Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 181
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

рекламна пошта

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


рекламна пошта
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.

Преземете демо верзија

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Нарачајте рекламна пошта


Рекламната пошта е популарна кај модерните онлајн продавници, трговските центри, институциите во услужниот сектор, храната, козметичките услуги и другите институции вклучени во обезбедувањето стоки и услуги. Како по правило, за рекламирање пошта се користат СМС, ММС, информативни пораки по е-пошта, со прикачување на слики и други документи. Рекламирањето преку е-пошта се користи насекаде низ светот со помош на интернет конекција. При рекламирање пошта, може да се користи лично или масовно испраќање на рекламни пораки. При рекламирање пошта, организациите користат сопствена, акумулирана база на клиенти, класифицирање на податоците по категории. Претплатниците може да се претплатат на рекламна пошта или може да бидат нови претплатници за проширување на базата на клиенти. За да ги автоматизираат процесите на обезбедување на податоци за рекламирање, да ги оптимизираат трошоците, организациите често користат специјални програми специјализирани во оваа област, имплементирајќи ги во нивните компјутери, интегрирајќи се со различни системи и уреди. Нашиот уникатен развој за рекламирање пошта Универзалниот сметководствен систем им обезбедува на корисниците потребните конфигурации, алатки и модули за работа што можат да ја подобрат работата и да ја зголемат продуктивноста со профитабилност.

Повеќеканалниот режим им овозможува на корисниците на програмата еднократна врска, со целосен опсег на можности, внесување под личен најава и лозинка, активирање на корисничките права прочитани од системот на ограничен начин. Корисниците можат рачно и автоматски да внесуваат информации, да примаат навремено користејќи контекстуално пребарување, префрлање, користење увоз, обрнувајќи внимание на поддршката на форматите Word и Excel. Рекламната пошта, може автоматски да ги чита корисничките информации и да ги пресмета трошоците за услугите, според утврдената тарифика наведена во ценовникот. можно е да се постави автоматско рекламно испраќање со помош на функцијата за закажување, со означување на точните рокови за завршување на задачите, примање извештаи за напредокот, со детални информации за приемот, статусот на чекање, прегледани материјали и недоставени, за повторено рекламно испраќање. Во табелите по претплатници, можно е да се наведат податоци, по клиенти, по промоции, по статус, означување со различни бои до кого се испратени податоците и кој е во статус на чекање.

Можете да преземете пробна верзија на рекламната мејлинг листа на нашата веб-страница бесплатно. Можете да добиете информации, да анализирате дополнителни функции, да ги пресметате трошоците и придобивките, да се запознаете со дополнителни модули на веб-страницата или со контактирање на нашите консултанти. Универзалниот чет систем ќе стане незаменлив асистент и ќе ве воодушевува многу години, со минимална инвестиција и максимални резултати.

Програмата за СМС пораки генерира шаблони, врз основа на кои можете да испраќате пораки.

Програма за испраќање СМС ќе ви помогне да испратите порака до одредена личност или да направите масовно испраќање до неколку примачи.

Бесплатна програма за СМС пораки е достапна во тест режим, купувањето на самата програма не вклучува присуство на месечни претплати и се плаќа еднаш.

Програмата за појдовни повици може да се менува според индивидуалните желби на клиентот од страна на развивачите на нашата компанија.

Програмата за испраќање СМС од компјутер го анализира статусот на секоја испратена порака, одредувајќи дали е испорачана или не.

Можете да ја преземете програмата за испраќање во форма на демо верзија за тестирање на функционалноста од веб-страницата на Универзалниот сметководствен систем.

Софтверот за пошта Viber овозможува испраќање на пригоден јазик доколку е неопходно да се комуницира со странски клиенти.

При праќање на маса СМС, програмата за испраќање СМС однапред ги пресметува вкупните трошоци за испраќање пораки и ги споредува со состојбата на сметката.

Испраќањето и сметководството на писмата се врши преку испраќање на е-пошта за клиентите.

Бесплатната програма за испраќање до е-пошта испраќа пораки до која било адреса на е-пошта што ќе ја изберете за испраќање од програмата.

Програмата за пораки на вибер ви овозможува да формирате единствена база на клиенти со можност за испраќање пораки до месинџерот Вибер.

Програмата за испраќање соопштенија ќе помогне вашите клиенти секогаш да бидат во тек со најновите вести!

