Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. сметководство на книга на жалби
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 416
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

сметководство на книга на жалби

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?сметководство на книга на жалби
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Книгата за жалби мора да се води правилно. За оваа операција да се изврши беспрекорно, потребно е да се користи висококвалитетен и добро оптимизиран софтвер. Софтверот од највисоко ниво на класа е креиран од софтверскиот систем USU. Неговите специјалисти се занимаваат со одржување на процесот на развој на соодветно ниво и во исто време достигнаа прилично ниски цени во споредба со главните конкуренти.

Високото ниво на конкурентност на софтвер овозможува брзо справување со задачи од секаква сложеност. Свртувајќи се кон системот на софтвер на УСУ, компанијата стекнувач добива можност да го посвети потребното внимание на водењето сметководствена книга. Ова е многу профитабилно и практично, бидејќи овозможува брзо доаѓање до успех и истовремено трошење минимален износ на финансиски средства. Софтверот УСУ е секогаш подготвен да обезбеди техничка поддршка на највисоко ниво на професионализам. Неговите специјалисти се напредни работници и имаат највисоко ниво на компетентност во справувањето со барањата на клиентите.

Книгата функционира беспрекорно и поплаките можат да се добиваат на автоматска основа. Количината на внимание што е потребно да се посвети на управувањето со канцелариските процеси. Оттука, компанијата брзо се развива и ги зафаќа најатрактивните пазарни ниши со надминување на темпото. Постојано оптимизираните алгоритми не се единствената карактеристика на наплатата на гореспоменатото претпријатие. Софтверскиот систем USU е ангажиран во креирање апликации не само за сметководство на книга поплаки, туку има и цела низа програми. Секој од видовите софтвер овозможува брзо исполнување на поставените задачи на претпријатието и со тоа се стекнува со значителна предност во конкуренцијата. Менито за електронски производи се наоѓа на левата страна на екранот. Ова е многу погодно бидејќи овозможува брзо навигација. Процесот на проучување на софтвер за водење книга со сметководство за жалби воопшто не зазема многу време. Наместо тоа, напротив, корисникот го совладува овој производ во рекордно време, и со тоа влегува во водечките ниши на пазарот. Сите информации во рамките на овој електронски производ се поделени во соодветни папки. Папки значат клиенти, барања и други делови што содржат соодветна количина на информации.

Оваа книга може да ја користи дури и неискусен вработен и да се посвети должно внимание на поплаките. Спроведувањето на кој било процес е поедноставено и со тоа се обезбедува можност за брзо процесирање на какви било алгоритми. Фирмата аквизатор станува вистински лидер, кој далеку ги надмина своите главни конкуренти и беше во можност да ја консолидира својата позиција за брзо справување со влезните апликации. Автоматското бирање е една од дополнителните функции, благодарение на што претпријатието, откако одлучи да купи апликација, може брзо да комуницира со потрошувачите. Софтверот на Леџер за жалби исто така може автоматски да испраќа масовно испраќање и на тој начин да биде успешен. На крајот на краиштата, компанијата е во можност многу брзо да ја извести главната целна публика и ова е многу погодно.

Модуларната архитектура на оваа комплексна апликација го прави уште подобро да се извршат низата задачи со кои се соочува компанијата. Постои и дополнителен модул со поставки наречен „референца“. Апликацијата за сметководство за книги на жалби овозможува да се извршат активности за пребарување во зависност од гранките каде се обработува соодветното барање.

Голема корпоративна структура овозможува да комуницирате со голем број клиенти и да не се збунувате. Процесот на инсталирање апликација за книги за поплаки ви дава можност да се натпреварувате рамноправно со другите бизниси, дури и оние со повеќе ресурси на располагање. Пребарувачот на тековниот формат е уште една предност што силно го разликува овој производ од главните развојни настани.

Обработката на апликациите може да ја вршат вработените, броевите на апликациите, датумот на апликација и други индикатори. Фазата на исполнување на нарачката е исто така еден од критериумите што овозможува сметководство на потребните протоци на информации. Комплексот за сметководство на книга поплаки овозможува совршена интеракција со персоналот. Секој од вработените ги добива точно задачите што му се доделени.

Параметрите за снимање на перформансите на оваа апликација се нејзината карактеристична карактеристика. Комплексот за водење сметководство за книги на поплаки овозможува следење на какви било информации, за кои е обезбеден совршено оптимизиран пребарувач. Односот на потрошувачи кои се пријавиле на оние кои навистина ја добиле услугата дава можност да разберат колку ефикасно работи одделот за продажба. Сеопфатно решение за одржување книга со жалби, исто така, може да работи со сметководство на складиште, спроведувајќи го автоматски. Гореспоменатата сметководствена програма за професионално управување со книгата со жалби овозможува работа со тајмер, дизајниран за регистрација на кориснички активности. Процесот на регистрација на активност се спроведува автоматски, што е многу погодно бидејќи заштедува ресурси на работна сила. Алгоритмите за пресметка секогаш можат да се менуваат со помош на специјализирана функционалност. Комплексот е дизајниран за режим за повеќе играчи, но може да се користи и индивидуално.

Програмата за книги за жалби станува незаменлива и висококвалитетна електронска алатка за компанијата на стекнувачот. Со негова помош, решени се сметководствените задачи од која било сложеност, што ќе и овозможи на компанијата брзо да постигне импресивни резултати во конкуренцијата. Ова сложено решение се справува со сите сметководствени процеси брзо и ефикасно, без да ги остави потребните детали без надзор. Кога водат сметководство за книги, луѓето не мора да трошат многу време и можат да ги посветат заштедените ресурси на други, поважни и креативни задачи.