Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 818
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

реклама во дистрибуција на е-пошта

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


реклама во дистрибуција на е-пошта
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.

Преземете демо верзија

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Нарачајте реклама во дистрибуција на е-пошта


Рекламирањето во е-пошта кампањи моментално се користи од голем број различни типови на компании, претпријатија и организации, бидејќи е многу ефикасно во промовирањето на какви било стоки и услуги, а исто така е способно да привлече нови клиенти, привлекувајќи ги со различни лесни за- преглед на материјали. Како по правило, зазема прилично важно место во маркетинг активностите, и затоа воопшто не е изненадувачки што сега тие секогаш се обидуваат да му посветат многу внимание, сили и ресурси. Исто така, вреди да се напомене дека неговата активна употреба и компетентна примена во пракса може да има добар ефект врз квалитетот на услугата, финансиските перформанси и свесноста за брендот, што, пак, е исто така важен фактор за постигнување деловен успех.

Обично, рекламирањето преку е-пошта се врши со помош на дополнителни прилози: слики, слики, фотографии, презентации, видеа итн. стоки или работи кои во моментот некој играч на комерцијалниот пазар нуди да ги купи. Во вториот случај, патем, тоа може да биде продавница за електронска опрема, салон за автомобили, синџир на намирници, дистрибутер на адитиви за храна и трговски и забавен центар. Во исто време, ваквите писма најчесто се испраќаат пред популарни настани или настани: како масовна продажба, промотивни настани, празнични вечери.

Исто така, неопходно е да се истакне фактот дека се препорачува да се вклучите во рекламирање во кампањата за е-пошта поради нејзината ефективност и ефикасност: денес тоа е сигурно една од најпопуларните маркетинг алатки, а неговата конверзија понекогаш достигнува скоро 50% !!! Покрај тоа, според студијата на едно добро познато списание, според шемата за пресметка на рентабилност, за секој 1 долар инвестиција има околу 28 долари.

Друга позитивна точка овде е што со помош на него е можно да се допре до огромен број корисници на Интернет, што, се разбира, во голема мера ги зголемува шансите за привлекување нови клиенти, а исто така станува возможно да заштедите значителна сума пари, бидејќи таквите методи обично не бараат сериозни инвестиции. и инвестиции: во споредба со другите опции. Плус, некои позитивни карактеристики се дека со правилен пристап, менаџментот ќе може активно да комуницира со целната публика, која однапред е заинтересирана за одредени стоки, услуги, работи, понуди итн.

Универзалните сметководствени системи имаат одлични алатки за организирање на различни видови испраќања: и индивидуални и на големо. Покрај тоа, со користење на овие софтвери, ќе биде можно да се извршат потребните активности доволно брзо и без никакви проблеми, бидејќи менаџерите веднаш ќе дојдат на помош тука: интуитивни функционални решенија, јасни команди, топли копчиња, удобни сервисни прозорци и напредни автоматски режими ... Последново, особено, ја вклучува само функцијата на математичко нумеричко пресметување, што ќе биде особено ефективно кога треба брзо да ги пресметате паричните трошоци за испраќање на големо писма преку платени услуги.

Многу дивиденди и придобивки од програмата од брендот USU ќе донесат и фактот дека тие се вградени во бројни информативни извештаи, статистички резимеа, споредбени табели, детални графикони и демо дијаграми. Поради сите нив, целата активност на компанијата ќе биде значително и опипливо олеснета, затоа што сега менаџерите и вработените ќе ги имаат на располагање најрелевантните информации: за целесообразноста на спроведување на какви било масовни или индивидуални испраќања, успехот на постоечкиот маркетинг. кампањи, ефективност на поединечни вработени и менаџери, ставки за финансиски приходи, динамика на приходи од реклами, враќање на инвестицијата во платени услуги за е-пошта, мобилни оператори или инстант-месинџери.

Програмата за СМС пораки генерира шаблони, врз основа на кои можете да испраќате пораки.

Програмата за испраќање соопштенија ќе помогне вашите клиенти секогаш да бидат во тек со најновите вести!

Програмата за билтен за е-пошта е достапна за испраќање до клиенти ширум светот.

Програмата за повикување клиенти може да се јави во име на вашата компанија, пренесувајќи ја потребната порака за клиентот во гласовниот режим.

Можете да ја преземете програмата за испраќање во форма на демо верзија за тестирање на функционалноста од веб-страницата на Универзалниот сметководствен систем.

При праќање на маса СМС, програмата за испраќање СМС однапред ги пресметува вкупните трошоци за испраќање пораки и ги споредува со состојбата на сметката.

Софтверот за пошта Viber овозможува испраќање на пригоден јазик доколку е неопходно да се комуницира со странски клиенти.

Програмата за СМС преку Интернет ви овозможува да ја анализирате испораката на пораки.

Бесплатната програма за испраќање до е-пошта испраќа пораки до која било адреса на е-пошта што ќе ја изберете за испраќање од програмата.

Бесплатна програма за СМС пораки е достапна во тест режим, купувањето на самата програма не вклучува присуство на месечни претплати и се плаќа еднаш.

