Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. accountig за земјоделците
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 89
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

accountig за земјоделците

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?accountig за земјоделците
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Сметководството за земјоделците мора да се изврши правилно и компетентно. За да постигнете значителни резултати во ваков процес, ќе треба да инсталирате софтвер погоден за назначените цели. Користете ги услугите на професионален тим на програмери од компанијата за развој на софтвер USU. Нашиот софтвер ве води правилно во сметководството на сточарите. Програмата нема да прави грешки за време на канцеларискиот процес поради фактот што таа комуницира со информации користејќи автоматски методи.

Компјутерските методи за интеракција со протокот на информации се карактеристични за сите апликации што нашиот тим ги издава за нашите корисници. Можете да извршите сметководствено управување на фармата беспрекорно ако ја инсталирате нашата апликација на персоналните компјутери на вашата компанија. Оваа апликација го држи рекордот на пазарот за перформанси и оптимизација. Благодарение на неговото работење, ќе можете да добиете сериозна предност во конкурентската природа на пазарот на земјоделци. Ниту еден од ривалите едноставно нема да може да му се спротивстави на ништо на претпријатието кое работи со таква напредна апликација за сметководство на фармата.

Нашиот сеопфатен производ ви помага да го намалите обемот на изгубени профити. И, како што знаете, изгубената добивка е изгубен приход. Значи, работејќи го нашиот комплекс за сметководство за земјоделците, можете радикално да го зголемите нивото на профитабилност од активностите на претпријатието. Нашето решение за сметководство од фарма за добиток од крај до крај е апсолутен лидер на пазарот во повеќе од оптимизација. Оваа програма е обезбедена за рекордно ниска цена и, во исто време, има импресивна функционална содржина.

Ако сте ангажирани во сметководство за управување на фарма, едноставно не можете без нашиот адаптивен комплекс, оваа апликација ви овозможува брзо решавање на разни проблеми и брзо реагирање на опасни ситуации што се појавуваат. Usingе можете да избегнете критичен развој во бизнисот на вашиот земјоделец со користење на оваа професионална апликација. Земјоделците ќе бидат задоволни ако сметководството се изврши со користење на нашата програма, заради тоа колку е ефикасно.

Земјоделците треба да функционираат беспрекорно доколку се посвети соодветно внимание на управувањето со сметководството на земјоделците. Нашиот современ софтвер ќе ви помогне да внимавате на важните посети. Навремено известување се прикажува на работната површина на одговорниот оператор. Покрај тоа, системот за известување е добро оптимизиран и не пречи во работата на земјоделците. Известувањето не само што е про transирно, туку е исто така погодно групирано според типот за да не се преоптоварува работниот простор.

Во сметководството за управување, вие ќе водите, престигнувајќи ги сите конкуренти на пазарот. На земјоделците ќе им се даде слобода на дејствување, што значи дека ќе можат да се соочат со најмоќните противници под еднакви услови. Beе можете да извршите управување во рамките на фармата на соодветно ниво на квалитет ако го инсталирате нашето целосно решение на персоналните компјутери.

Овој комплексен производ за интеракција со информативни материјали го води пазарот поради фактот што има рекордно висока оптимизација. Beе можете да ја однесете вашата компанија на водечка позиција и да им обезбедите на земјоделците најдобри услови за работа. Грижете се за сметководство за управување со работниот тек на соодветно ниво на квалитет, без да ги изгубите од вид најважните детали. Нашата одговорна програма ви помага да станете лидер, чувајќи ја на долг рок и според вашата вистинска колона Форбс. На крајот на краиштата, компанијата треба да може значително да го зголеми нивото на буџетски приходи, што значи, подобрување на состојбата за финансиите на компанијата.

Ако сте зафатени со канцелариска работа во сточарство, инсталирајте специјализиран софтвер од тимот, софтвер на УСУ. Нашиот земјоделски сметководствен производ ви дава можност да го анализирате вашиот бизнис од светски размери доколку е потребно. За ова, предвидена е интеракција со светски мапи, каде што се означени соодветните тековни локации.