Програмата за масовно испраќање ќе ја елиминира потребата да се формираат идентични пораки до секој клиент посебно.

Програмата за испраќање писма до телефонски броеви се извршува од индивидуален запис на серверот за смс.

Бесплатна програма за дистрибуција на е-пошта во пробниот режим ќе ви помогне да ги видите можностите на програмата и да се запознаете со интерфејсот.

Програмата за билтен за е-пошта е достапна за испраќање до клиенти ширум светот.

Бесплатниот бирач е достапен како демо верзија две недели.

Програмата за автоматско испраќање пораки ја консолидира работата на сите вработени во една програмска база на податоци, што ја зголемува продуктивноста на организацијата.

Програмата за испраќање ви овозможува да прикачите разни датотеки и документи во прилог, кои се генерираат автоматски од програмата.

Програмата за СМС преку Интернет ви овозможува да ја анализирате испораката на пораки.

СМС софтверот е незаменлив асистент за вашиот бизнис и интеракција со клиентите!

За да ги известите клиентите за попусти, да пријавите долгови, да испраќате важни објави или покани, дефинитивно ќе ви треба програма за писма!

Програмата за повикување клиенти може да се јави во име на вашата компанија, пренесувајќи ја потребната порака за клиентот во гласовниот режим.

Уникатен дизајн за испорака на промотивни пораки, со целосна автоматизација на производните процеси, намалување на трошоците, зголемување на рејтингот и побарувачката, зголемување на продуктивноста и профитабилноста, со минимални трошоци.

Рекламното испраќање може да го изврши апликацијата автоматски, според избраните претплатнички броеви или на големо низ базата на податоци, истовремено.

Софтверот може да работи кога е интегриран со системот на далечина.

Ликвидноста и статусот на претпријатието ќе растат секој ден, со инсталирање на автоматизирана алатка за рекламни пораки, преку СМС, ММС, е-пошта или гласовни известувања.

Можно е да се конвертираат текстуални документи во аудио.

Со автоматска контрола на технолошките процеси, задачите се исфрлаат брзо и ефикасно, користејќи ги зачуваните ресурси во вистинската насока.

Градењето на тематско планирање на настани ви овозможува да ги поставите работните активности на лесен и ефикасен начин.

Анализата базирана на време ја покажува продуктивноста на работата на секој вработен, во споредба со работните распореди, при што се врши пресметката и пресметката на платите.

Со автоматско внесување податоци, добивате поточни материјали отколку со рачно полнење.

Преносот на материјали ефективно влијае на приемот на информативни податоци, земајќи ја предвид ефикасноста и квалитетот на работата.

Сметководството се врши при интеракција со системот 1C.

Менаџментот може да ја следи продуктивноста и работните перформанси, лојалноста на клиентите, привлекувањето нови клиенти, приходите и расходите кои се во една база на податоци.

Можно е моментален пристап кога се користи контекстуален пребарувач, оптимизирајќи ги работните ресурси.

Производниот капацитет за работа е зголемен поради контролата на квалитетот, брзината и времето на извршената работа.

Леснотијата и мултитаскингот на автоматизираната програма им овозможува на корисниците да не губат време на дополнителна обука, губење време и пари, доволно е да се запознаат со инсталацијата преку видео преглед.

Повеќеканален систем ви овозможува да ги консолидирате работните активности на сите вработени во една програма за да ја зголемите продуктивноста на претпријатието.

Модернизацијата на алатката е можна со додавање на модули, шаблони, примероци, поставување на привилегии и способности, по желба.

Автоматска инсталација на потребните параметри погодни за секој корисник лично.

Кога работите со клиенти и испраќате информации за рекламирање, важно е да знаете странски јазици, што е обезбедено од нашиот универзален систем.

Со рекламни пораки на СМС, пораки преку е-пошта, вработените можат да го следат статусот на примање писма (прочитани, недоставени), што овозможува да се утврди потребата за повторно испраќање.

Рекламното испраќање може да се врши на големо или селективно, со следење и филтрирање на податоците.

Ниската ценовна политика на компанијата овозможува да не се плаќа за месечна претплата, што ја разликува нашата програма од слични апликации.

Можност за прилагодување на личните модули.

Управување со заедничка база за одредени изведувачи.

Присуството на електронски асистент ја минимизира појавата на контроверзни ситуации.

Со дополнителни апликации, модули, конфигурации и трошоци за услуги, тоа е можно на нашата веб-страница.