Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Програма за продавница
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 918
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Програма за продавница

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Програма за продавница
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Автоматизацијата во продавница секогаш бара посебен софтвер за продавници, кој обично се состои од неколку програми што се користат во различни сфери на вашата активност. Нашиот софтвер USU-Soft за продавницата е целосно решение во сметководството на продавниците, кога софтвер за сметководство во една продавница заменува неколку други. Вие нема да можете правилно да вежбате контрола во продавницата ако немате таков систем во вашата продавница. Со овој софтвер гледате колку е лесно зачувување на информации во програмата. Првото нешто што ќе го видите во програмата за продавницата е многу едноставен интерфејс. Таму не само што можете да извршите продажба, плаќање, нарачки на нови производи, туку и да направите попис. И имајќи скенер за баркодови, повеќе не мора да го правите тоа рачно. Со скенер за баркодови, корисникот честопати се соочува со проблем на модернизација. Сметководствениот софтвер за продавницата што ја нудиме поддржува разни видови скенери, како и фабрички баркодови. Измисливме цела низа извештаи за управување што може да ги поставите во софтверот поединечно. И нашите специјалисти, на ваше барање, можат да создадат дополнителни извештаи. И што е најважно, во извештаите на овој систем за продавницата ќе можете да видите не само движење на пари, туку и сите движења на стоки, како и извештаи за работата на вработените. Направете темелно сметководство во продавницата преку оваа апликација за сметководство!

Зошто да не се потпрете на бесплатните програми што се рекламираат на Интернет во толку голем број? Постојат многу причини, но ние би сакале да раскажеме за најважните. Прво, крајно е малку веројатно, па дури и невозможно, ваквите системи навистина да бидат бесплатни. Ниту еден програмер нема да потроши време и напор да создаде таков комплексен систем за продавницата да го даде на некого бесплатно. Секој што стекнува комплексна сметководствена програма за продавницата, треба да има трајно поврзување со системот за поддршка, со цел да се решат разни проблеми. И тогаш во овој момент креаторите на програмата за управување со продавници и квалитетно сметководство, кои треба да бидат бесплатни, бараат пари за да ви овозможат пристап до одредени функции и излегува дека верзијата што сте ја „среќни“ да ја преземете не е целосна, но само демо. Ви ветија бесплатен систем и излегува дека на крајот не го добивате. Вие не треба да соработувате со компанија која ве мами да го користите нејзиниот производ. Ние нудиме целосно транспарентна и искрена зделка - пред да донесете важна важна одлука како што е избор на програма за продавница, пробајте демо верзија - можете да ја преземете на нашата официјална веб-страница. Ако не сте задоволни со нешто, известете ни. Драго ни е што го поправивме и откривме што точно ви одговара.

Ние сме отворени за нови понуди и секогаш сме среќни да пробаме нешто ново. Второ, ви кажуваме докажан факт - програмите за продавница од ваков вид, бесплатно преземени, 100% несовршени, нецелосни, содржат многу грешки и во никој случај не ја гарантираат безбедноста на вашите податоци. Таквите програми на сметководство и управување со продавници ќе предизвикаат значителна штета на работата на вашиот бизнис, ќе доведат до дефекти, неуспеси и на крајот ќе доведат до колапс на сите ваши напори, време и пари што сте ги потрошиле за да изградите успешна деловна активност. За да спречите тоа да се случи, не станете жртва на бесплатното сирење во стапицата за глувци и одете директно кај професионалците. Развивме уникатен систем кој ќе ја оптимизира работата на вашата продавница, ќе ги заштити вашите податоци и во никој случај нема да доведе до нешто негативно. Запомнете колку е важно да се направи вистинскиот избор.

Системот за продавницата е дизајниран да го користат и малите и средните, па дури и повеќе, големите бизниси. Секој работен тек што е некако поврзан со трговијата бара автоматизација на толку голема количина на податоци. Програмата за автоматизација и управување со продавницата е програма со целосно нова генерација. Воопшто не е потребно да се пофалите со ваква иновација пред вашите конкуренти. Прво оптимизирајте го процесот на работа, систематизирајте податоци, контролирајте продажба и производи. И, соодветно, не може да се пофалите со новата програма за автоматизација и модернизација што ја инсталиравте, туку со резултатот што се постигнува за прилично кратко време. Ние го гарантираме тоа. Со овој систем, можете да создадете структура во вашиот бизнис, која ќе прикажува и анализира голема количина на податоци, давајќи точни извештаи и точни резултати.

Нашата задача е да ве направиме среќни. Затоа не штедевме на сите напори и средства да ја создадеме нашата единствена програма. Користејќи ја, ќе видите дека ние самите сме инвестирале во оваа програма за да ја направиме што е можно полесна за употреба, лесна за учење и богата со функционалност. Програмата за продавницата работи оптимално и не доведува до неуспеси или грешки. За толку години од нашето постоење на пазарот, не добивме ниту една поплака. Ова е индикатор за квалитет. Ние цениме дека нашите клиенти не избраа нас, така што ние се грижиме за какви било проблеми и обезбедуваме највисок квалитет на техничка поддршка. Ако сакате да станете еден од нашите клиенти, посетете ја нашата веб-страница, пишете ни и обидете се да инсталирате бесплатна демо-верзија. Ние помагаме да го автоматизираме вашиот бизнис!

Апликацијата за управување со продавницата може да се нарече меѓународна. Постојат различни верзии на програмата. Освен тоа, постојат многу јазици на кои се преведува програмата. Како резултат, нема да има проблеми во користењето на системот во која било од земјите. Во моментов, единственото нешто што останува на вашата трговска организација е да ја испробате апликацијата и да ја инсталирате за да ја видите на дело. Предностите што ќе се отворат пред вас сигурно ќе ве изненадат.