Современ комплекс за сметководство на земјоделците од USU Software овозможува брзо справување со производните задачи. Ревизијата на фарма за добиток ќе се изврши беспрекорно доколку нашиот сеопфатен производ влезе во игра. Овој софтвер овозможува да се обележи која било локација на картата, што обезбедува јасен приказ на информации. Ако му дадете сметководство на раководството, тоа е должно, инсталирајте модерен производ за сточарите. Благодарение на сеопфатното решение на USU Software, вашата фарма треба да може да го води пазарот и да не им дава на конкурентите единствена шанса против вас. Користете добро дизајниран пребарувач кој ви овозможува да наоѓате информации дури и кога е достапно само дел од информациите.

Апликацијата од проектот USU Software го води пазарот поради фактот што има рекордно висока оптимизација и, во исто време, е прилично ефтина. Софтвер за сметководство на земјоделци од USU Software ви дава можност да дизајнирате различни производни задачи со пиктограми и други елементи за визуелизација. Современите интегрирани решенија за сметководство на земјоделците ви помагаат брзо да управувате со огромен број задачи, а притоа да не изгубите финансиски средства на претпријатието за земјоделци.

Вашата фарма ќе функционира беспрекорно и потребните податоци ќе бидат зачувани во меморијата на вашиот персонален компјутер. Дури и ако имате само слаба Интернет-врска, информациите може да се зачуваат на персонален компјутер и да се користат за намената.

Сеопфатниот сметководствен производ на земјоделецот на USU Software ве овластува да станете најуспешен претприемач кој беспрекорно ги искористува готовинските ресурси. Ревизијата на сточарите секогаш се изведува правилно и вашиот бизнис нема да пропушти профит. Спроведете сметководство за управување со земјоделците и истовремено извршете анализа на рекламните активности. Нашиот софтвер за сточарски фарми ви помага брзо да управувате со задачата за промовирање на логото на компанијата.

Самото лого може да се искористи за создавање унифициран корпоративен стил при формирање на секаков вид документација. Поставувањето лого во форма на позадина на документите што се креираат ќе ви даде можност да извршите рекламни активности. Свеста за брендот драматично се зголемува, а со тоа и довербата на вашите клиенти во институцијата ќе се зголеми. Современиот софтвер за управување со сметководството на сточарите овозможува да се работи со огромен број нарачки, дистрибуирајќи ги според нивниот статус. Во вашата компанија работите одат нагорно ако комплексот од нашата компанија ви помогне во спроведувањето на потребниот спектар на итни задачи. Можете исто така да користите светски мапи за да ги обележите вашите сопствени структурни единици и локациите на противниците на нив.

Искористете го напредниот софтвер за сметководство за управување со сточари и тогаш нема да можете да ги изгубите од вид најважните нарачки. Икона ќе трепка на картата, што симболизира доцнење. Beе биде можно да се преземат мерки на време и да се сервира клиентот што аплицирал што е можно поскоро. Вашата компанија може да го води пазарот поради фактот што нашиот комплекс ви обезбедува најрелевантно аналитичко и компетентно известување.

Тимот софтвер на УСУ ги искористи најнапредните технологии за да се осигура дека извештаите се ажурирани и функционираат беспрекорно. Сеопфатен производ за регистрација на сточари е производ кој ви овозможува соодветно да одговорите на појава на потенцијално опасни ситуации. Акционите активности на фармата се изведуваат беспрекорно, што значи дека ќе можете да се натпреварувате во еднакви услови со најуспешните противници. Специјализиран комплексен производ, специјално создаден за управување со сметководство на сточари, ви помага да ја користите функцијата за печатење на специјални профилни картички.

Beе можете да го користите печатачот за да ја извадите документацијата во хартија за рекордно време.

Оптимизирајте ја вашата компанија и активностите на специјалисти со помош на нашиот развој, а потоа, нивото на приход ќе биде што е можно повисоко. Овој софтвер е опремен со добро дизајнирано главно мени. Има интуитивна табла што ви овозможува да истражувате детално известување. Нашиот софтвер за сметководство за управување со сточар е најпристапно решение на пазарот. Фармата функционира беспрекорно бидејќи сите работници се во можност да комуницираат со тековниот сет на индикатори за информации обезбедени од апликацијата за прилагодлив развој на работниот процес.