Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Сметководство за исполнување на налозите
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 190
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Сметководство за исполнување на налозите

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Сметководство за исполнување на налозите
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Секој менаџер кој се грижи за неговата компанија ги контролира сите производни процеси, води сметка за исполнувањето на нарачките, ја поедноставува и подобрува работата на организацијата и вработените, намалувајќи ги трошоците. Само со целосна и постојана контрола, управување и исполнување на сметководството на сите нарачки, можно е да се постигнат поставените цели и да се зголеми продуктивноста, а во исто време и профитабилноста. Во оваа фаза на технолошки напредок, имајќи ја предвид постојано растечката конкуренција, потребно е да се воведе автоматизирана програма за исполнување на нарачките, намалување на потрошеното време и финансиските ресурси. Но, бидете исклучително внимателни при изборот на сметководствен систем, бидејќи тој треба да биде не само брз, туку и квалитетен, автоматизиран, мултитаскинг и повеќе корисник, додека не е прескап и по можност во отсуство на месечна претплата. Дали сметате дека е невозможно да се најде таков сметководствен систем? Погрешно Нашата единствена програма USU Software ги исполнува барањата дури и на најпребирливиот корисник со основно познавање на софтверот, со минимални инвестиции. Сметководствениот систем брзо се прилагодува на секој вработен, земајќи ги предвид личните желби и работните позиции. Режимот со повеќе играчи исто така не ве чека и овозможува заштеда на пари за дополнителни апликации. Ниската цена, во отсуство на месечна претплата, исто така ја разликува нашата програма од сметководствени програми за исполнување на слични нарачки.

Главната задача во работата на секое претпријатие е сметководство и контрола над нарачките. Токму нивното навремено извршување и контрола на преплаќањата е основа и унапредување на доверливите односи со клиентите и ова е клучот за успехот. Нашата автоматизирана програма овозможува автоматизирање на сите производни процеси, анализирање и ефикасно извршување на задачите што завршиле на време, земајќи ги предвид претходно добиените известувања, поради сметководството во планерот на задачи. Оттука, поради компјутеризираниот систем на сметководство, исполнувањето на задачите од страна на вработените се минимизира, имајќи го предвид човечкиот фактор (небрежност, замор и сл.). Со сметководство на работното време, вие не само што ги контролирате активностите на вработените, врз основа на кои се пресметуваат платите, туку и ги дисциплинирате вработените.

Одржувањето на разни табели овозможува внесување на информации со висок квалитет и заштеда на истите многу години. Увозот на податоци се врши од различни медиуми, кои не само што веднаш воведуваат информации, туку и квалитативно. Ова е особено точно кога работите со електронски нарачки, кои автоматски се дистрибуираат до потребните табели и списанија, обезбедувајќи им можност на вработените пристап врз основа на работната позиција. Сега нема да биде потребно многу време и напор да се најдат потребните материјали, земајќи ја предвид употребата на контекстуалниот пребарувач.

Всушност, софтверот USU е мултитаскинг и може да биде дополнет со разни модули на ваше барање, што може да се најдат на нашата веб-страница. Исто така, постои ценовник и опис на системите, со прегледи на клиенти. За дополнителни прашања, нашите консултанти со задоволство ве советуваат на наведените телефонски броеви.

Сметководството на програмата за исполнување на нарачките обезбедува сигурна безбедност и контрола на целокупното работење. Автоматското извршување на работата со системот на апликации овозможува мултитаскинг. Исполнување на разни налози сметководство, земајќи го предвид одржувањето на табелите во различни формати. Сметководствениот систем има многу специфични карактеристики како известувања и потсетници, исполнување на нарачки, на сметка на планерот на задачи, автоматско внесување и увоз на податоци, магацинско и финансиско сметководство, далечинско работење со употреба на мобилна апликација, диференцијација на корисничките права, складирање и обработка на податоци на оддалечен сервер, удобен и камфор во секоја смисла на интерфејсот, разбирлив за секој корисник, работа со електронски нарачки и оперативно исполнување, следење на статусот на обработка, канал за пристап до повеќе корисници при обезбедување на најава и лозинка. Подобрете ја дисциплината со постојано следење и сметководство на активностите на вработените, користејќи следење на време и интеграција со видео камери.

Алатката има погодно сметководство и навигација. Анализата и статистиката се генерираат автоматски. Плаќањата може да се прифатат во готовина и во безготовинска форма. Според резултатите од работата на вработените, се пресметуваат платите. Можете брзо да најдете информации, земајќи го предвид контекстуалниот пребарувач.

Во моментов, ефективното управување со односите со клиентите постепено станува стратегија за успешно постоење и понатамошен развој на современите компании. Фокусот на компаниите кон подобрување на односите со клиентите се должи на неколку трендови, особено, зголемена конкуренција, зголемени барања на клиенти за квалитетот на понудените производи и нивото на услугата, намалување на ефективноста на традиционалните алатки за маркетинг, како и појавата на нови технологии за интеракција со клиенти и функционирање на одделите на компаниите. Затоа, проблемот со организирање и обезбедување ефективна работа со клиенти е многу итен. Ова ги наметнува неговите барања за квалитетот на услугата, и пред се за таквите аспекти како што се брзината на услугата за клиенти, отсуството на грешки и достапноста на информации за претходниот контакт на клиентот. Таквите барања можат да се исполнат само со користење на автоматски систем за обработка на податоци. На современиот пазар на софтвер, има голем број системи за снимање на исполнувањето на нарачките, пресметување на бројот на попусти и придобивки, но повеќето од нив се фокусирани на премногу широка предметна област и не ги земаат предвид спецификите на одредена претпријатие. На некои од нив им недостасува потребната функционалност, некои имаат „дополнителни“ функции за кои нема смисла да се плаќа, сето ова налага индивидуален развој на софтвер за потребите на организацијата. Сепак, во специјално дизајниран комплекс од софтверот USU, ќе ги најдете само најпотребните и најкорисните за вас и вашите клиенти.