Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Automatizimi i kontabilitetit të prodhimit të qepjes
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 640
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Automatizimi i kontabilitetit të prodhimit të qepjes

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Automatizimi i kontabilitetit të prodhimit të qepjes
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një automatizim të kontabilitetit të prodhimit të qepjes


Automatizimi i kontabilitetit të prodhimit të qepjes thjeshton shumë jetën e pronarëve të bizneseve dhe atelieve dhe u lejon atyre të ecin me kohën. USU është padyshim lider midis programeve të automatizimit dhe meriton vëmendje. Shërbimi ynë është dizajnuar në mënyrë që absolutisht çdo përdorues ta kuptojë intuitivisht pa u futur thellë në bazat e automatizimit të qepjes. Dhe përparësia e saj kryesore qëndron në faktin se tani mekanizimi dhe automatizimi i prodhimit të qepjes kryhet në një nivel më të lartë, cilësor. Ne e kuptojmë se, së pari, softueri i specializuar duhet të tërheqë përdoruesin me lehtësinë e menaxhimit dhe aftësinë për të kuptuar, nuk duhet të marrë shumë kohë për të mësuar bazat e punës në program, të ketë një larmi funksionesh, por në të njëjtën kohë koha të jetë e thjeshtë. Automatizimi i kontabilitetit të prodhimit të qepjes në 1C është tani një fenomen i zakonshëm. Por, a ka nevojë vërtet kompania juaj për këtë program kompleks, i cili kërkon shumë rregullime, mbështetje të vazhdueshme nga specialistë dhe trajnim të detyrueshëm të të gjithë punonjësve? Natyrisht, të gjitha sa më sipër kërkojnë kosto në vazhdimësi, ndërsa blerja e sistemit tonë të kontabilitetit nuk nënkupton ndonjë tarifë pajtimi gjatë gjithë periudhës së funksionimit, dhe çdokush mund ta përdorë atë - nga një shitës te një llogaritar. Nuk ka nevojë për të kapërcyer vështirësitë, mjafton të bësh një zgjedhje në favor të një sistemi universal i cili ju lejon të optimizoni proceset e prodhimit pa kosto serioze financiare dhe burimesh.

Prodhimi i qepjes bazohet gjithmonë në shumë faza. Prandaj, automatizimi i tij ndjek kryesisht qëllimin e kontrollit total mbi të gjitha fazat e tij. Kjo ju lejon të shihni pamjen reale dhe, në bazë të saj, të bëni ndonjë rregullim të biznesit tuaj. Në të njëjtën kohë, llogaritja mund të kryhet si brenda një ndërmarrjeje ashtu edhe përmes rrjetit të degëve, duke përdorur sinkronizimin e thjeshtë të të dhënave në Internet. Në biznesin e qepjes, kjo është veçanërisht e vërtetë, pasi të gjitha fazat e punës, si rregull, shpërndahen midis punonjësve të ndryshëm. Nëse të gjithë punojnë në sistemin e automatizimit, kjo siguron vazhdimësi, eliminon çdo gabim dhe gjithashtu siguron transparencën e të gjitha veprimeve.

Aplikacioni ynë i menaxhimit të mekanizimit dhe automatizimit të kontabilitetit të prodhimit të qepjes në të njëjtën kohë bëhet një bazë e konsumatorëve dhe furnizuesve, ndihmon për të mbajtur llogaritjen e materialeve dhe aksesorëve dhe për të llogaritur nivelin e kërkuar të stoqeve, monitorimin e aktiviteteve të punëtorëve, shpërndarjen e porosive midis tyre, vlerësojë efikasitetin e punës. Mbi bazën e tij, ju jeni në gjendje të lidhni dhe përdorni pajisje shtesë tregtare, të automatizoni vendin e punës së arkëtarit, të mbani llogari financiare të faturave dhe kostove, të punoni me debitorë.

Për të vlerësuar produktivitetin e mekanizimit të ndërmarrjes suaj të qepjes, funksioni i punës me raporte është i dobishëm: ato mund të kryhen në bazë të çdo treguesi, dhe i gjithë informacioni paraqitet për ju vizualisht: tabela, grafikë, diagrame.

Në të njëjtën kohë, llogaritja e programit të automatizimit të prodhimit të qepjes është gjithashtu një mjet i fuqishëm për të punuar në shërbimin e klientit: një bazë elektronike e klientit, shtypje automatike e formave të dokumentit, njoftim i gatishmërisë së një porosie ose fazat e zbatimit të tij, promovime dhe oferta, ulje dhe personalizim të listave të çmimeve.

Shërbimi ynë nuk funksionon vetëm, por merr parasysh karakteristikat e secilës ndërmarrje, përshtatet, në veçanti, me biznesin e qepjes, duke provuar efektivitetin e saj që nga ditët e para.

Më poshtë është një listë e shkurtër e veçorive të USU. Lista e mundësive mund të ndryshojë në varësi të konfigurimit të softuerit të zhvilluar.

Instalimi i lehtë i programit, fillimi i shpejtë, moskërkimi i të dhënave të sistemit të kompjuterit;

Koha për t'u përshtatur për të punuar në automatizëm është minimale; ju mund ta kuptoni softuerin dhe të vendosni procesin e automatizimit në vetëm një ditë;

Ndryshe nga shumë lloje të tjera të aplikacioneve, USU nuk kërkon investime të vazhdueshme materiale; ju paguani vetëm për blerjen e një programi me një gamë të plotë opsionesh;

Automatizimi dhe mekanizimi i proceseve të qepjes ju lejon të monitoroni prodhimin;

Automatizimi ju ndihmon të krijoni rrjedhën elektronike të dokumenteve;

Duke përdorur aplikacionin, ju mund të kryeni inventarizim dhe monitorim të lëvizjeve të magazinës;

Analiza e prodhimit të rrobave të përfunduara përmirëson aktivitetet e punonjësve; shpërndajnë kohën e tyre të punës në mënyrë më kompetente;

Funksionaliteti i personelit ndahet qartë në fusha të përgjegjësisë;

Secili punonjës mund të ketë të drejta të ndryshme aksesi në varësi të pozitës dhe autoritetit;

Modulet regjistrojnë kohën e ekzekutimit të detyrave nga secili punonjës veç e veç;

Formohet tabela e personelit, bazuar në të dhënat e futura, përllogariten pagat për orë ose sipas detajeve;

Puna e degëve të prodhimit është e sinkronizuar; mekanizmat e ndërveprimit midis personelit debugohen;

Automatizimi i aplikacionit të kontabilitetit të prodhimit të qepjes është në gjendje të përpunojë lehtësisht një sasi të madhe informacioni dhe të kryejë shumë detyra;

Veryshtë shumë e lehtë të vendosni një planifikues elektronik të detyrave, si dhe një sistem njoftimi dhe rikujtimi;

Raportet mund të gjenerohen automatikisht duke vendosur thjesht orarin e dëshiruar dhe kriteret e tyre;

Aplikacioni siguron ruajtje të besueshme dhe kopjim në kohë të të gjitha informacioneve të rëndësishme;

Të gjitha degët dhe nënndarjet e ndërmarrjes së qepjes sistemohen në një kompleks të vetëm, ndërsa funksionaliteti i tyre përcaktohet qartë;

Analiza e të dhënave për automatizimin e kontabilitetit të prodhimit kryhet në mënyrë të vazhdueshme, secili raport mund të gjenerohet në çdo kohë dhe në kontekstin e çdo treguesi bazuar në rezultatet.