Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Купете сервисно биро
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 825
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Купете сервисно биро

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Купете сервисно биро
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.

Преземете демо верзија

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Нарачајте купен сервис


За да купите сервис, дали треба долго и внимателно да ја изберете најдобрата опција, а потоа да чекате да дојде специјалист за инсталација? Ништо вакво!

Системската компанија USU Software ви ја обезбедува најдобрата програма за услуги во најкус можен рок. Покрај тоа, сите чекори за инсталација се изведуваат од далечина, што ви заштедува време и напор. Значи, брзо и ефикасно го инсталираме софтверот. Купете го и добијте на располагање идеална алатка за сметководство и контрола. Тоа е мултифункционален софтвер дизајниран да решава многу проблеми. Неговата значајна предност е што работи одлично во режим на мултиплеер. Тоа значи дека со купување на сервисен пулт еднаш, ги оптимизирате активностите на сите ваши вработени со еден удар. Апликацијата работи преку Интернет или локални мрежи. Ако сите компјутери во претпријатието се концентрирани во иста зграда, полесно е да се користи втората опција. Со помош на Интернет, можете да синхронизирате објекти оддалечени еден од друг и да работите дури и од далечина. Секој корисник се регистрира во програмата посебно. Во овој случај, се издава лична лозинка заштитена со лозинка. Благодарение на овие мерки, вие ја обезбедувате безбедноста на работниот процес, како и добивате можност да ги следите активностите на вработените. Правата за пристап на корисниците се разликуваат во зависност од нивните работни обврски. Така, менаџерот и неколку луѓе блиски до него го гледаат целиот опсег на можности за апликација на работната маса и ги користат без никакви ограничувања. Обичните вработени работат само директно вклучени во нивната област на блокови за овластување на бирото. Менито на сервисната маса се состои од три секции - модули, референтни книги и извештаи. Пред да продолжите со понатамошната работа, треба да ги пополните референтните книги. Не плашете се, ова се прави само еднаш, а во иднина гарантира автоматизација на многу повторливи операции на масата. Со наведување овде список на вработени и обезбедената услуга, не ги дуплирате кога креирате нови барања - системот сам ги заменува потребните информации. Освен тоа, делот за референци е во фокусот на специфичните регулирани поставки за вашите понатамошни дејства. Основните пресметки се вршат во модули. Овде автоматски се креира обемна база на податоци, во која се чуваат записи за сите операции на институцијата. За да не губите минута дополнително време на ова, можете да ја користите функцијата за контекстуално пребарување. Како работи? На горниот дел од прозорецот има посебен прозорец каде што го внесувате името на клиентот или името на датотеката што ја барате. Во рок од неколку секунди, програмата прикажува комплетна листа на совпаѓања во базата на податоци, а вие само треба да ја изберете опцијата што ја сакате. Во исто време, важно е софтверот да ги поддржува повеќето канцелариски формати, што го олеснува управувањето со протокот на документи. Освен тоа, овде континуирано се спроведува детален мониторинг, чии резултати се трансформираат во различни менаџерски и финансиски извештаи. Тие се чуваат во последниот дел со соодветното име. Врз основа на овие извештаи, можете многу побрзо да го постигнете посакуваниот резултат. Покрај основната функционалност, можете да купите дополнителни блокови за нарачка. Тоа е „Библија на модерен лидер“ или интеграција со телефонски централи.

Да се купи сервис е само првиот чекор до успехот. Ние ви помагаме да го направите останатото без да трошите дополнителни пари за тоа.

Лесниот интерфејс е создаден земајќи ја предвид разликата во вештините на луѓето кои работат во истото поле. Оттука, ова поставување е совршено и за професионалци и за почетници. Апликацијата има сопствено виртуелно складирање со речиси неограничен волумен. Вие дури и не треба да ја напуштите вашата канцеларија за да купите таков софтвер. Презентираното сервисно биро е способно да ја поедностави дури и најзбунувачката инфраструктура. Во исто време, може да се купи од државни и приватни претпријатија. Има и задолжителна регистрација според секоја корисничка процедура. Тоа е гарант за безбедност што не одзема многу време. Откако купил сервис, шефот на претпријатието добива идеална алатка за сметководство и контрола на располагање. Резервното складирање штити од непредвидени ризици. Дали избришавте важен документ? Не е важно, само вратете го повторно. Распоредот за резервни копии и други активности на програмата е однапред конфигуриран. Постои специјална функција за распоредувач на задачи. Флексибилен систем за контрола на пристап овозможува регулирање на информациите доставени до вработените во обработката. Регулирајте ја итноста за завршување на одредени задачи. Континуирана комуникација помеѓу оддалечените гранки поради формирање на единствена база. Можете да купите дополнителни функции на сервисното биро за да додадете поголема личност на вашиот проект. Мобилните апликации може да таргетираат персонал или клиенти. Според тоа, тие вршат различни функции со иста ефикасност. Со купување на бонус во форма на интеграција со телефонски централи, олеснете го процесот на комуникација со кој било претплатник. Персонализираното и масовното испраќање до потрошувачкиот пазар помагаат многу луѓе да останат во тек во исто време. Демо верзија на апликацијата е достапна за секого. Ако имате дополнителни прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние дефинитивно ви даваме сеопфатни одговори. Откривањето на автоматизацијата на деловните операции даде поттик за развој на нова дисциплина за управување наречена реинженеринг на деловни процеси. Токму реинженерингот стана еден од најважните лостови за успешно преструктуирање на американските компании, овозможувајќи им успешно да ја вратат неефикасноста на лидерството во светот и да обезбедат невиден раст на американската економија и на берзата.