Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 351
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Програма за производство

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Програма за производство
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.

Преземете демо верзија

Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

Валута:
JavaScript е исклучено
Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
Овие цени важат само за првото купување
Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union


Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Нарачајте програма за производство


Воведувањето на нови технологии на производство бара од компаниите да направат промени во производствениот процес. Програмата за производство на производи е неопходна не само за големите, туку и за малите фирми. Универзалниот систем на сметководство помага да се автоматизираат сите процеси, што пак ја оптимизира расходната страна на буџетот.

Во моментов, најдобрата програма за производство на производи е посветена платформа што ви овозможува да произведувате кој било производ од широк спектар на суровини и материјали. Високата контрола врз спроведувањето на сите процеси на компанијата гарантира континуитет на производниот циклус.

Програмата за производство на ПВЦ прозорци помага да се произведат квалитетни добра кои целосно се во согласност со безбедносните барања. Сите производи се проверуваат според утврдената листа на фактори. Во секоја фаза, вработените можат да следат дали се следи технологијата на производство.

Наједноставните производни програми содржат минимални функции за работа, затоа треба да им дадете предност на најдобрите програми за производство од сигурни добавувачи. Високото ниво на развој и употребата на најновите референтни книги од Универзалниот систем на сметководство ги исполнува сите барања за производство што доаѓаат од државата.

Програмата за производство на метални конструкции за ПВЦ прозорци и други градежни проекти му обезбедува на раководството на претпријатието голем список на разни извештаи и помага при изработка на стратешки планови на долг и краток рок. Во секоја фаза се следи спроведувањето на планираната задача и се подготвуваат распореди за производство по смена.

За стабилно работење на претпријатието, потребно е сериозно да се пристапи кон избор на информативни производи. Пред сè, се поставува прашањето - која програма да се избере за производство на ПВЦ прозорци. Одговорот не лежи секогаш на површина и затоа треба да проучите многу информации за да го направите вистинскиот избор. Не многу програми се подготвени да покажат високи резултати од нивната работа. Изборот на платформа за работа со ПВЦ прозорци мора да се пристапи темелно.

Софтверот за производство мора да ги исполнува техничките стандарди и прописи, со што Универзалниот систем за сметководство е најсоодветен избор во индустријата. Таа е целосно одговорна за автоматизација на сите производни процеси. Неговите главни карактеристики се: квалитет, континуитет, автоматизација и оптимизација.

Сите организации за производство се обидуваат да го користат само најдобриот софтвер за производство на своите најдобри производи и затоа избираат само доверлив развивач. ПВЦ прозорецот е комплексна конструкција и бара висок квалитет.

Во Универзалниот систем за сметководство, сите прозорци поминуваат низ неколку фази на верификација, така што во домовите и градбите се користат само најдобрите производи. Фабричката автоматизација ви овозможува целосно да ги искористите вашите најдобри капацитети за производство и да одржувате добра позиција на пазарот. Ненадминливиот квалитет и пристојната цена на Универзалниот систем на сметководство секоја година ни овозможува да ја зголемиме листата на благодарни клиенти.