Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Сметководство и анализа на производството на добиток
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 909
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Сметководство и анализа на производството на добиток

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Сметководство и анализа на производството на добиток
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Ако треба да го зголемите квалитетот на сметководството и анализата на добиточното производство, преземете и инсталирајте сложени решенија од тимот за развој на софтвер во УСУ. USU Software е подготвен да ви обезбеди висококвалитетен софтвер и во исто време чини многу разумна цена. Покрај тоа, опсегот на наши услуги при купување лиценца за софтвер за сметководство и анализа на добиточното производство вклучува и краток курс за обука и помош при ставање во функција на производот што го купувате. Овие се многу поволни придружни услови, што значи дека вреди да се направи избор во корист на нашето сметководство и анализа на софтверот за производство на добиток.

Сметководството и анализата на производството на добиток се изведуваат беспрекорно ако контактирате со нашиот тим програмери. Llе ви доставиме систем за анализа што собира и обработува информации во врска со добиточното производство и неговото сметководство, а потоа, оваа информација ќе им биде достапна на вработените кои имаат соодветни права за пристап до системот.

Во нашиот софтвер за сметководство и анализа на производството на добиток, постои опција за поделба на должностите по нивото на прием. На пример, ако обичен специјалист ги спроведе своите активности во програмата, тие ќе можат да работат само со ограничен сет на информации до кои имаат пристап. Овој сет на информации е ограничен на низа податоци со кои одредено лице треба да комуницира за време на производствениот процес. Ваквите мерки за сметководство на добиток ви овозможуваат брзо да станете лидер на пазарот, станувајќи најуспешниот претприемач.

Beе бидете во можност цврсто да ги окупирате најприфатливите ниши на пазарот, раселувајќи ги сите конкуренти и создавајќи високо ниво на профит на долг рок. Во сметководството и анализата на производството на добиточно производство, вашата компанија треба да биде предводник поради фактот што нивото на свесност кај одговорните лица ќе стане максимално можно. Затоа, одлуките за управување мора да бидат донесени на соодветно ниво на квалитет. Покрај тоа, употребата на нашиот комплекс овозможува да се проучат најразлични извештаи.

Софтверот генерира квартални извештаи или каква било друга документација. Onlyе треба само да се запознаете со дадените информации за да донесете соодветни заклучоци. Ако се занимавате со сметководство и анализа на добиточното производство, едноставно не можете без нашиот комплекс. Овој софтвер ги исполнува најстрогите критериуми за квалитет. Покрај тоа, наплаќаме многу разумна цена за ваков добро дизајниран комплекс.

Beе можете да ги искористите напредните графикони и графикони од најнов тип. Нивната употреба ви овозможува брзо да ги проучите дадените информации од моменталната природа. На графиконите, можете да оневозможите одделни гранки, а за графиконите, можете да ги деактивирате сегментите. Ваквите мерки ви овозможуваат да го проучите достапното известување на нај детален начин. Сточарското производство треба да биде под сигурен надзор, а вие ќе можете да му дадете соодветно значење на одгледувањето добиток.

Ако се занимавате со производство на млечни производи, нашиот комплекс за сметководство и анализа ќе биде најсоодветната алатка. Благодарение на напредното дигитално списание од USU Software, ќе можете да извезувате извештаи. Оваа операција може да се изврши со користење на можност за управување со облачни услуги. Потребните информации ќе бидат зачувани на далечински медиум, што значи дека нема да зазема премногу простор на тврдиот диск на персонален компјутер

Ние му посветуваме должна важност на производството при одгледување на животни, затоа создадовме специјализиран комплекс за анализа на производните процеси. Ако се занимавате со производство, сметководството мора да се спроведува беспрекорно. Инсталирајте го нашиот комплексен производ на вашите персонални компјутери и не доживувајте никакви тешкотии со контролата на работата во канцеларијата. Beе можете да комуницирате со алатката за печатач. Со помош на оваа мини-програма, ќе може да се испечатат низа потребни документи и слики. Дури и ако работите со светски мапи, можете да ги испечатите, чувајќи ги сите обележани локации и други елементи на сликата.

Во производството, ќе бидете водечки и компетентно ќе се занимавате со сметководство за производство на животни. Производството може правилно да се контролира, а анализата на сите процеси што се случуваат во рамките на корпорацијата ќе се изврши беспрекорно. За овие цели, треба само да ги користите услугите на софтверот USU, нашата страница значително ги надминува скоро сите познати аналози во однос на цената и квалитетот.

Со набавка на софтвер, ви стои на располагање висококвалитетна програма што ви помага брзо да навигирате во секаков вид канцелариска работа. Спроведете сметководство и анализа на сите процеси што се случуваат во рамките на претпријатието користејќи автоматизирани алатки. Користејќи го нашето целосно решение, ќе можете да снимате и анализирате контрола на производството без никакви тешкотии. Целиот спектар на информативни материјали ќе падне во рацете на токму оние луѓе кои имаат соодветно овластување да ги обработуваат. Atе ја имате на располагање најсилната аналитичка алатка за добиток за да проучите детални извештаи. Понатаму, овој софтвер има најнапредни технологии за градење на најсоодветно известување. Благодарение на нашата напредна програма за сметководство и анализа на добиточното производство, вашата компанија треба да може да го води пазарот. Beе има можност да се бориме во еднакви услови со сите противници.

Поради достапноста на ажурирани информации и компетентната распределба на ресурсите, ќе можете да изградите правилна деловна политика.

Инсталирањето на нашиот комплекс за сметководство и анализа на производството на добиток е процес што се спроведува со помош на специјалисти на USU Software. Кога купувате лиценца за овој вид софтвер, можете да сметате на сеопфатна техничка помош од тимот на софтверот USU.

Ние не само што ќе ви овозможиме краток курс за обука, туку исто така ќе ви помогнеме да ја инсталирате програмата за сметководство и анализа на добиток на персонални компјутери.

Со помош на членовите на нашиот тим, поставени се потребните конфигурации, како и првичните параметри се внесуваат во меморијата на компјутерот. Beе можете да се справите со сметководството и анализата на производството без никакви потешкотии бидејќи вештачката интелигенција ќе ја спроведе потребната помош. Работете со светски мапи со цел да следите разни нарачки. Theseе биде можно да се обележи нивниот статус и да се работи со овие индикатори за информации. Можете исто така да преземете бесплатна пробна верзија на нашиот комплекс за управување со добиток, кој е специјално дизајниран за сметководство и анализа на производството на добиток. Демо-изданието се обезбедува бесплатно, но не е наменето на кој било начин за комерцијална употреба.

Можете самостојно и целосно да се запознаете со интерфејсот и функционалната содржина на овој софтвер. Донесување на менаџерска одлука за тоа дали ви треба овој софтвер или дали треба да одбиете да го купите, ќе биде целосно во ваши раце. Ако одлучите да инсталирате лиценцирана верзија на напредната апликација за сметководство и анализа на производството на добиток, можете да работите заедно со клиентската база. Haveе имате голема шанса секогаш да одговорите на прашањата на вашите клиенти и да разработувате поплаки во координација со информациите што се зачувани на тврдиот диск на вашиот персонален компјутер.