Програмата за испраќање ви овозможува да прикачите разни датотеки и документи во прилог, кои се генерираат автоматски од програмата.

Бесплатниот бирач е достапен како демо верзија две недели.

Програма за испраќање СМС ќе ви помогне да испратите порака до одредена личност или да направите масовно испраќање до неколку примачи.

СМС софтверот е незаменлив асистент за вашиот бизнис и интеракција со клиентите!

Програмата за автоматско испраќање пораки ја консолидира работата на сите вработени во една програмска база на податоци, што ја зголемува продуктивноста на организацијата.

Испраќањето и сметководството на писмата се врши преку испраќање на е-пошта за клиентите.

За да ги известите клиентите за попусти, да пријавите долгови, да испраќате важни објави или покани, дефинитивно ќе ви треба програма за писма!

Програмата за појдовни повици може да се менува според индивидуалните желби на клиентот од страна на развивачите на нашата компанија.

Програмата за испраќање писма до телефонски броеви се извршува од индивидуален запис на серверот за смс.

Програмата за масовно испраќање ќе ја елиминира потребата да се формираат идентични пораки до секој клиент посебно.

Програмата за испраќање СМС од компјутер го анализира статусот на секоја испратена порака, одредувајќи дали е испорачана или не.

Програмата за пораки на вибер ви овозможува да формирате единствена база на клиенти со можност за испраќање пораки до месинџерот Вибер.

Бесплатна програма за дистрибуција на е-пошта во пробниот режим ќе ви помогне да ги видите можностите на програмата и да се запознаете со интерфејсот.

Виртуелниот формат на организирање на прометот на документација не само што ќе го олесни создавањето на нови текстуални материјали, туку и ќе ја елиминира конфузијата во систематизацијата или сортирањето на сите достапни информации за услугите.

Преземањето на сметководствениот компјутерски софтвер ќе потрае само мало време, а неговото понатамошно работење ќе бара мали ресурси на RAM меморијата на персоналниот компјутер.

Можете безбедно да го регистрирате серверот за пошта што ви треба во моментот, а потоа да започнете да испраќате реклами до многу примачи.

Автоматската пресметка ќе ви овозможи да ги пресметате паричните трошоци за платени известувања или предупредувања што се вршат преку деловни сметки за претприемачи: во е-пошта, Viber, Call Voice, SMS и така натаму.

Земајќи ја предвид маркетиншката природа ќе се покаже ефективноста на различни рекламни кампањи, промотивни настани, големи настани. Ова ќе ви помогне да дознаете, на пример, кои типови на масовни предупредувања се најкорисни и какви известувања треба да се користат во многу блиска иднина.

Кога поставувате кампањи за е-пошта поврзани со какво било рекламирање, корисникот може да конфигурира различни параметри: имиња на испраќачи, сервери, порти, најавувања, шифрирање.

Благодарение на резервната копија, менаџментот ќе може периодично да зачувува единствена база на информации и со тоа да гарантира безбедност на податоците.

Покрај организирањето на испраќање е-пораки за рекламирање, можно е да се користат и други методи: на пример, месинџерот Viber. Во овој случај, што е добро, ќе треба да плаќате најмногу само за испорачани и прочитани пораки (ако имате деловна сметка).

Бесплатни тест верзии на универзални сметководствени системи се достапни за преземање на веб-страницата на USU. Таму, корисниците можат да се запознаат со различни написи, материјали и интересни записи.

Финансиската ревизија, вклучувајќи ги трошоците за рекламирање, маркетинг, пошта, сервери за е-пошта и платени услуги, ќе биде олеснета со соодветни внимателни алатки. Со негова помош, анализата на наведените информации ќе биде што е можно поквалитетна и лесна.

За време на формирањето на унифицирана база на клиенти, исто така ќе можете да ја следите и снимате согласноста на луѓето да собираат, анализираат и обработуваат податоци, односно да ја земете предвид нивната согласност за примање е-пошта, телефонски пораки и други датотеки за рекламирање.

Ќе можете да креирате и составувате сопствени опции за шаблони за писма по е-пошта. Во овој случај, последователно, процесот на интеракција со целната публика ќе биде значително полесен, бидејќи доколку е потребно, ќе биде можно брзо да се испрати секој готов предлог.

Единствена база на податоци ќе обезбеди шанса да се регистрираат огромен број клиенти, добавувачи и изведувачи. Овде корисникот на програмата ќе може да снима информации за контакт, да запишува лични податоци, да уредува постоечки датотеки, да ги дели претходно внесените материјали во различни категории и групи, да креира свои списоци и списоци.

Визуелизацијата на статусот на испраќање пораки и писма подразбира подобра перцепција на информациите, бидејќи менаџерите веднаш ќе можат да пронајдат: успешно испорачани електронски датотеки или оние кои сè уште чекаат.

Програмата дизајнирана за организирање кампањи за е-пошта за рекламирање е способна да складира архиви на испратени текстуални елементи и други датотеки. Благодарение на ова, подоцна ќе можете да ги прегледате потребните писма, пораки и записи.