Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. анализа на работа со барања
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 775
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

анализа на работа со барања

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?анализа на работа со барања
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Анализата на работата со барањата мора да се изврши правилно. За правилно извршување на овој вид производна операција, потребно е да се користи висококвалитетен производ. Таквата програма е креирана и понудена на клиентите од софтверскиот систем USU. Со помош на комплексот, можно е да се вклучите во професионална анализа и да ја доведете работата до целосно нови позиции. Theалбата се обработува во рекордно време, што значи дека бизнисот брзо оди нагоре по ридот. Постои можност драматично да се зголеми обемот на приходите, поради што компанијата го води пазарот, постепено зголемувајќи го јазот од главните конкуренти. Правилно направете ја анализата за да не се направат грешки при излегувањето од нејзината имплементација, а компанијата ќе може да ја консолидира својата позиција на пазарот како несомнен лидер кој доминира на кој било ривал, добивајќи значителен износ на материјална корист од ова.

При обезбедување на анализа на работата на барањата, нема да се направат никакви грешки, поради што компанијата може да напредува во конкурентска конфронтација и да добие основа на оние позиции што носат значителен износ на приход што е интересен за управувањето со бизнисот. При спроведување на анализа на работата со барања, софтверот доаѓа на помош, бидејќи овој софтвер е создаден за да им обезбеди на вработените висококвалитетна помош. Професионализмот на специјалистите почнува да расте, што значи дека тие се способни да извршуваат многу поитни задачи. Поради ова, можно е да се заштедат финансиски средства и да се користат на начин што е најкорисен за претпријатието. Комплексот за работа со анализа на повици може дури и да се тестира бесплатно со преземање на демо-верзијата. За да го направите ова, само треба да отидете на официјалниот портал на софтверскиот систем USU. Само на оваа страница се наоѓаат нивните врски што можат да се користат за преземање производи.

На анализата треба да им се посвети должно внимание, да се работи професионално. Ова е единствениот начин да се подобри угледот на бизнисот и да се донесе компанијата на целосно ново ниво на професионализам. Исто така, на пораките треба да им се посвети потребното внимание. Самата компанија е во состојба да изготви прописи, водени од кои, станува збор за успех. Информациите се клучот на сите врати и нивната достапност обезбедува значителна предност во конкуренцијата. Благодарение на достапноста на извештаите, можно е да се изберат оние опции за дејствување што се најприфатливи. Треба да се напомене дека софтверот независно ги предвидува сценаријата користејќи ја функционалноста. Удобен е и практичен, што значи дека инсталацијата на овој електронски производ никогаш не треба да се занемари. Програмата за работа со анализа на барања од софтверскиот систем USU ќе стане незаменлива електронска алатка. Со негова помош, ќе се изврши вистинска канцелариска работа.

Нашите специјалисти се секогаш подготвени да обезбедат висококвалитетна полноправна техничка помош за оние луѓе кои купиле софтвер во форма на лиценцирано издание. Нашиот производ е обезбеден по поволни услови, што значи дека анализата на работата со жалби може да се направи професионално. Комплексно решение има на располагање распоредувач, што е елемент на вештачка интелигенција способен да ги исправи неточностите направени од персоналот. Менаџментот е во состојба да работи со збир на информативни блокови што му се потребни. Во исто време, за да се заштити од индустриска шпионажа, информациите од тековниот формат можат да бидат блокирани од пристапот на обичните специјалисти. Ова е многу погодно бидејќи признава компанијата брзо да постигне импресивни резултати во конкуренцијата. Резервната копија на информациите е автоматизирана и е исто така една од опциите дадени во анализата на работата со барањата. Потсетници за автоматизирана посета и овозможете им брзо добивање резултати.

Системските побарувања на овој производ се намалени за да може да работи на кој било персонален персонален компјутер. Дури ќе биде можно да се избегне оперативна пауза и со тоа да се обезбеди доминантна позиција на компанијата. Софтверот за анализа на работата со барања од УСУ Софтверот ќе ви помогне да не ги пропуштате профитите и со тоа да го зголемите бројот на приходи од буџетот. Ако се трудите да постигнете водечка позиција во списанието Форбс, тогаш инсталирајте ја нашата програма. Тоа ќе и овозможи на компанијата брзо да постигне претходно непознати резултати. Ова се случува како резултат на целосна автоматизација на работниот процес во канцеларијата, и тоа многу добро се одразува на успехот на бизнисот на долг рок. Комплексот за анализа на работата со барања од проектот USU Software ќе стане вистински незаменлив електронски асистент за компанијата, без кој ќе биде тешко да се направи без. На крајот на краиштата, тој ќе преземе поголем дел од сложениот обем на работа, а вработените ќе можат да се концентрираат на спроведување на порелевантна канцелариска работа.

Современо интегрирано решение за работа со анализа на повици од софтверскиот систем USU овозможува да се работи со светска мапа, на која се означени соодветните локации. Ова е многу погодно бидејќи овозможува ефикасна анализа на глобална географска скала. Клиенти, изведувачи, конкуренти и кои било други локации може да бидат обележани на картата. Пребарувачот може да најде какви било информации затоа што можете да поставите параметри и критериуми за пребарување користејќи збир на филтри. Современ софтвер за анализа на работа со барања е создаден од специјалисти на софтверскиот систем USU со користење на највисок квалитет и напредни технологии.

Технолошките решенија ги купува софтверскиот тим на УСУ во странски земји и се прилагодени за да создадат база на универзални барања за софтвер. Присуството на единствена основа овозможува да се намалат трошоците на барањата, а со тоа да се даде можност да се намалат вкупните трошоци на барањата за потрошувачот, што е многу корисно за нив. Ние секогаш работиме со целната публика и собираме повратни информации од оние луѓе и компании кои купиле развој на наши барања. Секогаш специјалистите на USU Software спроведуваат анализа на собраната статистика и потоа, доколку е потребно, прават промени во апликацијата за анализа за да може уште подобро да се справи со задачите што и се доделени. Програмата за анализа на работата станува навистина висококвалитетна незаменлива алатка за компанијата на аквизиторот, со чија помош лесно и ефикасно се решаваат сите канцелариски работни задачи. Информативните икони прикажани на мапата и во нивните картички ја одразуваат реалната состојба за избраниот структурен елемент.

Работа со анализа на барања на професионално ниво користејќи ја апликацијата од софтверскиот систем USU. Ако корисникот кликне двапати на компјутерскиот манипулатор, покажувајќи го на картичката на клиентот, тогаш можете да добиете целосни информации за избраната сметка.

Картата може да се преземе и во присуство на слаба Интернет-врска, таа се прикажува без никакви проблеми, бидејќи со апликацијата на барањето пристапувате до хард дискот на персоналниот компјутер. Зависноста од работниот ресурс е намалена бидејќи е можно да се прераспределат најсложените задачи за барања во областа на одговорност на софтверот за анализа на работата со барања. Пополнете ги празните места на картата и натпреварувајте се со вашите противници, престигнувајќи ги и консолидирајќи ги своите позиции како лидер. Вклучете го приказот на клиенти и барања на светската мапа користејќи ги нашите електронски барања за производи. Софтверот за работа со анализа на барања од софтверскиот систем USU овозможува различна боја на барањата за подобро разликување на статусот на нивните тековни барања. Ситуацијата на пазарот е јасна за потрошувачот и може да донесе најмногу верификувани менаџерски одлуки, што обезбедува успешна доминација на компанијата. Програмата за анализа на барањата станува производ за основање на стекнувачот што го доведува бизнисот до целосно ново ниво на професионализам.