e klientëve do të bëhen pa vonesë, për të cilën ju dhe klientët tuaj do të jeni të lumtur.

Në programin e automatizimit të organizimit të kontabilitetit të studios, ju mund të mbani një bazë të dhënash të klientëve, e cila ju lejon të shihni se cili klient ka bërë më shumë porosi. Bazuar në të dhënat e marra, ju mund t'u siguroni atyre një sistem fleksibël të zbritjeve ose të shpërbleni klientë të tillë të rregullt me dhurata, Siç e dini, të gjithë i duan ata dhe këta klientë do të jenë gjithmonë me ju, gjë që tërheq klientët e rinj. Automatizimi i prodhimit të qepjes bazuar në platformën e sistemit USU-Soft ju lejon të siguroni shpejt informacionin e nevojshëm për të marrë vendime të menaxhimit.

Kur flasim për automatizimin e studios për qepje, është e rëndësishme të mos harrojmë nevojën për ta bërë procesin e kontrollit sa më transparent. Me programin tonë të kontabilitetit të automatizimit ju mund të jeni të vetëdijshëm për çdo veprim të bërë nga punonjësit tuaj, pasi secilit prej tyre u jepet një fjalëkalim dhe hyrje për të hyrë në llogarinë e tyre. Kështu, programi i kontabilitetit të automatizmit kursen dhe më vonë pasqyron dhe analizon çdo hap që është bërë nga një punonjës. Kjo është e dobishme për disa arsye. Para së gjithash, ju e dini se çfarë sasie të punës kryhet nga një anëtar i stafit dhe mund të llogaritni paga të drejta. Së dyti, ju e dini që punoni në mënyrën më të mirë për të qenë në gjendje të shpërbleni punonjësit e zellshëm dhe kështu të rrisni efektivitetin e tyre. Së treti, ju gjithashtu e dini kush nuk është aq produktiv dhe kush nuk është në gjendje të kryejë detyrat e tij ose të saj në kohë. Kjo është gjithashtu shumë e rëndësishme, pasi ju jeni të vetëdijshëm me kë duhet të flisni për të përmirësuar situatën.

Sistemi përgatit një vlerësim të anëtarëve të stafit më të zellshëm dhe më pak të zellshëm dhe paraqet këtë statistikë në formën e grafikëve të përshtatshëm, në mënyrë që të mos keni nevojë të kaloni shumë kohë duke u përpjekur të kuptoni se çfarë thotë raporti. Ky parim zbatohet në të gjitha aspektet e programit të kontabilitetit të automatizimit - është i thjeshtë, i shpejtë dhe kontribuon në rritjen e organizatës suaj. Ka shumë organizata që vendosën të instalojnë programin tonë të kontabilitetit të automatizmit dhe nuk u penduan kurrë që e bënë këtë! Ata na dërgojnë reagimet e tyre, të cilat i kemi postuar në faqen tonë zyrtare. Kështu që, ju mund të kontrolloni vetë që sistemi ynë vlerësohet dhe vlerësohet nga bizneset e tjera të suksesshme në të gjithë botën.

Ka shumë aplikacione që ofrohen falas në internet. Bëni kujdes kur vendosni të përdorni njërën prej tyre, pasi sigurisht që është një program automatizimi kontabël me cilësi të ulët, pa mbështetje teknike. Mos u befasoni të dini se tani është falas në fund të fundit, pasi sistemet e tilla zakonisht janë të shtrenjta pas përdorimit të versionit të tij demo falas. Ne jemi të sinqertë me ju - ne ofrojmë të përdorim versionin tonë demo falas dhe pastaj të blejmë versionin e plotë, për të cilin duhet të paguani vetëm një herë.